Big Brother Machi
Kurz MACHI
Cenový graf Big Brother Machi (MACHI)
Prepnúť a porovnať
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 2.3% | 2.3% | 20.2% | 43.7% | - |
Konvertor MACHI
Štatistiky Big Brother Machi
| Trhová kapitalizácia | $262 928 |
|---|---|
| Trhová kap/FDV | 1 |
| Plne zriedené ocenenie | $262 928 |
| 24 hod. objem obch. | $44,75 |
| Ponuka v obehu | 858,591M |
| Celková ponuka | 858,591M |
| Max ponuka | 1,000B |
Historická cena MACHI
| 24h rozsah | $0,0003028 – $0,0003162 |
|---|---|
| 7d rozsah | $0,0002948 – $0,0003545 |
| Historické maximum |
$0,002585 88.2%
|
| Historické minimum |
$0,0001176 160.3%
|
Aký máte dnes pocit z coinu MACHI?
Kde je možné kúpiť Big Brother Machi?
Tokeny MACHI sa dajú obchodovať na decentralizovaných kryptoburzách. Najobľúbenejšou burzou na nákup a obchodovanie Big Brother Machi je burza PumpSwap, kde najaktívnejší obchodný pár MACHI/WSOL dosiahol za posledných 24 hodín objem obchodov vo výške $44,75.
Aký je denný objem obchodovania tokenu Big Brother Machi (MACHI)?
Objem obchodovania tokenu Big Brother Machi (MACHI) je $44,75 za posledných 24 hodín, čo predstavuje -88,60 % pokles spred jedného dňa a signalizuje nedávnu aktivitu pokles na trhu. Pozrite si zoznam kryptomien s najvyšším objemom spoločnosti CoinGecko.
Aká je najvyššia a najnižšia cena za Big Brother Machi (MACHI)?
Token Big Brother Machi (MACHI) dosiahol historické maximum $0,002585 a historické minimum $0,0001176. V súčanosti sa -88,20 % obchoduje pod toto maximum a 160,30 % nad najnižšiu cenu.
Aká je trhová kapitalizácia tokenu Big Brother Machi (MACHI)?
Trhová kapitalizácia tokenu Big Brother Machi (MACHI) je $262 928 a dnes je na CoinGecko na mieste č. 4363. Trhová kapitalizácia sa meria vynásobením ceny tokenu s ponukou tokenov MACHI v obehu (súčasný počet obchodovateľných tokenov na trhu: 858,59 Milión).
Aké je plne zriedené ocenenie tokenu Big Brother Machi (MACHI)?
Plne zriedené ocenenie (ang. fully diluted valuation - FDV) tokenu Big Brother Machi (MACHI) je $262 928. Ide o štatistické vyjadrenie maximálnej trhovej kapitalizácie za predpokladu, že maximálny počet tokenov v obehu je dnes 1,00 MiliardaMACHI. V závislosti od toho, ako je navrhnutý emisný plán tokenov MACHI, môže trvať niekoľko rokov, kým sa FDV zrealizuje.
Ako je na tom cenová výkonnosť tokenu Big Brother Machi v porovnaní s porovnateľnými tokenmi?
pokles ceny o -2,30 % za posledných 7 dní značí, že token Big Brother Machi (MACHI) prekonáva globálne trhy kryptomien, ktoré klesli o -2,40 %, pričom nedosahuje výsledky v porovnaní s kryptomenami Meme, ktoré klesli o -1,00 %.
Globálne ceny Big Brother Machi
Súvisiace coiny, ktoré sa vám môžu páčiť