Lumen Privacy
LUMEN Fiyatı
Lumen Privacy Fiyat Grafiği (LUMEN)
Değiştir ve Karşılaştır
| 1sa | 24sa | 7g | 14g | 30g | 1y |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.4% | 0.3% | 1.9% | 3.4% | 4.2% | - |
LUMEN Çevirici
Lumen Privacy İstatistikleri
| Piyasa Değeri | $18.324,74 |
|---|---|
| Market Cap / FDV | 1 |
| Tam Seyrel. Değerleme | $18.324,74 |
| 24 Saatlik Ticaret Hacmi | $38,77 |
| Dolaşım Arzı | 100B |
| Toplam Arz | 100B |
| Maksimum Arz | 100B |
LUMEN Tarihsel Fiyatı
| 24sa Aralık | $0.061818 – $0.061857 |
|---|---|
| 7g Aralık | $0.061743 – $0.061912 |
| Tüm Zamanların En Yükseği |
$0.069114 79.9%
|
| Tüm Zamanların En Düşüğü |
$0.061329 37.9%
|
Bugün LUMEN hakkında nasıl hissediyorsunuz?
Nereden Lumen Privacy satın alabilirsiniz?
LUMEN tokenları şurada işlem görüyor: merkeziyetsiz borsalarda. Lumen Privacy satın almak veya onunla işlem yapmak için en popüler borsa, Uniswap V4 (Base) pazar yeridir. Burada en aktif LUMEN/WETH işlem çift, son 24 saatte $38,69 işlem hacmine sahiptir.
Lumen Privacy (LUMEN) günlük işlem hacmi nedir?
Lumen Privacy (LUMEN) işlem hacmi, son 24 saatte $38,77 oldu. Bu değer, önceki güne göre 0,00 % artış anlamına gelmekte ve piyasa hareketlerinde yakın tarihli bir yükseliş sinyali vermektedir. CoinGecko'nun en yüksek hacimli kripto paralar listesine göz atın.
Lumen Privacy (LUMEN) için en yüksek ve en düşük fiyat nedir?
Lumen Privacy (LUMEN) tüm zamanların en yüksek düzeyi olan $0.069114 fiyatına ve tüm zamanların en düşük düzeyi olan $0.061329 fiyatına ulaştı. Şu anda bu zirvenin -79,90 % altında ve en düşük fiyatının 37,90 % üzerinde işlem görüyor.
Lumen Privacy (LUMEN) piyasa değeri nedir?
Lumen Privacy (LUMEN) piyasa değeri $18.324,74 şeklindedir ve bugün CoinGecko'da 8851. sıradadır. Piyasa değeri token fiyatının dolaşımdaki LUMEN token arzı ile çarpılmasıyla elde edilir (100 Milyar token bugün piyasada işlem görmektedir).
Lumen Privacy (LUMEN) tam olarak seyrelmiş değeri nedir?
Lumen Privacy (LUMEN) tam olarak seyrelmiş değeri (FDV) $18.324,74 şeklindedir. Bu, maksimum piyasa değerinin istatistiksel temsilidir ve 100 Milyar LUMEN tokenının maksimum sayısının bugün dolaşımda olduğunu varsayar. LUMEN tokenlarının piyasaya sürülme programına bağlı olarak tasarlanmıştır, FDV'nin tam olarak gerçekleşmesi birçok yıl sürebilir.
Lumen Privacy fiyat performansı denk tokenlara kıyasla nasıl görünüyor?
Son 7 günde 1,90 % oranlı artış fiyatıyla Lumen Privacy (LUMEN) düşük performans gösteriyor küresel kripto piyasası ki bu yukarı 4,20 %; yukarı 4,90 % olan benzer Privacy kripto para birimiyle karşılaştırıldığında düşük performans gösteriyor.
Lumen Privacy Piyasa
Küresel Lumen Privacy Fiyatları
Beğenebileceğiniz İlgili Coin'ler