Arcus Network
Kurz ARCUS
Graf ceny coinu Arcus Network (ARCUS)
Přepnout a porovnat
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.0% | 131.7% | - | - | - | - |
Převodník ARCUS
Statistiky pro Arcus Network
| Tržní kapitalizace | $467 465 |
|---|---|
| Tržní kapitalizace / FDV | 1 |
| Plně rozředěná hodnota | $467 465 |
| Objem obchodování za 24 h. | $126 386 |
| Zásoba v oběhu | 1,000B |
| Celková zásoba | 1,000B |
| Maximální zásoba | 1,000B |
Historická cena pro ARCUS
| Rozsah za 24 hod. | $0,0002236 – $0,0006332 |
|---|---|
| Rozsah za 7 dnů | $0,0001596 – $0,0006332 |
| Historické maximum |
$0,0006332 25.3%
|
| Historické minimum |
$0,0001596 196.3%
|
Jaký dnes máte z coinu ARCUS pocit?
Kde můžete zakoupit Arcus Network?
Tokeny ARCUS lze obchodovat na decentralizovaných burzách. Nejoblíbenější burza k nákupu a prodeji coinu Arcus Network je Uniswap V4 (Arc), kde nejaktivnější obchodovaný pár ARCUS/USDC má objem obchodování $34,48 za posledních 24 hodin.
Jaký je denní objem obchodování Arcus Network (ARCUS)?
Objem obchodování Arcus Network (ARCUS) za posledních 24 hodin je $126 385,70, což je 76,50 % zvýšení oproti včerejšku a signalizuje to nedávný nárůst tržní aktivity. Podívejte se na webu CoinGecko na seznam kryptoměn s největším objemem obchodování.
Jaká je maximální a minimální cena kryptoaktiva Arcus Network (ARCUS)?
Kryptoaktivum Arcus Network (ARCUS) dosáhlo maxima v hodnotě $0,0006332 a jeho nejnižší cena byla $0,0001596. Aktuálně se obchoduje o -25,30 % pod uvedeným maximem a 196,30 % nad svou nejnižší cenou.
Jaká je tržní kapitalizace Arcus Network (ARCUS)?
Tržní kapitalizace Arcus Network (ARCUS) je $467 465, což znamená 3892. místo v dnešním hodnocení na portálu CoinGecko. Tržní kapitalizace se určuje vynásobením ceny tokenu a zásobou tokenů ARCUS v oběhu (dnes lze na trhu obchodovat 1,00 Miliarda tokenů).
Jaká je plně rozředěná hodnota Arcus Network (ARCUS)?
Plně rozředěná hodnota (FDV) pro Arcus Network (ARCUS) je $467 465. Jedná se o statistickou reprezentaci maximální tržní kapitalizace předpokládající, že je dnes v oběhu maximálně 1,00 Miliarda ARCUS tokenů. V závislosti na plánu emisí tokenů ARCUS může trvat i několik let, než bude hodnota FDV dosažena.
Jaká je cenová výkonnost Arcus Network oproti jeho peercoinům?
zvýšení ceny 0,00 % za posledních 7 dnů znamená, že Arcus Network (ARCUS) má nižší výkonnost než globální trh s kryptoměnami, který šel více o 9,20 %, amá nižší výkonnost v porovnání s podobnámi kryptoměnami z kategorie Umělá inteligence (AI), které šly více o23,60 %.
Trhy s coinem Arcus Network
Možná vás budou zajímat tyto nejnovější zprávy o kryptoměnách
Globální ceny Arcus Network
Související coiny