Burger Money
курс BURGERS
Як розраховується ціна Burger Money (BURGERS) ?
Ціна Burger Money (BURGERS) розраховується в режимі реального часу шляхом агрегування найновіших даних з 1 бірж та 1 ринків, використовуючи формулу глобальної середньозваженої за обсягом. Дізнайтеся більше про те, як розраховуються ціни криптовалют на CoinGecko.
Графік ціни Burger Money (BURGERS)
Змінити та порівняти
| 1г | 24г | 7 днів | 14 днів | 30 днів | 1р |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.4% | 2.2% | 9.2% | 0.3% | 65.5% | 0.0% |
Конвертер BURGERS
Статистика Burger Money
|
Ринкова капіталізація
Ринкова капіталізація = поточна ціна x кількість монет в обігу
Це загальна ринкова вартість криптовалюти в обігу. ЇЇ можна порівняти з вартістю акцій на ринку, коли ціну однієї акції помножують на кількість усіх доступних акцій на ринку (які не знаходяться у володінні інсайдерів та урядів і не заблоковані ними) Детальніше |
$48 404,49 |
|---|---|
|
Ринкова капіталізація / FDV
Співвідношення поточної ринкової капіталізації і ринкової капіталізації після досягнення максимальної пропозиції.
Чим ближче показник рин. кап./FDV до одиниці, тим ближча поточна ринкова капіталізація до повністю розведеної оцінки і навпаки. Дізнатися більше про показник рин. кап. /FDV тут. |
1 |
|
Повн. розбавлена оцінка
Повністю розбавлена оцінка (FDV) = Поточна ціна х Загальна пропозиція
Повністю розбавлена оцінка (FDV) - це теоретична ринкова капіталізація монети, якщо вся її пропозиція знаходиться в обігу, розрахована на основі її поточної ринкової ціни. Повністю розбавлена оцінка є теоретичною, оскільки зростання пропозиції монети в обігу може вплинути на її ринкову ціну. Також, залежно від токеноміки, графіку емісії чи періоду блокування пропозиції монети, може знадобитися значний час, перш ніж вся її пропозиція буде випущена в обіг. Дізнайтесь більше про FDV тут. |
$48 404,49 |
|
Обсяг торгів за 24 год.
Обсяг торгів криптовалютою за останні 24 години на всіх платформах, що відстежуються. Цей показник відстежується цілодобово без перерв.
Детальніше |
$918,02 |
|
Кількість в обігу
Кількість монет, які перебувають в обігу на ринку та доступні для торгівлі. Це можна порівняти з доступними на ринку акціями (які не знаходяться у володінні інсайдерів та урядів і не заблоковані ними).
Детальніше |
85,971B |
|
Загальна пропозиція
Кількість уже створених монет за виключенням тих, які були спалені (вилучені з обігу). Це можна порівняти з кількістю випущених в обіг акцій на фондовому ринку.
Загальний обсяг пропозиції = обсяг пропозиції ончейн - спалені токени |
85,971B
Усього
100 000 000 000
Token Burn
(0x0000)
- 14 029 297 754
Розрах. загальна пропозиція
85 970 702 245
|
|
Максимальна пропозиція
Максимальна кількість монет, прописана в коді криптовалюти. Це можна порівняти з максимальною кількістю акцій, які можуть бути випущені на фондовому ринку.
Максимальна пропозиція = теоретичний максимум, прописаний в коді |
100,000B |
Історія цін BURGERS
| Діапазон 24 год. | $0.065555 – $0.066135 |
|---|---|
| Діапазон 7 д. | $0.064926 – $0.066135 |
| Абсолютний максимум |
$0.053687 84.7%
груд. 14, 2025 (7 місяців)
|
| Абсолютний мінімум |
$0.062763 103.8%
черв. 06, 2026 (29 днів)
|
Який ваш прогноз щодо BURGERS сьогодні?
Де можна придбати Burger Money?
Токени BURGERS торгуються на децентралізованих біржах. Найпопулярнішою біржею для купівлі та торгівлі Burger Money є Uniswap V4 (Base), де найбільш активна торгова пара BURGERS/FLETH має обсяг торгів $949,06 за останні 24 години.
Який денний обсяг торгівBurger Money (BURGERS)?
Обсяг торгів Burger Money (BURGERS) складає $948,65 за останні 24 години, що є на 17,30 % збільшилась у порівнянні з минулим днем і вказує на нещодавнє зростає ринкової активності. Ознайомтеся зі списком CoinGecko криптовалют з найбільшими обсягами.
Який найвищий та найнижчий курс Burger Money (BURGERS)?
Burger Money (BURGERS) досягла історичного максимуму $0.053687 та історичного мінімуму $0.062765. Зараз торги відбуваються на -84,70 % нижче від максимального та на 103,60 % вище від мінімального курсу.
Яка ринкова капіталізація Burger Money (BURGERS)?
Ринкова капіталізація Burger Money (BURGERS) складає $48 344,83, що відповідає 5633 місці на біржі CoinGecko сьогодні. Ринкова капіталізація вимірюється помноженням ціни токена на кількість BURGERS токенів в обігу (зараз на ринку 85,97 Мільярдів токенів).
Що таке повністю розведена вартість Burger Money (BURGERS)?
Повністю розведена вартість (FDV) Burger Money (BURGERS) складає $48 344,83. Це статистичне представлення максимальної ринкової капіталізації, припускаючи, що в обігу сьогодні знаходиться максимум 100,00 Мільярдів токенівBURGERS. Залежно від графіку емісії токенівBURGERS, до моменту реалізації FDV може сплинути кілька років.
Яка поведінка ціни Burger Money у порівнянні зі схожими токенами?
Ціна Burger Money (BURGERS) збільшилась на 9,40 % за останні 7 днів. Це краще глобального ринку криптовалют, що зріс на 6,00 %, а також гірше у порівнянні зі схожими криптовалютами з категорії Meme, що зріс на 9,60 %.
Власники токенів Burger Money (BURGERS)
Ринки Burger Money
Можливо, вас зацікавлять останні новини про криптовалюти
Глобальні ціни на Burger Money
Схожі монети, що можуть вам сподобатися