Wrapped Tesla xStock
курс WTSLAX
Як розраховується ціна Wrapped Tesla xStock (WTSLAX) ?
Ціна Wrapped Tesla xStock (WTSLAX) розраховується в режимі реального часу шляхом агрегування найновіших даних з 1 бірж та 1 ринків, використовуючи формулу глобальної середньозваженої за обсягом. Дізнайтеся більше про те, як розраховуються ціни криптовалют на CoinGecko.
Графік ціни Wrapped Tesla xStock (WTSLAX)
Змінити та порівняти
| 1г | 24г | 7 днів | 14 днів | 30 днів | 1р |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 1.0% | 0.9% | 18.8% | 18.1% | 0.0% |
Конвертер WTSLAX
Статистика Wrapped Tesla xStock
|
Ринкова капіталізація
Ринкова капіталізація = поточна ціна x кількість монет в обігу
Це загальна ринкова вартість криптовалюти в обігу. ЇЇ можна порівняти з вартістю акцій на ринку, коли ціну однієї акції помножують на кількість усіх доступних акцій на ринку (які не знаходяться у володінні інсайдерів та урядів і не заблоковані ними) Детальніше |
$0,00 |
|---|---|
|
Повн. розбавлена оцінка
Повністю розбавлена оцінка (FDV) = Поточна ціна х Загальна пропозиція
Повністю розбавлена оцінка (FDV) - це теоретична ринкова капіталізація монети, якщо вся її пропозиція знаходиться в обігу, розрахована на основі її поточної ринкової ціни. Повністю розбавлена оцінка є теоретичною, оскільки зростання пропозиції монети в обігу може вплинути на її ринкову ціну. Також, залежно від токеноміки, графіку емісії чи періоду блокування пропозиції монети, може знадобитися значний час, перш ніж вся її пропозиція буде випущена в обіг. Дізнайтесь більше про FDV тут. |
$0,00 |
|
Обсяг торгів за 24 год.
Обсяг торгів криптовалютою за останні 24 години на всіх платформах, що відстежуються. Цей показник відстежується цілодобово без перерв.
Детальніше |
$2 405,66 |
|
Кількість в обігу
Кількість монет, які перебувають в обігу на ринку та доступні для торгівлі. Це можна порівняти з доступними на ринку акціями (які не знаходяться у володінні інсайдерів та урядів і не заблоковані ними).
Детальніше |
- |
|
Загальна пропозиція
Кількість вже створених монет за виключенням тих, які були спалені (вилучені з обігу). Можна порівняти з емітованими акціями на фондовому ринку.
Загальний обсяг пропозиції = Onchain supply - спалені токени |
- |
|
Максимальна пропозиція
Максимальна кількість монет, прописана в коді криптовалюти. Це можна порівняти з максимальною кількістю акцій, які можуть бути випущені на фондовому ринку.
Максимальна пропозиція = теоретичний максимум, прописаний в коді |
∞ |
Історія цін WTSLAX
| Діапазон 24 год. | $308,77 – $310,46 |
|---|---|
| Діапазон 7 д. | $293,89 – $316,88 |
| Абсолютний максимум |
$412,26 25.0%
лип. 10, 2026 (22 дні)
|
| Абсолютний мінімум |
$293,89 5.1%
лип. 29, 2026 (3 дні)
|
Який ваш прогноз щодо WTSLAX сьогодні?
Де можна придбати Wrapped Tesla xStock?
Токени WTSLAX торгуються на децентралізованих біржах. Найпопулярнішою біржею для купівлі та торгівлі Wrapped Tesla xStock є Nado (Spot), де найбільш активна торгова пара WTSLAX/USDT0 має обсяг торгів $2 402,04 за останні 24 години.
Який денний обсяг торгівWrapped Tesla xStock (WTSLAX)?
Обсяг торгів Wrapped Tesla xStock (WTSLAX) складає $2 402,04 за останні 24 години, що є на -85,70 % зменшилась у порівнянні з минулим днем і вказує на нещодавнє падінні ринкової активності. Ознайомтеся зі списком CoinGecko криптовалют з найбільшими обсягами.
Який найвищий та найнижчий курс Wrapped Tesla xStock (WTSLAX)?
Wrapped Tesla xStock (WTSLAX) досягла історичного максимуму $412,12 та історичного мінімуму $293,87. Зараз торги відбуваються на -25,20 % нижче від максимального та на 4,90 % вище від мінімального курсу.
Яка поведінка ціни Wrapped Tesla xStock у порівнянні зі схожими токенами?
Ціна Wrapped Tesla xStock (WTSLAX) знизилась на -1,20 % за останні 7 днів. Це краще глобального ринку криптовалют, що впав на -2,10 %, а також гірше у порівнянні зі схожими криптовалютами з категорії Real World Assets (RWA), що впав на -0,40 %.
Ринки Wrapped Tesla xStock
| # | Біржа | Пара | Ціна | Спред | Біржова склянка +2% | Біржова склянка -2% | Обсяг торгів за 24 години | Обсяг % | Останнє оновлення | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
DEX
|
$309,02 | 0.18% | $224 404 | $197 673 | $2 405,69 | 100.0% |
Нещодавно
|
||
Можливо, вас зацікавлять останні новини про криптовалюти
Глобальні ціни на Wrapped Tesla xStock
Схожі монети, що можуть вам сподобатися