Top blockchainy podle celkové uzamčené hodnoty (TVL)
S celkovou uzamčenou hodnotou (TVL) $45,0 Miliarda má Ethereum pro dnešek největší podíl na trhu ve všech blockchainech. TVL u všech řetězců má celkovou hodnotu $84,3 Miliarda, což představuje pohyb o -1.3% za posledních 24 hodin.
Shrnutí
$84 250 735 766
Celková uzamčená hodnota
1.3%
$28 172 464 119
Objem obchodování za 24 h.
0.0%
| # | Síť | Největší růsty | 24h | 7d | 30d | Objem (24 h.) | TVL | Dominance | Počet coinů | Posledních 7 dní |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ethereum
|
1.1% | 2.1% | 19.3% | $1 555 597 369 | $45 034 429 987 | 53,45% | 4672 |
|
|
| 2 |
Solana
|
2.9% | 8.4% | 2.5% | $19 692 458 644 | $6 031 071 091 | 7,16% | 5289 |
|
|
| 3 |
BNB Smart Chain
|
1.3% | 0.9% | 3.0% | $4 996 237 715 | $5 639 331 234 | 6,69% | 3240 |
|
|
| 4 |
Bitcoin
|
1.5% | 3.2% | 3.3% | - | $5 240 707 655 | 6,22% | 33 |
|
|
| 5 |
TRON
|
0.4% | 1.4% | 0.8% | $32 144 077 | $5 122 532 260 | 6,08% | 94 |
|
|
| 6 |
Base
|
1.3% | 6.1% | 10.7% | $918 165 625 | $4 914 332 460 | 5,83% | 2091 |
|
|
| 7 |
Arbitrum One
|
1.4% | 0.1% | 18.6% | $171 252 602 | $1 612 185 706 | 1,91% | 755 |
|
|
| 8 |
Hyperliquid
|
2.1% | 6.2% | 16.3% | - | $1 443 622 568 | 1,71% | 48 |
|
|
| 9 |
Provenance
|
0.4% | 0.4% | 19.7% | - | $1 294 280 636 | 1,54% | 3 |
|
|
| 10 |
Polygon POS
|
2.2% | 3.7% | 6.9% | $136 903 595 | $1 187 816 042 | 1,41% | 876 |
|
|
| 11 |
Avalanche
|
1.9% | 0.2% | 12.1% | $106 209 667 | $651 904 709 | 0,77% | 430 |
|
|
| 12 |
Sui
|
2.2% | 9.6% | 6.6% | $66 456 764 | $633 446 954 | 0,75% | 158 |
|
|
| 13 |
Plasma
|
0.7% | 13.8% | 70.3% | $4 489 374 | $632 117 752 | 0,75% | 39 |
|
|
| 14 |
Monad
|
2.1% | 21.1% | 9.4% | $46 727 529 | $406 540 055 | 0,48% | 70 |
|
|
| 15 |
Optimism
|
4.3% | 7.4% | 11.6% | $12 877 120 | $343 162 412 | 0,41% | 242 |
|
|
| 16 |
Cronos
|
2.2% | 0.5% | 2.4% | $1 227 857 | $298 473 979 | 0,35% | 112 |
|
|
| 17 |
Ink
|
0.8% | 13.2% | 43.1% | $3 420 779 | $280 489 446 | 0,33% | 37 |
|
|
| 18 |
Aptos
|
1.5% | 5.2% | 7.2% | $26 230 205 | $264 529 286 | 0,31% | 67 |
|
|
| 19 |
Mantle
|
5.7% | 4.1% | 68.1% | $26 543 286 | $223 185 743 | 0,26% | 72 |
|
|
| 20 |
Katana
|
