Mento Japanese Yen
Цена на JPYM
Mento Japanese Yen Графика на цените (JPYM)
Превключване и сравнение
| 1ч | 24ч | 7д | 14д | 30д | 1г |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 0.1% | 1.6% | 0.6% | 1.5% | - |
Конвертор JPYM
Статистистически данни за Mento Japanese Yen
| Пазарна капитализация | $73 374,93 |
|---|---|
| Пазарна капитализация / FDV | 1 |
| Оценка при пълна реал | $73 374,93 |
| Търгуван обем за 24 ч | $0,00 |
| Средства в обръщение | 11,724M |
| Пълна наличност | 11,516M |
| Макс. наличност | ∞ |
Хронологични стойности на цената на JPYM
| 24-часов диапазон | - – - |
|---|---|
| 7-дневен диапазон | - – - |
| Най-висока стойност за всички времена |
$0,007262
|
| Най-ниска стойност за всички времена |
$0,003886
|
Какво ще кажете за JPYM днес?
Къде можете да купите Mento Japanese Yen?
Търгуването с JPYM е спряно преди - на всички борси, предлагани от CoinGecko. Информацията ще бъде актуализирана при възобновяване на активността на пазарите.
Какъв е дневният търговски обем на Mento Japanese Yen (JPYM)?
24-часовият търговски обем на Mento Japanese Yen (JPYM) е 0 щ.д., което сигнализира за спад в пазарната активност. Ако притежавате JPYM токени, ликвидността на токена вероятно ще бъде ниска. Продължете внимателно. Можете да разгледате списъка на най-търгуваните криптовалути на CoinGecko за монети с по-висока ликвидност.
Каква е най-високата и най-ниската цена за Mento Japanese Yen (JPYM)?
Mento Japanese Yen (JPYM) достигна най-високо ниво за всички времена от $0,007262 и най-ниско ниво за всички времена от $0,003886. Сега се търгува на -13,80 % под този връх и 61,00 % над най-ниската си цена.
Каква е пазарната капитализация на Mento Japanese Yen (JPYM)?
Пазарната капитализация на Mento Japanese Yen (JPYM) е $73 374,93 и днес е класирана под номер- в CoinGecko. Пазарната капитализация се измерва чрез умножаване на цената на токена по намиращите се в обращение JPYM токени (12 милиона токените днес се търгуват на пазара).
Каква е оценката при пълна реализация наMento Japanese Yen (JPYM)?
Оценката при пълна реализация (FDV) на Mento Japanese Yen (JPYM) е $73 374,93. Това е статистическо представяне на максималната пазарна капитализация, като се приема, че днес в обращение са общият брой 12 милиона ETH токени.
Къде се намира устойчивостта на цените на Mento Japanese Yen в сравнение с подобните криптовалути?
С увеличение на цената с 0,00 % през последните 7 дни,Mento Japanese Yen (JPYM) с превъзходни характеристики глобалния пазар на криптовалути който е надолу -1,10 %, докато с превъзходни характеристики при сравняване с подобни Стейбълкойни криптовалути, които са надолу -0,70 %.
Пазари на Mento Japanese Yen
Може би ще Ви заинтересуват тези последни новини за криптовалутите
Харесв. свърз валути