Bitwise Crypto Carry Fund
USCC Fiyatı
Bitwise Crypto Carry Fund Fiyat Grafiği (USCC)
Değiştir ve Karşılaştır
| 1sa | 24sa | 7g | 14g | 30g | 1y |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.4% | 4.5% |
USCC Çevirici
Bitwise Crypto Carry Fund İstatistikleri
| Piyasa Değeri | $0,00 |
|---|---|
| Market Cap / FDV | 0 |
| Tam Seyrel. Değerleme | $92,996M |
| 24 Saatlik Ticaret Hacmi | $0,00 |
| Dolaşım Arzı | - |
| Toplam Arz | 7,881M |
| Maksimum Arz | ∞ |
USCC Tarihsel Fiyatı
| 24sa Aralık | $11,80 – $11,80 |
|---|---|
| 7g Aralık | $11,79 – $11,80 |
| Tüm Zamanların En Yükseği |
$11,80 0.0%
|
| Tüm Zamanların En Düşüğü |
$10,26 15.0%
|
Bugün USCC hakkında nasıl hissediyorsunuz?
Nereden Bitwise Crypto Carry Fund satın alabilirsiniz?
USCC token ile ilgili işlemler CoinGecko'da listelenen tüm borsalarda - önce durduruldu. Piyasa aktivitesi yeniden başlarsa bilgi verilecektir.
Bitwise Crypto Carry Fund (USCC) günlük işlem hacmi nedir?
24 saatlik Bitwise Crypto Carry Fund (USCC) işlem hacmi 0 $ oldu. Bu değer, piyasa hareketlerinde bir düşüşe işaret etmektedir. USCC token'larınız varsa, likiditesi muhtemelen düşük olacaktır. Dikkatli olun. Daha yüksek likiditeye sahip coin'ler için CoinGecko'nun en çok işlem gören kripto paralar listesini inceleyebilirsiniz.
Bitwise Crypto Carry Fund (USCC) için en yüksek ve en düşük fiyat nedir?
Bitwise Crypto Carry Fund (USCC) tüm zamanların en yüksek düzeyi olan $11,80 fiyatına ve tüm zamanların en düşük düzeyi olan $10,26 fiyatına ulaştı. Şu anda bu zirvenin 0,00 % altında ve en düşük fiyatının 15,00 % üzerinde işlem görüyor.
Bitwise Crypto Carry Fund (USCC) tam olarak seyrelmiş değeri nedir?
Bitwise Crypto Carry Fund (USCC) tam olarak seyrelmiş değeri (FDV) $92.995.772 şeklindedir. Bu, maksimum piyasa değerinin istatistiksel temsilidir ve 7,9 Milyon tokenının maksimum sayısının bugün dolaşımda olduğunu varsayar.
Bitwise Crypto Carry Fund fiyat performansı denk tokenlara kıyasla nasıl görünüyor?
Son 7 günde 0,10 % oranlı artış fiyatıyla Bitwise Crypto Carry Fund (USCC) yüksek performans gösteriyor küresel kripto piyasası ki bu aşağı -1,00 %; aşağı -5,00 % olan benzer Superstate Ecosystem kripto para birimiyle karşılaştırıldığında yüksek performans gösteriyor.
MetaMask'a Bitwise Crypto Carry Fund (USCC) nasıl eklenir?
MetaMask'a Bitwise Crypto Carry Fund (USCC) eklemek token varlıklarınızı görüntülemenize, merkeziyetsiz borsalarda işlem yapmanıza ve daha fazlasını gerçekleştirmenize izin verir. Bunları eklemek için USCC birimini token olarak içe aktarmanız gerekecek. USCC sözleşme adresini (0x14d60e7fdc0d71d8611742720e4c50e7a974020c) kopyalayabilirsiniz ve manuel olarak içe aktarabilirsiniz ya da MetaMask Chrome eklentisini yüklediyseniz USCC birimini CoinGecko'ya tek bir tıkla ekleyebilirsiniz.
MetaMask'a USCC ekleyin.
Bitwise Crypto Carry Fund (USCC) Token Sahipleri
Küresel Bitwise Crypto Carry Fund Fiyatları
Beğenebileceğiniz İlgili Coin'ler