3.5% | 7.3% | 43.5% | $2 913 077 | $210 226 141 | 0,25% | 26 |
|
|
| 21 |
StarkNet
|
1.3% | 0.6% | 16.8% | $7 424 102 | $202 453 048 | 0,24% | 42 |
|
|
| 22 |
Stellar
|
2.3% | 0.1% | 11.6% | $135 113 | $195 456 580 | 0,23% | 54 |
|
|
| 23 |
Movement
|
2.5% | 3.5% | 11.1% | $105 397 | $176 087 799 | 0,21% | 11 |
|
|
| 24 |
Flare Network
|
1.5% | 0.8% | 3.9% | $7 141 494 | $162 677 328 | 0,19% | 25 |
|
|
| 25 |
Cardano
|
2.4% | 0.4% | 0.9% | $771 980 | $134 847 943 | 0,16% | 88 |
|
|
| 26 |
ENI
|
5.7% | 2.1% | 25.2% | $1 812 519 | $124 949 190 | 0,15% | 8 |
|
|
| 27 |
Near Protocol
|
3.5% | 11.2% | 3.6% | $59 098 673 | $123 636 846 | 0,15% | 75 |
|
|
| 28 |
Stacks
|
2.0% | 1.8% | 0.6% | - | $123 119 742 | 0,15% | 21 |
|
|
| 29 |
Rootstock RSK
|
0.3% | 1.1% | 11.6% | $425 511 | $121 305 868 | 0,14% | 25 |
|
|
| 30 |
TON
|
4.4% | 2.6% | 33.9% | $10 268 915 | $80 648 782 | 0,10% | 190 |
|
|
| 31 |
Gnosis Chain
|
2.4% | 7.3% | 16.8% | $4 032 336 | $77 168 959 | 0,09% | 110 |
|
|
| 32 |
Kava
|
3.4% | 5.0% | 1.7% | $16 051,05 | $74 948 567 | 0,09% | 23 |
|
|
| 33 |
Sei Network
|
10.4% | 16.2% | 18.9% | $6 186 494 | $74 353 538 | 0,09% | 43 |
|
|
| 34 |
X Layer
|
9.2% | 4.8% | 192.9% | $13 063 586 | $73 597 251 | 0,09% | 35 |
|
|
| 35 |
Berachain
|
1.2% | 0.9% | 4.5% | $2 916 842 | $71 826 671 | 0,09% | 74 |
|
|
| 36 |
Sonic
|
3.1% | 42.7% | 82.6% | $1 240 150 | $64 325 046 | 0,08% | 97 |
|
|
| 37 |
Hedera Hashgraph
|
0.5% | 1.5% | 2.8% | $1 887 747 | $60 358 862 | 0,07% | 54 |
|
|
| 38 |
Pulsechain
|
0.1% | 10.0% | 2.1% | $3 166 409 | $53 442 484 | 0,06% | 116 |
|
|
| 39 |
XRP Ledger
|
2.0% | 0.5% | 4.7% | $3 260 124 | $49 616 150 | 0,06% | 32 |
|
|
| 40 |
Linea
|
3.0% | 6.8% | 52.5% | $677 047 | $44 553 847 | 0,05% | 85 |
|
|
| 41 |
THORChain
|
|
3.1% | 1.6% | - | $15 498 235 | $43 126 014 | 0,05% | - |
|
| 42 |
EOS
|
5.1% | 0.4% | 4.7% | - | $40 637 604 | 0,05% | 2 |
|
|
| 43 |
Blast
|
0.0% | 1.3% | 13.3% | $175 537 | $31 586 947 | 0,04% | 93 |
|
|
| 44 |
Unichain
|
1.2% | 6.5% | 16.5% | $2 917 189 | $30 736 721 | 0,04% | 39 |
|
|
| 45 |
Tezos
|
1.3% | 0.7% | 6.3% | - | $30 022 072 | 0,04% | 15 |
|
|
| 46 |
Fraxtal
|
0.7% | 2.6% | 2.6% | $121 520 | $25 492 968 | 0,03% | 26 |
