Cup Markets
Цена на CUP
Cup Markets Графика на цените (CUP)
Превключване и сравнение
| 1ч | 24ч | 7д | 14д | 30д | 1г |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.7% | 4.6% | 17.9% | 20.0% | 22.7% | - |
Конвертор CUP
Статистистически данни за Cup Markets
| Пазарна капитализация | $6 835,27 |
|---|---|
| Пазарна капитализация / FDV | 1 |
| Оценка при пълна реал | $6 835,27 |
| Търгуван обем за 24 ч | $2,48 |
| Средства в обръщение | 999,096M |
| Пълна наличност | 999,096M |
| Макс. наличност | 1B |
Хронологични стойности на цената на CUP
| 24-часов диапазон | $0.056640 – $0.056967 |
|---|---|
| 7-дневен диапазон | $0.056201 – $0.056967 |
| Най-висока стойност за всички времена |
$0,0002149 96.8%
|
| Най-ниска стойност за всички времена |
$0.054254 60.7%
|
Какво ще кажете за CUP днес?
Къде можете да купите Cup Markets?
CUP токените може да се търгуват на децентрализирани борси. Най-популярната борса за купуване и търгуване на Cup Markets е Raydium, където най-активната двойка за търгуване CUP/WSOL има търговски обем от $2,47 през последните 24 часа.
Какъв е дневният търговски обем на Cup Markets (CUP)?
Търговският обем на Cup Markets (CUP) е $2,48 през последните 24 часа, което представлява -55,80 % намаление от стойността през предходния ден и сигнализира за скорошно спад в дейността на пазара. Разгледайте списъка на криптовалутите с най-голям обем на CoinGecko.
Каква е най-високата и най-ниската цена за Cup Markets (CUP)?
Cup Markets (CUP) достигна най-високо ниво за всички времена от $0,0002149 и най-ниско ниво за всички времена от $0.054254. Сега се търгува на -96,80 % под този връх и 60,70 % над най-ниската си цена.
Каква е пазарната капитализация на Cup Markets (CUP)?
Пазарната капитализация на Cup Markets (CUP) е $6 835,27 и днес е класирана под номер10289 в CoinGecko. Пазарната капитализация се измерва чрез умножаване на цената на токена по намиращите се в обращение CUP токени (1 милиарда токените днес се търгуват на пазара).
Каква е оценката при пълна реализация наCup Markets (CUP)?
Оценката при пълна реализация (FDV) на Cup Markets (CUP) е $6 835,27. Това е статистическо представяне на максималната пазарна капитализация, като се приема, че днес са в обращение максималния брой токени 1 милиарда CUP. В зависимост от това как е направен графикът на емисиите на CUP, реализирането на FDV може да отнеме няколко години.
Къде се намира устойчивостта на цените на Cup Markets в сравнение с подобните криптовалути?
С увеличение на цената с 17,90 % през последните 7 дни,Cup Markets (CUP) с превъзходни характеристики глобалния пазар на криптовалути който е нагоре 9,60 %, докато с превъзходни характеристики при сравняване с подобни Прогнозни пазари криптовалути, които са надолу -8,60 %.