USD.AI
курс CHIP
Як розраховується ціна USD.AI (CHIP) ?
Ціна USD.AI (CHIP) розраховується в режимі реального часу шляхом агрегування найновіших даних з 26 бірж та 34 ринків, використовуючи формулу глобальної середньозваженої за обсягом. Дізнайтеся більше про те, як розраховуються ціни криптовалют на CoinGecko.
Графік ціни USD.AI (CHIP)
Змінити та порівняти
| 1г | 24г | 7 днів | 14 днів | 30 днів | 1р |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 0.6% | 10.7% | 27.0% | 19.3% | - |
Конвертер CHIP
Статистика USD.AI
|
Ринкова капіталізація
Ринкова капіталізація = поточна ціна x кількість монет в обігу
Це загальна ринкова вартість криптовалюти в обігу. ЇЇ можна порівняти з вартістю акцій на ринку, коли ціну однієї акції помножують на кількість усіх доступних акцій на ринку (які не знаходяться у володінні інсайдерів та урядів і не заблоковані ними) Детальніше |
$62 345 130 |
|---|---|
|
Ринкова капіталізація / FDV
Співвідношення поточної ринкової капіталізації і ринкової капіталізації після досягнення максимальної пропозиції.
Чим ближче показник рин. кап./FDV до одиниці, тим ближча поточна ринкова капіталізація до повністю розведеної оцінки і навпаки. Дізнатися більше про показник рин. кап. /FDV тут. |
0.2 |
|
Ринкова капіталізація / TVL
Співвідношення ринкової капіталізації та загальної заблокованої вартості цього активу. Коефіцієнт більше 1,0 означає, що ринкова капіталізація перевищує його загальну заблоковану вартість.
MC/TVL використовується для порівняння ринкової вартості протоколу і заблокованої/застейканої суми в активах. |
0.32 |
|
Повн. розбавлена оцінка
Повністю розбавлена оцінка (FDV) = Поточна ціна х Загальна пропозиція
Повністю розбавлена оцінка (FDV) - це теоретична ринкова капіталізація монети, якщо вся її пропозиція знаходиться в обігу, розрахована на основі її поточної ринкової ціни. Повністю розбавлена оцінка є теоретичною, оскільки зростання пропозиції монети в обігу може вплинути на її ринкову ціну. Також, залежно від токеноміки, графіку емісії чи періоду блокування пропозиції монети, може знадобитися значний час, перш ніж вся її пропозиція буде випущена в обіг. Дізнайтесь більше про FDV тут. |
$311 725 650 |
|
Повністю розбавлена оцінка / TVL
Співвідношення повністю розбавленої оцінки (FDV) та загальної заблокованої вартості (TVL) цього активу. Коефіцієнт більше 1,0 означає, що FDV активу більша, ніж TVL.
FDV/TVL використовується для порівняння повністю розбавленої ринкової вартості протоколу і заблокованої/застейканої суми в активах. |
1.59 |
|
Обсяг торгів за 24 год.
Обсяг торгів криптовалютою за останні 24 години на всіх платформах, що відстежуються. Цей показник відстежується цілодобово без перерв.
Детальніше |
$13 961 236 |
|
Блоковані активи (TVL)
Капітал, внесений на платформу у вигляді забезпечення позики або торгового пула ліквідності.
Дані надані Defi Llama |
$195 925 617 |
|
Кількість в обігу
Кількість монет, які перебувають в обігу на ринку та доступні для торгівлі. Це можна порівняти з доступними на ринку акціями (які не знаходяться у володінні інсайдерів та урядів і не заблоковані ними).
Детальніше |
2 000 000 000 |
|
Загальна пропозиція
Кількість уже створених монет за виключенням тих, які були спалені (вилучені з обігу). Це можна порівняти з кількістю випущених в обіг акцій на фондовому ринку.
Загальний обсяг пропозиції = обсяг пропозиції ончейн - спалені токени |
10 000 000 000 |
|
Максимальна пропозиція
Максимальна кількість монет, прописана в коді криптовалюти. Це можна порівняти з максимальною кількістю акцій, які можуть бути випущені на фондовому ринку.
Максимальна пропозиція = теоретичний максимум, прописаний в коді |
10 000 000 000 |
Історія цін CHIP
| Діапазон 24 год. | $0,02924 – $0,03265 |
|---|---|
| Діапазон 7 д. | $0,02811 – $0,03616 |
| Абсолютний максимум |
$0,1384 77.5%
квіт. 23, 2026 (2 місяці)
|
| Абсолютний мінімум |
$0,02777 12.4%
черв. 25, 2026 (4 дні)
|
Який ваш прогноз щодо CHIP сьогодні?
