Epic Chain
курс EPIC
Графік ціни Epic Chain (EPIC)
Змінити та порівняти
| 1г | 24г | 7 днів | 14 днів | 30 днів | 1р |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.6% | 3.4% | 8.6% | 46.6% | 54.7% | 68.7% |
Конвертер EPIC
Статистика Epic Chain
| Ринкова капіталізація | $17,676M |
|---|---|
| Ринкова капіталізація / FDV | 1 |
| Повн. розбавлена оцінка | $17,676M |
| Обсяг торгів за 24 год. | $5,880M |
| Кількість в обігу | 33,600M |
| Загальна пропозиція | 33,600M |
| Максимальна пропозиція | 33,600M |
Історія цін EPIC
| Діапазон 24 год. | $0,5002 – $0,5363 |
|---|---|
| Діапазон 7 д. | $0,4671 – $0,6794 |
| Абсолютний максимум |
$3,20 83.5%
|
| Абсолютний мінімум |
$0,1917 175.7%
|
Який ваш прогноз щодо EPIC сьогодні?
Де можна придбати Epic Chain?
Токени EPIC торгуються на централізованих криптовалютних біржах. Найпопулярнішою біржею для купівлі та торгівлі Epic Chain є Binance, де найбільш активна торгова пара EPIC/USDT має обсяг торгів $1 300 373,78 за останні 24 години. Серед інших популярних варіантів є Bitunix і Gate .
Який денний обсяг торгівEpic Chain (EPIC)?
Обсяг торгів Epic Chain (EPIC) складає $5 880 427,35 за останні 24 години, що є на -19,90 % зменшилась у порівнянні з минулим днем і вказує на нещодавнє падінні ринкової активності. Ознайомтеся зі списком CoinGecko криптовалют з найбільшими обсягами.
Який найвищий та найнижчий курс Epic Chain (EPIC)?
Epic Chain (EPIC) досягла історичного максимуму $3,20 та історичного мінімуму $0,1917. Зараз торги відбуваються на -83,50 % нижче від максимального та на 175,70 % вище від мінімального курсу.
Яка ринкова капіталізація Epic Chain (EPIC)?
Ринкова капіталізація Epic Chain (EPIC) складає $17 676 014, що відповідає 974 місці на біржі CoinGecko сьогодні. Ринкова капіталізація вимірюється помноженням ціни токена на кількість EPIC токенів в обігу (зараз на ринку 33,60 Мільйонів токенів).
Що таке повністю розведена вартість Epic Chain (EPIC)?
Повністю розведена вартість (FDV) Epic Chain (EPIC) складає $17 676 014. Це статистичне представлення максимальної ринкової капіталізації, припускаючи, що в обігу сьогодні знаходиться максимум 33,60 Мільйонів токенівEPIC. Залежно від графіку емісії токенівEPIC, до моменту реалізації FDV може сплинути кілька років.
Яка поведінка ціни Epic Chain у порівнянні зі схожими токенами?
Ціна Epic Chain (EPIC) знизилась на -8,60 % за останні 7 днів. Це гірше глобального ринку криптовалют, що зріс на 3,20 %, а також гірше у порівнянні зі схожими криптовалютами з категорії Real World Assets (RWA), що зріс на 9,60 %.
Як додати Epic Chain (EPIC) у MetaMask?
Додавання Epic Chain (EPIC) в MetaMask дозволяє переглядати свої токени, торгувати на децентралізованих біржах тощо. Щоб додати їх, вам потрібно імпортувати EPIC як токен. Ви можете скопіювати адресу контракту EPIC (0x94314a14df63779c99c0764a30e0cd22fa78fc0e) та імпортувати його вручну, або, якщо ви встановили розширення MetaMask для браузера Chrome, можна додати EPIC до MetaMask одним кліком на CoinGecko.
Додати EPIC до MetaMask.
Власники токенів Epic Chain (EPIC)
Ринки Epic Chain
| # | Біржа | Пара | Ціна | Спред | Біржова склянка +2% | Біржова склянка -2% | Обсяг торгів за 24 години | Обсяг % | Останнє оновлення | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CEX
|
$0,5300 | 0.09% | $85 978,37 | $116 596 | $1 301 322 | 14.84% |
Нещодавно
|
||
| 2 |
CEX
|
$0,5300 | 0.02% | $11 984,27 | $11 878,08 | $117 465 | 1.34% |
Нещодавно
|
||
| 3 |
CEX
|
$0,5300 | 0.09% | $27 205,50 | $37 492,27 | $182 288 | 2.08% |
Нещодавно
|
||
| 4 |
CEX
|
$0,5300 | 0.17% | $99 489,02 | $143 958 | $1 883 874 | 21.49% |
Нещодавно
|
||
| 5 |
CEX
|
$0,5300 | 0.23% | $142 923 | $235 329 | $208 826 | 2.38% |
Нещодавно
|
||
| 6 |
CEX
|
$0,5300 | 0.02% | $272 929 | $276 616 | $66 646,43 | 0.76% |
Нещодавно
|
||
| 7 |
CEX
|
$0,5300 | 0.08% | $6 253,50 | $7 820,86 | $109 892 | 1.25% |
Нещодавно
|
||
| 8 |
CEX
|
$0,5300 | 0.13% | $10 640,37 | $12 547,58 | $104 075 | 1.19% |
Нещодавно
|
||
| 9 |
CEX
|
$0,5300 | 0.15% | $15 183,19 | $12 493,16 | $130 661 | 1.49% |
Нещодавно
|
||
| 10 |
CEX
|
$0,5300 | 0.09% | $22 331,80 | $17 113,72 | $55 059,88 | 0.63% |
Нещодавно
|
||
Можливо, вас зацікавлять останні новини про криптовалюти
Глобальні ціни на Epic Chain
Схожі монети, що можуть вам сподобатися