Hashport Bridged USDT (Hedera)
Kurz USDT[HTS]
Cenový graf Hashport Bridged USDT (Hedera) (USDT[HTS])
Prepnúť a porovnať
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 13.0% | 18.7% | 10.8% | 5.9% | 13.4% |
Konvertor USDT[HTS]
Štatistiky Hashport Bridged USDT (Hedera)
| Trhová kapitalizácia | $244 012 |
|---|---|
| Plne zriedené ocenenie | $0,00 |
| 24 hod. objem obch. | $5 336,76 |
| Ponuka v obehu | 278 799 |
| Celková ponuka | 278 799 |
Historická cena USDT[HTS]
| 24h rozsah | $0,8526 – $0,9999 |
|---|---|
| 7d rozsah | $0,7329 – $1,00 |
| Historické maximum |
$2,94 70.2%
|
| Historické minimum |
$0,4371 100.2%
|
Aký máte dnes pocit z coinu USDT[HTS]?
Kde je možné kúpiť Hashport Bridged USDT (Hedera)?
Tokeny USDT[HTS] sa dajú obchodovať na decentralizovaných kryptoburzách. Najobľúbenejšou burzou na nákup a obchodovanie Hashport Bridged USDT (Hedera) je burza Saucerswap V2, kde najaktívnejší obchodný pár USDT[HTS]/WHBAR dosiahol za posledných 24 hodín objem obchodov vo výške $5 270,98.
Aký je denný objem obchodovania tokenu Hashport Bridged USDT (Hedera) (USDT[HTS])?
Objem obchodovania tokenu Hashport Bridged USDT (Hedera) (USDT[HTS]) je $5 336,76 za posledných 24 hodín, čo predstavuje 206 475,80 % nárast spred jedného dňa a signalizuje nedávnu aktivitu rast na trhu. Pozrite si zoznam kryptomien s najvyšším objemom spoločnosti CoinGecko.
Aká je najvyššia a najnižšia cena za Hashport Bridged USDT (Hedera) (USDT[HTS])?
Token Hashport Bridged USDT (Hedera) (USDT[HTS]) dosiahol historické maximum $2,94 a historické minimum $0,4371. V súčanosti sa -70,20 % obchoduje pod toto maximum a 100,20 % nad najnižšiu cenu.
Aká je trhová kapitalizácia tokenu Hashport Bridged USDT (Hedera) (USDT[HTS])?
Trhová kapitalizácia tokenu Hashport Bridged USDT (Hedera) (USDT[HTS]) je $244 012 a dnes je na CoinGecko na mieste č. -. Trhová kapitalizácia sa meria vynásobením ceny tokenu s ponukou tokenov USDT[HTS] v obehu (súčasný počet obchodovateľných tokenov na trhu: 278,80 Tisíc).
Aké je plne zriedené ocenenie tokenu Hashport Bridged USDT (Hedera) (USDT[HTS])?
Plne zriedené ocenenie (ang. fully diluted valuation - FDV) tokenu Hashport Bridged USDT (Hedera) (USDT[HTS]) je $0,00. Ide o štatistické vyjadrenie maximálnej trhovej kapitalizácie za predpokladu, že maximálny počet tokenov v obehu je dnes 278,80 TisícUSDT[HTS]. V závislosti od toho, ako je navrhnutý emisný plán tokenov USDT[HTS], môže trvať niekoľko rokov, kým sa FDV zrealizuje.
Ako je na tom cenová výkonnosť tokenu Hashport Bridged USDT (Hedera) v porovnaní s porovnateľnými tokenmi?
nárast ceny o 18,70 % za posledných 7 dní značí, že token Hashport Bridged USDT (Hedera) (USDT[HTS]) prekonáva globálne trhy kryptomien, ktoré vzrástli o 9,60 %, pričom prekonáva výsledky v porovnaní s kryptomenami Bridged-Tokens, ktoré klesli o -5,00 %.
Trhy Hashport Bridged USDT (Hedera)
Globálne ceny Hashport Bridged USDT (Hedera)
Súvisiace coiny, ktoré sa vám môžu páčiť