|
|
| 47 |
Celo
|
1.5% | 14.7% | 11.9% | $2 635 467 | $22 976 675 | 0,03% | 52 |
|
|
| 48 |
Etherlink
|
2.2% | 9.7% | 6.5% | $0,00 | $22 416 499 | 0,03% | 24 |
|
|
| 49 |
World Chain
|
3.9% | 2.2% | 18.8% | $239 026 | $22 390 993 | 0,03% | 28 |
|
|
| 50 |
zkSync
|
1.7% | 6.7% | 10.5% | $512 159 | $20 270 782 | 0,02% | 92 |
|
|
| 51 |
Osmosis
|
3.5% | 21.4% | 18.1% | - | $19 830 464 | 0,02% | 119 |
|
|
| 52 |
Injective
|
2.0% | 1.5% | 26.0% | $18 501,26 | $16 368 812 | 0,02% | 15 |
|
|
| 53 |
Abstract
|
3.1% | 7.0% | 14.5% | $746 221 | $16 059 432 | 0,02% | 63 |
|
|
| 54 |
Scroll
|
1.3% | 4.9% | 33.3% | $417 064 | $15 980 653 | 0,02% | 42 |
|
|
| 55 |
Rollux
|
16.6% | 15.3% | 18.5% | $27,03 | $15 090 125 | 0,02% | 3 |
|
|
| 56 |
Flow
|
4.6% | 6.2% | 19.8% | - | $14 134 772 | 0,02% | 1 |
|
|
| 57 |
Ronin
|
5.1% | 4.8% | 1.9% | $135 582 | $13 994 371 | 0,02% | 33 |
|
|
| 58 |
Plume Network
|
0.9% | 3.8% | 21.3% | $114 256 | $13 261 587 | 0,02% | 55 |
|
|
| 59 |
MultiversX
|
5.8% | 1.3% | 4.6% | - | $13 029 629 | 0,02% | 38 |
|
|
| 60 |
Kaia
|
0.8% | 0.3% | 4.2% | $350 839 | $12 831 280 | 0,02% | 60 |
|
|
| 61 |
Internet Computer
|
3.6% | 33.9% | 1.0% | $293 307 | $11 490 870 | 0,01% | 32 |
|
|
| 62 |
Immutable zkEVM
|
0.1% | 0.8% | 1.7% | $131 398 | $11 394 513 | 0,01% | 15 |
|
|
| 63 |
Bob Network
|
1.7% | 1.6% | 1.5% | $8 073,83 | $10 762 568 | 0,01% | 18 |
|
|
| 64 |
Merlin Chain
|
0.0% | 1.7% | 39.6% | $7 891,22 | $9 805 774 | 0,01% | 19 |
|
|
| 65 |
Morph L2
|
0.6% | 0.8% | 24.4% | $272 303 | $9 379 175 | 0,01% | 12 |
|
|
| 66 |
Core
|
3.1% | 46.5% | 78.4% | $24 637,44 | $9 239 632 | 0,01% | 34 |
|
|
| 67 |
Waves
|
1.2% | 2.3% | 2.7% | - | $8 947 177 | 0,01% | 10 |
|
|
| 68 |
Soneium
|
1.6% | 1.4% | 9.4% | $487 603 | $8 851 387 | 0,01% | 31 |
|
|
| 69 |
Wemix Network
|
0.9% | 9.1% | 7.5% | $112 920 | $8 435 120 | 0,01% | 12 |
|
|
| 70 |
Conflux
|
1.1% | 7.9% | 3.4% | $158 866 | $7 806 833 | 0,01% | 14 |
|
|
| 71 |
Tempo
|
0.6% | 121.0% | 146.7% | $258 861 | $7 248 429 | 0,01% | 4 |
|
|
| 72 |
ZIGChain
|
|
2.7% | 27.0% | 21.4% | - | $6 994 380 | 0,01% | - |
|
| 73 |
Cronos zkEVM
|
4.4% | 0.9% | 2.3% | $18 528,24 | $6 446 056 | 0,01% | 15 |
|
|
