Centralizovaná burza
Vindax
Začať obchodovať
Zverejnené informácie o partneroch
BTC383,6805
Objem obchodovania za 24h
2.5%
2/10
Skóre dôveryhodnosti
Skóre dôveryhodnosti je hodnoiaci algoritmus vyvinutý spoločnosťou CoinGecko na vyhodnotenie legitímnosti objemu obchodovania na burze. Skóre dôveryhodnosti sa vypočítava na základe celého radu ukazovateľov, ako je likvidita, rozsah operácií, skóre kybernetickej bezpečnosti a ďalších. Viac informácií nájdete v našej úplnej metodike.
✨ Nové zoznamy
Momentálne nie sú dostupné žiadne nové zoznamy.
Spotové trhy
| # | Coin | Pár | Cena | Rozpätie | Hĺbka +2 % | Hĺbka -2 % | Objem za 24h | Objem % | Posledná aktualizácia |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | $0,33589874050698308850256 | 0.03% | 2 122 $ | 719 $ | $4 968 647 | 16.06% |
Nedávno
|
||
| 2 | $2 255,46 | 0.01% | 20 162 $ | 20 521 $ | $3 378 238 | 10.92% |
Nedávno
|
||
| 3 | $91,48 | 0.1% | 13 592 $ | 14 143 $ | $2 216 256 | 7.16% |
Nedávno
Anómalia – obchodná cena alebo objem sa odchyľuje od priemeru
|
||
| 4 | $1,47 | 0.01% | 15 654 $ | 15 448 $ | $2 079 470 | 6.72% |
Nedávno
|
||
| 5 | $0,11498698301819555267 | 0.08% | 11 698 $ | 12 499 $ | $2 041 596 | 6.6% |
Nedávno
|
||
| 6 | $684,91 | 0.01% | 9 821 $ | 10 347 $ | $1 952 051 | 6.31% |
Nedávno
|
||
| 7 | $0,3517295941726910306 | 0.23% | 12 374 $ | 11 718 $ | $1 870 607 | 6.05% |
Nedávno
|
||
| 8 | $0,158968179287827953 | 0.56% | 8 514 $ | 8 737 $ | $1 182 166 | 3.82% |
Nedávno
|
||
| 9 | $0,127864187283745674913498269957216 | 0.01% | 933 $ | 1 224 $ | $881 551 | 2.85% |
Nedávno
|
||
| 10 | $1,15 | 0.08% | 1 315 $ | 1 383 $ | $880 071 | 2.85% |
Nedávno
|
||
| 11 | $685,12 | 0.11% | 12 747 $ | 12 640 $ | $874 046 | 2.83% |
Nedávno
|
||
| 12 | $58,41 | 0.15% | 10 570 $ | 12 209 $ | $846 487 | 2.74% |
Nedávno
|
||
| 13 | $0,14075739988221210112 | 0.64% | 749 $ | 780 $ | $694 457 | 2.25% |
Nedávno
|
||
| 14 | $0,09327177137081242212 | 0.74% | 7 575 $ | 7 398 $ | $686 312 | 2.22% |
Nedávno
|
||
| 15 | $0,115767575351507030140602812048832 | 0.77% | 1 531 $ | 1 311 $ | $669 322 | 2.16% |
Nedávno
|
||
| 16 | $2,08 | 0.43% | 12 565 $ | 11 327 $ | $599 052 | 1.94% |
Nedávno
|
||
| 17 | $0.056258105989081305064 | 0.79% | 679 $ | 658 $ | $583 102 | 1.89% |
Nedávno
|
||
| 18 | $0,1153150248741336230556536063063505508731537720689 | 2.08% | 830 $ | 820 $ | $546 111 | 1.77% |
Nedávno
|
||
| 19 | $685,51 | 0.3% | 12 816 $ | 12 647 $ | $544 960 | 1.76% |
Nedávno
|
||
| 20 | $0,15882509814396653067904 | 0.83% | 3 830 $ | 21 775 $ | $425 876 | 1.38% |
Nedávno
|
||
| 21 | $1,47 | 0.15% | 7 651 $ | 20 973 $ | $419 269 | 1.36% |
Nedávno
|
||
| 22 | $0,3523962648251496033239204612298964386822950936651 | 0.68% | 3 408 $ | 3 332 $ | $347 084 | 1.12% |
Nedávno
|
||
| 23 | $0,35170246524863087935656 | 0.29% | 7 150 $ | 8 737 $ | $300 994 | 0.97% |
Nedávno
|
||
