Портфолиа
Добавяне към ново портфолио
Проследяване
в движение
Получавайте актуализации в реално време чрез насочени известия в приложението.
Отвар прил
Топ Avalanche L1 валути по пазарна капитализация
Пазарната капитализация на Avalanche L1 днес е 300 милиона щ.д., промяна -5.0% за последните 24 часа.
Акценти
$271 510 954
Пазарна кап
5.0%
$27 436 017
Търговски обем за 24 ч
| # | Валута | Цена | 1 ч | 24 ч | 7 д | 30 д | Обем за 24 ч | Пазарна капитализация | FDV | Пазарна капитализация / FDV | Последните 7 дни | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 293 |
Beam
BEAM
|
Закупуване
|
$0,002028 | 0.2% | 4.5% | 4.0% | 11.3% | $5 781 099 | $104 046 077 | $118 588 137 | 0.88 |
|
|
| 336 |
Nexpace
NXPC
|
$0,3235 | 0.1% | 6.0% | 9.0% | 15.3% | $6 247 810 | $87 654 547 | $321 707 946 | 0.27 |
|
||
| 740 |
Gunz
GUN
|
$0,01533 | 0.1% | 2.7% | 5.0% | 6.7% | $11 270 594 | $29 184 291 | $153 271 252 | 0.19 |
|
||
| 1023 |
Apertum
APTM
|
$0,1742 | 0.7% | 5.1% | 10.9% | 37.4% | $985 710 | $16 245 750 | $17 028 663 | 0.95 |
|
||
| 1144 |
Coq Inu
COQ
|
$0.061782 | 0.4% | 8.5% | 27.9% | 59.2% | $1 395 813 | $12 360 966 | $12 360 966 | 1.0 |
|
||
| 1813 |
Warp
WRP
|
$0,005405 | 3.0% | 4.6% | 12.1% | 23.3% | $46 322,21 | $4 301 338 | $27 022 602 | 0.16 |
|
||
| 1896 |
Numbers Protocol
NUM
|
$0,004223 | 0.7% | 0.8% | 1.0% | 24.2% | $155 668 | $3 779 349 | $3 822 018 | 0.99 |
|
||
| 2159 |
NUMINE Token
NUMI
|
$0,01310 | 0.7% | 2.6% | 7.3% | 63.0% | $12 467,49 | $2 733 868 | $13 095 534 | 0.21 |
|
||
| 2177 |
Dexalot
ALOT
|
$0,04237 | 0.2% | 0.6% | 2.2% | 2.0% | $6 023,11 | $2 663 493 | $4 235 653 | 0.63 |
|
||
| 2229 |
Step App
FITFI
|
$0,0005545 | 0.1% | 0.9% | 12.8% | 7.8% | $1 392 472 | $2 495 480 | $2 528 460 | 0.99 |
|
||
| 2359 |
PLAYA3ULL GAMES
3ULL
|
$0,0001357 | 0.3% | 2.5% | 27.0% | 72.4% | $138 186 | $2 111 788 | $2 111 788 | 1.0 |
|
||
| 2997 |
Otherworld
OWN
|
$0,03008 | - | 0.0% | 0.6% | 0.6% | $0,9153 | $1 063 071 | $30 078 415 | 0.04 |
|
||
| 3130 |
Lamina1
L1
|
$0,003456 | 0.9% | 54.9% | 61.0% | 57.6% | $3 412,73 | $932 229 | $5 183 596 | 0.18 |
|
||
| 3165 |
DeFi Kingdoms
JEWEL
|
$0,007981 | 0.6% | 6.1% | 5.8% | 11.4% | $269,21 | $898 586 | $953 187 | 0.94 |
|
||
| 3377 |
Shrapnel
SHRAP
|
$0,0004805 | 0.4% | 3.9% | 24.4% | 8.9% | $73,02 | $743 222 | $1 439 982 | 0.52 |
|
||
| 4549 |
HatchyPocket
HATCHY
|
$0,0002713 | 0.4% | 3.2% | 0.0% | 24.2% | $35,31 | $270 905 | $270 905 | 1.0 |
|
||
| 8347 |
Erol Musk
EROL
|
$0,00002599 | - | - | - | - | $55,34 | $25 992,61 | $25 992,61 | 1.0 |
|
||
CDK
CDK
|
$0,001960 | - | - | - | - | $5,45 | - | $19 601 769 |
|
||||
|
DOS Chain
DOS
|
- | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Показване 1 до 19 от 19 резултата
Редове
Графика на пазарната кап на топ монетиAvalanche L1
Графиката по-долу показва пазарната капитализация и доминиране в топ Avalanche L1, включително Beam, Nexpace, Gunz и други, за определен период от време.
Графика за представянето на топ монети Avalanche L1
Графиката по-долу показва относителното представяне на топ монети Avalanche L1 във времето, като проследява процентните им печалби и загуби по отношение на цената през различни периоди от време.
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai