GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF)
Kurz INTWB
Graf ceny coinu GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF) (INTWB)
Přepnout a porovnat
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.0% | 7.8% | 14.5% | 33.0% | 33.9% | - |
Převodník INTWB
Statistiky pro GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF)
| Tržní kapitalizace | $3,341M |
|---|---|
| Tržní kapitalizace / FDV | 1 |
| Plně rozředěná hodnota | $3,341M |
| Objem obchodování za 24 h. | $2,025M |
| Zásoba v oběhu | 177.760 |
| Celková zásoba | 177.760 |
| Maximální zásoba | ∞ |
Historická cena pro INTWB
| Rozsah za 24 hod. | $16,75 – $19,39 |
|---|---|
| Rozsah za 7 dnů | $15,67 – $22,25 |
| Historické maximum |
$37,03 49.4%
|
| Historické minimum |
$15,07 24.3%
|
Jaký dnes máte z coinu INTWB pocit?
Kde můžete zakoupit GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF)?
Tokeny INTWB lze obchodovat na centralizovaných burzách s kryptoměnami. Nejoblíbenější burza k nákupu a prodeji coinu GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF) je Binance, kde nejaktivnější obchodovaný pár INTWB/USDT má objem obchodování $837 235,99 za posledních 24 hodin.
Jaký je denní objem obchodování GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF) (INTWB)?
Objem obchodování GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF) (INTWB) za posledních 24 hodin je $2 025 466,18, což je 42,70 % zvýšení oproti včerejšku a signalizuje to nedávný nárůst tržní aktivity. Podívejte se na webu CoinGecko na seznam kryptoměn s největším objemem obchodování.
Jaká je maximální a minimální cena kryptoaktiva GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF) (INTWB)?
Kryptoaktivum GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF) (INTWB) dosáhlo maxima v hodnotě $37,03 a jeho nejnižší cena byla $15,07. Aktuálně se obchoduje o -49,40 % pod uvedeným maximem a 24,30 % nad svou nejnižší cenou.
Jaká je tržní kapitalizace GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF) (INTWB)?
Tržní kapitalizace GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF) (INTWB) je $3 340 553, což znamená 1949. místo v dnešním hodnocení na portálu CoinGecko. Tržní kapitalizace se určuje vynásobením ceny tokenu a zásobou tokenů INTWB v oběhu (dnes lze na trhu obchodovat 177,76 Tisíc tokenů).
Jaká je plně rozředěná hodnota GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF) (INTWB)?
Plně rozředěná hodnota (FDV) pro GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF) (INTWB) je $3 340 553. Jedná se o statistickou reprezentaci maximální tržní kapitalizace předpokládající, že je dnes v oběhu 177,76 Tisíc ETH tokenů.
Jaká je cenová výkonnost GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF) oproti jeho peercoinům?
pokles ceny -14,50 % za posledních 7 dnů znamená, že GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF) (INTWB) má nižší výkonnost než globální trh s kryptoměnami, který šel méně o -1,10 %, amá nižší výkonnost v porovnání s podobnámi kryptoměnami z kategorie Real World Assets (RWA), které šly více o43,80 %.
Jak přidat GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF) (INTWB) na platformu MetaMask?
Po přidání GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF) (INTWB) na platformu MetaMask si můžete prohlížet své tokeny, obchodovat je na decentralizovaných burzách a využít mnoho dalších funkcí. K jejich přidání je třeba importovat INTWB jako token. Můžete zkopírovat smluvní adresu INTWB(0x0735d9904b7e34e6fe39b0f66e00c111b3f2b681) a importovat ji ručně, nebo přidat INTWB na platformu MetaMask jedním kliknutím v portálu CoinGecko.
Přidat INTWB na platformu MetaMask.
Trhy s coinem GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF)
| # | Burza | Pár | Cena | Rozpětí | +2% hloubka | −2% hloubka | Objem (24 h.) | Objem v % | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CEX
|
$18,85 | 0.16% | $144 151 | $126 051 | $837 236 | 16.72% |
Nedávno
|
||
| 2 |
CEX
|
$18,77 | 0.11% | $153 131 | $162 707 | $1 196 515 | 23.89% |
Nedávno
|
||
Možná vás budou zajímat tyto nejnovější zprávy o kryptoměnách
Globální ceny GraniteShares 2X Long INTC ETF (bStocks Tokenized ETF)
Související coiny