Де можна придбати USD.AI?
Токени CHIP торгуються на централізованих криптовалютних біржах. Найпопулярнішою біржею для купівлі та торгівлі USD.AI є Binance, де найбільш активна торгова пара CHIP/USDT має обсяг торгів $1 826 838,42 за останні 24 години. Серед інших популярних варіантів є Bybit і MEXC.
Який денний обсяг торгівUSD.AI (CHIP)?
Обсяг торгів USD.AI (CHIP) складає $13 961 235,76 за останні 24 години, що є на 25,70 % збільшилась у порівнянні з минулим днем і вказує на нещодавнє зростає ринкової активності. Ознайомтеся зі списком CoinGecko криптовалют з найбільшими обсягами.
Який найвищий та найнижчий курс USD.AI (CHIP)?
USD.AI (CHIP) досягла історичного максимуму $0,1384 та історичного мінімуму $0,02777. Зараз торги відбуваються на -77,50 % нижче від максимального та на 12,40 % вище від мінімального курсу.
Яка ринкова капіталізація USD.AI (CHIP)?
Ринкова капіталізація USD.AI (CHIP) складає $62 345 130, що відповідає 368 місці на біржі CoinGecko сьогодні. Ринкова капіталізація вимірюється помноженням ціни токена на кількість CHIP токенів в обігу (зараз на ринку 2,00 Мільярдів токенів).
Що таке повністю розведена вартість USD.AI (CHIP)?
Повністю розведена вартість (FDV) USD.AI (CHIP) складає $311 725 650. Це статистичне представлення максимальної ринкової капіталізації, припускаючи, що в обігу сьогодні знаходиться максимум 10,00 Мільярдів токенівCHIP. Залежно від графіку емісії токенівCHIP, до моменту реалізації FDV може сплинути кілька років.
Яка поведінка ціни USD.AI у порівнянні зі схожими токенами?
Ціна USD.AI (CHIP) знизилась на -10,70 % за останні 7 днів. Це гірше глобального ринку криптовалют, що впав на -5,30 %, а також гірше у порівнянні зі схожими криптовалютами з категорії Екосистема Ethereum, що зріс на 12,70 %.
Ринки USD.AI
| # | Біржа | Пара | Ціна | Спред | Біржова склянка +2% | Біржова склянка -2% | Обсяг торгів за 24 години | Обсяг % | Останнє оновлення | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CEX
|
$0,03127 | 0.03% | 164 500 $ | 163 467 $ | $1 826 838 | 13.09% |
Нещодавно
|
||
| 2 |
CEX
|
$0,03131 | 0.06% | 80 069 $ | 92 587 $ | $769 180 | 5.51% |
Нещодавно
|
||
| 3 |
CEX
|
$0,03127 | 0.03% | 75 406 $ | 71 466 $ | $134 564 | 0.96% |
Нещодавно
|
||
| 4 |
CEX
|
$0,03123 | 0.1% | 19 485 $ | 41 297 $ | $1 054 941 | 7.56% |
Нещодавно
|
||
| 5 |
CEX
|
$0,03126 | 0.03% | 56 559 $ | 78 535 $ | $199 097 | 1.43% |
Нещодавно
|
||
| 6 |
CEX
|
$0,03111 | 0.19% | 113 549 $ | 197 835 $ | $268 418 | 1.93% |
Нещодавно
|
||
| 7 |
CEX
|
$0,03124 | 0.13% | 161 328 $ | 241 824 $ | $177 167 | 1.27% |
Нещодавно
|
||
| 8 |
CEX
|
$0,03097 | 0.42% | 104 852 $ | 77 700 $ | $2 283 857 | 16.36% |
Нещодавно
|
||
| 9 |
CEX
|
$0,03114 | 0.1% | 8 041 $ | 27 551 $ | $212 933 | 1.53% |
Нещодавно
|
||
| 10 |
CEX
|
$0,03107 | 0.22% | 490 987 $ | 466 143 $ | $209 687 | 1.5% |
Нещодавно
|
||
Можливо, вас зацікавлять останні новини про криптовалюти
Глобальні ціни на USD.AI
Схожі монети, що можуть вам сподобатися