Pirate Chain
курс ARRR
Як розраховується ціна Pirate Chain (ARRR) ?
Ціна Pirate Chain (ARRR) розраховується в режимі реального часу шляхом агрегування найновіших даних з 5 бірж та 8 ринків, використовуючи формулу глобальної середньозваженої за обсягом. Дізнайтеся більше про те, як розраховуються ціни криптовалют на CoinGecko.
Графік ціни Pirate Chain (ARRR)
Змінити та порівняти
| 1г | 24г | 7 днів | 14 днів | 30 днів | 1р |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 2.5% | 2.9% | 1.0% | 12.1% | 42.0% |
Конвертер ARRR
Статистика Pirate Chain
|
Ринкова капіталізація
Ринкова капіталізація = поточна ціна x кількість монет в обігу
Це загальна ринкова вартість криптовалюти в обігу. ЇЇ можна порівняти з вартістю акцій на ринку, коли ціну однієї акції помножують на кількість усіх доступних акцій на ринку (які не знаходяться у володінні інсайдерів та урядів і не заблоковані ними) Детальніше |
$41,081M |
|---|---|
|
Ринкова капіталізація / FDV
Співвідношення поточної ринкової капіталізації і ринкової капіталізації після досягнення максимальної пропозиції.
Чим ближче показник рин. кап./FDV до одиниці, тим ближча поточна ринкова капіталізація до повністю розведеної оцінки і навпаки. Дізнатися більше про показник рин. кап. /FDV тут. |
0.98 |
|
Повн. розбавлена оцінка
Повністю розбавлена оцінка (FDV) = Поточна ціна х Загальна пропозиція
Повністю розбавлена оцінка (FDV) - це теоретична ринкова капіталізація монети, якщо вся її пропозиція знаходиться в обігу, розрахована на основі її поточної ринкової ціни. Повністю розбавлена оцінка є теоретичною, оскільки зростання пропозиції монети в обігу може вплинути на її ринкову ціну. Також, залежно від токеноміки, графіку емісії чи періоду блокування пропозиції монети, може знадобитися значний час, перш ніж вся її пропозиція буде випущена в обіг. Дізнайтесь більше про FDV тут. |
$41,873M |
|
Обсяг торгів за 24 год.
Обсяг торгів криптовалютою за останні 24 години на всіх платформах, що відстежуються. Цей показник відстежується цілодобово без перерв.
Детальніше |
$407 902 |
|
Кількість в обігу
Кількість монет, які перебувають в обігу на ринку та доступні для торгівлі. Це можна порівняти з доступними на ринку акціями (які не знаходяться у володінні інсайдерів та урядів і не заблоковані ними).
Детальніше |
196,214M
|
|
Загальна пропозиція
Кількість вже створених монет за виключенням тих, які були спалені (вилучені з обігу). Можна порівняти з емітованими акціями на фондовому ринку.
Загальний обсяг пропозиції = Onchain supply - спалені токени |
200,000M |
Історія цін ARRR
| Діапазон 24 год. | $0,2081 – $0,2232 |
|---|---|
| Діапазон 7 д. | $0,2081 – $0,2278 |
| Абсолютний максимум |
$16,76 98.8%
квіт. 23, 2021 (більше 5 років)
|
| Абсолютний мінімум |
$0,007978 2524.3%
лист. 25, 2020 (більше 5 років)
|
Який ваш прогноз щодо ARRR сьогодні?
Де можна придбати Pirate Chain?
Токени ARRR торгуються на централізованих криптовалютних біржах. Найпопулярнішою біржею для купівлі та торгівлі Pirate Chain є Gate , де найбільш активна торгова пара ARRR/USDT має обсяг торгів $21 910,65 за останні 24 години. Серед інших популярних варіантів є MEXC і Nonkyc.io.
Який денний обсяг торгівPirate Chain (ARRR)?
Обсяг торгів Pirate Chain (ARRR) складає $414 432,20 за останні 24 години, що є на 5,70 % збільшилась у порівнянні з минулим днем і вказує на нещодавнє зростає ринкової активності. Ознайомтеся зі списком CoinGecko криптовалют з найбільшими обсягами.
Який найвищий та найнижчий курс Pirate Chain (ARRR)?
Pirate Chain (ARRR) досягла історичного максимуму $16,76 та історичного мінімуму $0,007978. Зараз торги відбуваються на -98,80 % нижче від максимального та на 2 524,30 % вище від мінімального курсу.
Яка ринкова капіталізація Pirate Chain (ARRR)?
Ринкова капіталізація Pirate Chain (ARRR) складає $41 282 520, що відповідає 495 місці на біржі CoinGecko сьогодні. Ринкова капіталізація вимірюється помноженням ціни токена на кількість ARRR токенів в обігу (зараз на ринку 196,21 Мільйонів токенів).
Що таке повністю розведена вартість Pirate Chain (ARRR)?
Повністю розведена вартість (FDV) Pirate Chain (ARRR) складає $42 079 120. Це статистичне представлення максимальної ринкової капіталізації, припускаючи, що в обігу сьогодні знаходиться максимум 200,00 Мільйонів токенівARRR. Залежно від графіку емісії токенівARRR, до моменту реалізації FDV може сплинути кілька років.
Яка поведінка ціни Pirate Chain у порівнянні зі схожими токенами?
Ціна Pirate Chain (ARRR) знизилась на -2,90 % за останні 7 днів. Це краще глобального ринку криптовалют, що впав на -3,60 %, а також гірше у порівнянні зі схожими криптовалютами з категорії Платформа Smart Contract, що впав на -2,80 %.
Рейтинги безпеки Pirate Chain (ARRR)
Ринки Pirate Chain
| # | Біржа | Пара | Ціна | Спред | Біржова склянка +2% | Біржова склянка -2% | Обсяг торгів за 24 години | Обсяг % | Останнє оновлення | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CEX
|
$0,2100 | 1.18% | $2,50 | $2 764,85 | $266 146 | 65.25% |
Нещодавно
|
||
| 2 |
CEX
|
$0,2100 | 1.03% | $352,39 | $13 715,71 | $63 424,92 | 15.55% |
Нещодавно
|
||
| 3 |
CEX
|
$0,2100 | 0.84% | $21,67 | $0,5330 | $33 556,13 | 8.23% |
Нещодавно
|
||
| 4 |
CEX
|
$0,2100 | 0.14% | $65,42 | $301,26 | $21 749,00 | 5.33% |
Нещодавно
|
||
| 5 |
CEX
|
$0,2100 | 0.85% | $13,73 | $1,15 | $13 640,02 | 3.34% |
Нещодавно
|
||
| 6 |
CEX
|
$0,2100 | 0.81% | $248,06 | $408,84 | $6 684,61 | 1.64% |
Нещодавно
|
||
| 7 |
CEX
|
$0,2100 | 0.61% | $171,28 | $88,99 | $2 630,38 | 0.64% |
Нещодавно
|
||
| 8 |
CEX
|
$0,2100 | 26.44% | $0,00 | $0,00 | $24,93 | 0.01% |
Нещодавно
|
||
Можливо, вас зацікавлять останні новини про криптовалюти
Глобальні ціни на Pirate Chain
Схожі монети, що можуть вам сподобатися