| 24 | $58,32 | 0.81% | 1 963 $ | 8 144 $ | $297 710 | 0.96% |
Nedávno
|
||
| 25 | $9,34 | 0.53% | 962 $ | 879 $ | $290 724 | 0.94% |
Nedávno
|
||
| 26 | $0,000034059786370610853633 | 0.26% | 3 984 $ | 4 068 $ | $277 118 | 0.9% |
Nedávno
|
||
| 27 | $430,98 | 0.09% | 15 006 $ | 12 301 $ | $274 624 | 0.89% |
Nedávno
|
||
| 28 | $0,999680222332945154562 | 0.02% | 4 517 795 $ | 3 570 242 $ | $215 107 | 0.7% |
Nedávno
Anómalia – obchodná cena alebo objem sa odchyľuje od priemeru
|
||
| 29 | $534,32 | 0.74% | 2 889 $ | 3 779 $ | $138 268 | 0.45% |
Nedávno
|
||
| 30 | $431,43 | 0.17% | 19 959 $ | 16 383 $ | $110 167 | 0.36% |
Nedávno
|
||
| 31 | $0,0588359756165239964 | 0.01% | 8 $ | 8 $ | $67 789,00 | 0.22% |
Nedávno
|
||
| 32 | $0,999620022400448008960179203520096 | 0.09% | 1 572 $ | 1 216 $ | $49 232,00 | 0.16% |
Nedávno
|
||
| 33 | $0,999320106402128042560851216960384 | 0.01% | 3 113 $ | 2 677 $ | $48 455,00 | 0.16% |
Nedávno
|
||
| 34 | $0.057927600717797883252 | 0.63% | 670 $ | 543 $ | $45 643,00 | 0.15% |
Nedávno
|
||
| 35 | $10,34 | 0.28% | 7 683 $ | 8 044 $ | $39 535,00 | 0.13% |
Nedávno
|
||
| 36 | $0,04893518980280030078 | 0.18% | 1 005 $ | 1 253 $ | $36 199,00 | 0.12% |
Nedávno
|
||
| 37 | $0,093535348992171198323196 | 0.53% | 18 286 $ | 10 168 $ | $22 767,00 | 0.07% |
Nedávno
|
||
| 38 | $0,70125186666701716989524 | 0.76% | 271 $ | 256 $ | $8 107,00 | 0.03% |
Nedávno
|
||
| 39 | $0,00289912258280124356 | 68.63% | 0 $ | 0 $ | $7 761,00 | 0.03% |
Nedávno
|
||
| 40 | $0,1273885051755028999461402890380409925395822224912512 | 0.63% | 60 $ | 139 $ | $2 484,00 | 0.01% |
Nedávno
Anómalia – obchodná cena alebo objem sa odchyľuje od priemeru
|
||
| 41 | $9,73 | 1.22% | 135 $ | 235 $ | $573,00 | 0.0% |
Nedávno
Anómalia – obchodná cena alebo objem sa odchyľuje od priemeru
|
||
| 42 | $0,0145151779561846518531591951994007686413759992814 | 50.0% | 0 $ | 0 $ | $425,00 | 0.0% |
Nedávno
|
||
| 43 | $0,0149957999159983199663993279856 | 48.93% | 0 $ | 0 $ | $293,00 | 0.0% |
Nedávno
|
||
| 44 | $0,0128334126137047599476928 | 38.08% | 0 $ | 0 $ | $194,00 | 0.0% |
Nedávno
|
||
| 45 | $0,00007265661670121732538538004 | 98.56% | 0 $ | 0 $ | $1,00 | 0.0% |
Nedávno
|
||
| 46 | $0,2901481868765178365104 | 2.57% | 1 323 $ | 46 $ | $3 610,00 | 0.01% |
Nedávno
|
||
| 47 | $11,34 | 15.67% | 0 $ | 0 $ | $1 526,00 | 0.01% |
Pred asi 22 hodinami
Neaktívne – žiadne obchody za posledné 3 hodiny
|
||
| 48 | $0,00022972397287907192706 | 55.91% | 0 $ | 0 $ | $201,00 | 0.0% |
Pred asi 17 hodinami
Neaktívne – žiadne obchody za posledné 3 hodiny
|
||
| 49 | $0,0000929718621381088452 | 71.35% | 0 $ | 0 $ | $107,00 | 0.0% |
Nedávno
|
||
| 50 | $0,08082908033266422317712865133623328137355420989206 | 72.9% | 0 $ | 0 $ | $48,00 | 0.0% |
Pred 6 dňami
Neaktívne – žiadne obchody za posledné 3 hodiny
|
||
Nevidíte svoje obchodné páry? Kliknite sem a dozviete sa prečo.
O burze Vindax
Čo je to burza Vindax?