| 74 |
Manta Pacific
|
0.3% | 8.8% | 2.8% | $682 715 | $6 090 916 | 0,01% | 26 |
|
|
| 75 |
Hemi
|
2.2% | 0.1% | 21.6% | $136 854 | $5 978 954 | 0,01% | 17 |
|
|
| 76 |
Taiko
|
|
7.2% | 9.2% | 20.5% | $3 847,32 | $5 482 438 | 0,01% | - |
|
| 77 |
Terra
|
0.4% | 0.6% | 0.1% | - | $5 323 965 | 0,01% | 18 |
|
|
| 78 |
Filecoin
|
|
5.2% | 3.7% | 12.5% | $221 085 | $5 125 981 | 0,01% | - |
|
| 79 |
Nibiru
|
53.6% | 53.5% | 53.6% | $424,84 | $4 985 871 | 0,01% | 5 |
|
|
| 80 |
Metis Andromeda
|
1.3% | 13.6% | 27.1% | $86 867,77 | $4 881 652 | 0,01% | 29 |
|
|
| 81 |
Initia
|
7.4% | 2.1% | 17.8% | $79 658,24 | $4 838 615 | 0,01% | 5 |
|
|
| 82 |
Citrea
|
1.7% | 9.1% | - | $182 612 | $4 515 815 | 0,01% | 12 |
|
|
| 83 |
XDC Network
|
2.1% | 6.8% | 7.6% | $599 086 | $4 206 458 | 0,00% | 25 |
|
|
| 84 |
Chiliz
|
2.9% | 37.7% | 14.4% | $156 894 | $4 200 354 | 0,00% | 92 |
|
|
| 85 |
Canto
|
0.0% | 2.9% | 0.0% | $0,00 | $3 463 103 | 0,00% | 9 |
|
|
| 86 |
Fogo
|
3.2% | 1.3% | 219.5% | $933 858 | $3 459 469 | 0,00% | 6 |
|
|
| 87 |
ApeChain
|
5.1% | 7.0% | 48.0% | $1 594,96 | $3 392 987 | 0,00% | 13 |
|
|
| 88 |
NEO
|
2.6% | 2.3% | 15.0% | - | $3 096 557 | 0,00% | 5 |
|
|
| 89 |
Aurora
|
1.3% | 0.8% | 1.7% | $48 049,81 | $3 086 185 | 0,00% | 30 |
|
|
| 90 |
Wanchain
|
0.3% | 0.1% | 6.3% | $161 018 | $2 995 800 | 0,00% | 9 |
|
|
| 91 |
GateLayer
|
0.0% | 1.5% | 5.1% | - | $2 673 661 | 0,00% | 1 |
|
|
| 92 |
Secret
|
4.0% | 6.1% | 0.7% | - | $2 419 839 | 0,00% | 21 |
|
|
| 93 |
Boba Network
|
1.2% | 1.9% | 0.3% | $0,1414 | $2 419 565 | 0,00% | 9 |
|
|
| 94 |
Telos
|
1.5% | 17.3% | 43.1% | $0,1822 | $2 408 931 | 0,00% | 10 |
|
|
| 95 |
GRX Chain
|
2.7% | 4.9% | 5.5% | $3 967 906 | $2 270 896 | 0,00% | 2 |
|
|
| 96 |
IoTeX
|
8.0% | 6.4% | 7.9% | $1 774,74 | $2 212 819 | 0,00% | 22 |
|
|
| 97 |
Eventum
|
|
6.3% | 119.1% | 151.6% | - | $2 117 246 | 0,00% | 0 |
|
| 98 |
Mode
|
0.3% | 0.9% | 0.0% | $5 507,24 | $2 008 993 | 0,00% | 35 |
|
|
| 99 |
Moonriver
|
5.5% | 5.3% | 15.2% | $128 044 | $1 976 349 | 0,00% | 25 |
|
|
| 100 |
Astar
|
1.3% | 0.2% | 2.1% | $15 383,88 | $1 952 075 | 0,00% | 16 |
|
|
Zobrazeno 1 až 100 z 291 výsledků
Řádky
Fantom
Polygon zkEVM
Story
Syscoin
Xai