Wrapped HYPE
WHYPE Fiyatı
Wrapped HYPE (WHYPE) fiyatı nasıl hesaplanıyor?
Wrapped HYPE (WHYPE) fiyatı 22 borsa ve 211 piyasada global hacim ağırlıklı ortalama formülü kullanılarak anlık verilerin derlenmesiyle gerçek zamanlı olarak hesaplanır. CoinGecko'da kripto fiyatlarının nasıl hesaplandığı hakkında daha fazla bilgi edinin.
Wrapped HYPE Fiyat Grafiği (WHYPE)
Değiştir ve Karşılaştır
| 1sa | 24sa | 7g | 14g | 30g | 1y |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.6% | 0.8% | 5.9% | 19.3% | 13.9% | 22.6% |
WHYPE Çevirici
Wrapped HYPE İstatistikleri
|
Piyasa Değeri
Piyasa Değeri = Mevcut Fiyatı x Dolaşım Arzı
Bir kripto paranın dolaşımdaki arzının toplam piyasa değerini gösterir. Bu hesaplama, Borsa İstanbul'da hisse başı fiyatın piyasada bulunan (insider'lar ve hükümetler tarafından tutulan ve kilitlenenler hariç) tüm hisselerle çarpılması hesabına benzer. Daha Fazlasını Oku |
$330,311M |
|---|---|
|
Market Cap / FDV
Geçerli piyasa değerinin oranı, maksimum arzı karşılarken piyasa değeriyle karşılaştırılır.
Mkt Cap/FDV 1'e ne kadar yakınsa, mevcut piyasa kapitalizasyonu tamamen seyreltilmiş değerlemesine o kadar yakındır ve bunun tersi de geçerlidir. Piyasa değeri/FDV hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşın. |
1 |
|
Tam Seyrel. Değerleme
Tamamen Seyreltilmiş Değerleme (FDV) = Mevcut Fiyat x Toplam Arz
Tamamen Seyreltilmiş Değerleme (FDV), bir coin'in toplam arzının tamamının dolaşımda olduğu varsayıldığında, mevcut piyasa fiyatına göre hesaplanan teorik piyasa değeridir. FDV, yalnızca teorik bir değerdir çünkü dolaşımdaki arzın artması piyasa fiyatını etkileyebilir. Ayrıca, bir coin'in arzının tamamının dolaşıma sokulması; token ekonomisi, piyasaya sürme takvimi veya kilitlenme süreleri gibi faktörlere bağlı olarak oldukça uzun bir zaman alabilir. FDV hakkında daha fazla bilgiye buradan bulabilirsiniz. |
$330,311M |
|
24 Saatlik Ticaret Hacmi
Son 24 saatte takip edilen tüm platformlardaki kripto para işlem hacminin ölçümüdür. 24 saat boyunca düzenli olarak izlenir, açılış/kapanış zamanları bulunmaz.
Daha Fazlasını Oku |
$51,297M |
|
Dolaşım Arzı
Piyasada dolaşımda olan ve herkes tarafından alınıp satılabilen coin'lerin miktarı. Piyasada bulunan (insider'lar ve hükümetler tarafından tutulan ve kilitlenenler hariç) tüm hisselere bakmaya benzer.
Daha Fazlasını Oku |
6,012M |
|
Toplam Arz
Yakılan (dolaşımdan çıkarılan) coin'ler düşüldükten sonra oluşturulmuş toplam coin miktarı. Menkul kıymetler borsasında ihraç edilen hisse senetlerine benzer.
Toplam Arz = Zincir üzerindeki arz − yakılan token'lar |
6,012M |
|
Maksimum Arz
Kripto paranın ömrü boyunca var olacak şekilde kodlanmış coin'lerin maksimum sayısı. Menkul kıymetler borsasında piyasaya sürülen hisse senetlerinin maksimum sayısına benzer.
Maksimum Arz = Kodlanan teorik maksimum |
∞ |
WHYPE Tarihsel Fiyatı
| 24sa Aralık | $54,18 – $55,60 |
|---|---|
| 7g Aralık | $54,17 – $60,28 |
| Tüm Zamanların En Yükseği |
$76,15 27.8%
Haz 16, 2026 (yaklaşık 1 ay)
|
| Tüm Zamanların En Düşüğü |
$9,43 482.5%
Nis 06, 2025 (1 yıldan fazla)
|
Bugün WHYPE hakkında nasıl hissediyorsunuz?
Nereden Wrapped HYPE satın alabilirsiniz?
WHYPE tokenları şurada işlem görüyor: merkeziyetsiz borsalarda. Wrapped HYPE satın almak veya onunla işlem yapmak için en popüler borsa, Project X borsasıdır. Burada en aktif USDC/WHYPE işlem çift, son 24 saatte $28.448.969,03 işlem hacmine sahiptir. Diğer popüler seçenek Nest ve Kittenswap Algebra pazar yeridir.
Wrapped HYPE (WHYPE) günlük işlem hacmi nedir?
Wrapped HYPE (WHYPE) işlem hacmi, son 24 saatte $2.505.489,97 oldu. Bu değer, önceki güne göre -80,60 % azalış anlamına gelmekte ve piyasa hareketlerinde yakın tarihli bir düşüş sinyali vermektedir. CoinGecko'nun en yüksek hacimli kripto paralar listesine göz atın.
Wrapped HYPE (WHYPE) için en yüksek ve en düşük fiyat nedir?
Wrapped HYPE (WHYPE) tüm zamanların en yüksek düzeyi olan $76,60 fiyatına ve tüm zamanların en düşük düzeyi olan $9,43 fiyatına ulaştı. Şu anda bu zirvenin -28,00 % altında ve en düşük fiyatının 484,40 % üzerinde işlem görüyor.
Wrapped HYPE (WHYPE) piyasa değeri nedir?
Wrapped HYPE (WHYPE) piyasa değeri $330.675.703 şeklindedir ve bugün CoinGecko'da -. sıradadır. Piyasa değeri token fiyatının dolaşımdaki WHYPE token arzı ile çarpılmasıyla elde edilir (6 Milyon token bugün piyasada işlem görmektedir).
Wrapped HYPE (WHYPE) tam olarak seyrelmiş değeri nedir?
Wrapped HYPE (WHYPE) tam olarak seyrelmiş değeri (FDV) $330.675.703 şeklindedir. Bu, maksimum piyasa değerinin istatistiksel temsilidir ve 6 Milyon tokenının maksimum sayısının bugün dolaşımda olduğunu varsayar.
Wrapped HYPE fiyat performansı denk tokenlara kıyasla nasıl görünüyor?
Son 7 günde -6,10 % oranlı azalış fiyatıyla Wrapped HYPE (WHYPE) düşük performans gösteriyor küresel kripto piyasası ki bu aşağı -2,70 %; yukarı 0,40 % olan benzer Optimism Ekosistemi kripto para birimiyle karşılaştırıldığında düşük performans gösteriyor.
Wrapped HYPE Piyasa
Küresel Wrapped HYPE Fiyatları
Beğenebileceğiniz İlgili Coin'ler