Vindax je centralizovaná krypto burza založená v roku 2019 a registrovaná v krajine Vietnam. V súčasnosti je na burze k dispozícii 61 coinov a 97 obchodných párov. 24h objem burzy Vindax sa uvádza na úrovni 30 929 436,46 $, čo je -2.49 % zmena za posledných 24 hodín. Údaje o rezervách burzy nie sú pre burzu Vindax momentálne k dispozícii. Najaktívnejším obchodným párom je BTC/USDT s 24-hodinovým objemom vo výške 6 467 584,92 $.
Webová stránka
E-mail
ID API
Adresa
-
Počet coinov
61
Počet párov
97
Rok založenia
2019
Kód krajiny založenia
Vietnam
Poplatky
Vklad
None
Poplatky
https://vindax.com/trading-rule.html
Vklad fiat
None
Výber
Network Fees
BTC 0.001
ETH 0.01
BCHABC 0.001
USDT 4.2
TUSD 1.35
LTC 0.001
DASH 0.002
ZEC 0.005
OMG 0.6
DGD 0.05
NPXS 1337
GNT 12
BTG 0.001
BNB 0.14
USDC 1
BCHSV 0.01
VET 200
PAX 1
NEO 1
KNC 4
TRX 1
USDS 1
DOGE 5
ONT 3
ONG 0.25
REP 0.15
LINK 1.9
VD 1
Akceptované platobné metódy
Crytocurrency only
Obchodovanie s maržou
Nie
Trh s poplatkami
Áno
Vindax Štatistiky
Objem podľa trhového páru
Objem podľa meny
Objem obchodov na burze
CSV
Excel
Skóre dôveryhodnosti burzy Vindax
Skóre dôveryhodnosti je hodnoiaci algoritmus vyvinutý spoločnosťou CoinGecko na vyhodnotenie legitímnosti objemu obchodovania na burze. Skóre dôveryhodnosti sa vypočítava na základe celého radu ukazovateľov, ako je likvidita, rozsah operácií, skóre kybernetickej bezpečnosti a ďalších. Viac informácií nájdete v našej úplnej metodike.
2/10
Likvidita
50%
Liquidity refers to how likely a cryptoasset can be traded at a price which reflects its intrinsic value. To measure liquidity, we consider an exchange's:
(1) Volume consistency
(2) Order book depth
(3) Quality Gate
And benchmark them against a set of trusted exchanges.
(1) Volume consistency
(2) Order book depth
(3) Quality Gate
And benchmark them against a set of trusted exchanges.
Nariadenie
15%
Regulation reflects the depth of regulatory oversight an exchange has voluntarily placed itself under for spot trading activity.
Kybernetická bezpečnosť
20%
Skóre kybernetickej bezpečnosti burzy kryptomien podľa hodnotenia Hacken na stránke cer.live
Toto hodnotenie zahŕňa produkt, infraštruktúru, používateľské účty, ako aj niekoľko ďalších bezpečnostných aspektov burzy.
Toto hodnotenie zahŕňa produkt, infraštruktúru, používateľské účty, ako aj niekoľko ďalších bezpečnostných aspektov burzy.
Incident
10%
Incident refers to whether an exchange has experienced security/functional issues that can potentially affect a user's fund safety.
Proof of Reserves
5%
Proof of Reserves (PoR) considers the availability of declared assets that can be publicly assessed, user-attestation processes as well as financial audits. Read more about it here.
Skóre odráža ďalšie kvalitatívne preskúmanie
Zobraziť metodiku
Likvidita
Vykázaný objem obchodovania
-
Priemerné rozpätie medzi nákupom a predajom
7.793%
Posúdenie likvidity
Nízka
Based on volume, orderbook depth, and benchmark analysis across top coins by market cap.
Nariadenie
None
No regulatory authorization identified.
Regulatory data is sourced with the assistance of AI and is periodically reviewed which may not reflect the most current licensing status. Only the strongest sourced regulatory data is displayed. To submit an update to exchange regulatory data, you may fill in this form.
Kybernetická bezpečnosť

Penetračný test
Audit dôkazov o rezervách
Odmena za bug
Posledná aktualizácia: 2024-09-25 | Údaje poskytuje cer.live
Incident
Žiadne zaznamenané incidenty
Burzy dostanú pokutu vo výške 10 %, ak za posledných 12 mesiacov došlo k bezpečnostnému incidentu.
Ďalšie informácie · nie sú zahrnuté do skóre
Pokrytie API
Úroveň
C
Údaje o tickeroch
Historické údaje o obchodoch
Údaje z knihy objednávok
Obchodovanie cez API
Údaje OHLC
Protokol WebSocket
Verejná dokumentácia
Posledná aktualizácia: 2019-08-23
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai