Rice AI
Kurz RICE
Jak se počítá cena kryptoměny Rice AI (RICE)?
Cena kryptoměny Rice AI (RICE) se počítá v reálném čase agregací nejnovějších dat z 7 burz a 9 trhů, a to pomocí vzorce počítajícího globální průměr podle objemu. Přečtěte si další informace o tom, jak CoinGecko počítá ceny kryptoměn.
Graf ceny coinu Rice AI (RICE)
Přepnout a porovnat
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 4.7% | 3.6% | 3.0% | 28.6% | 41.9% | 90.4% |
Převodník RICE
Statistiky pro Rice AI
|
Tržní kapitalizace
Tržní kapitalizace = aktuální cena x zásoba v oběhu
Označuje celkovou tržní hodnotu zásoby určité kryptoměny v oběhu. Podobá se měření na akciovém trhu, kdy se cena za akcii vynásobí počtem akcií, které jsou na trhu snadno dostupné (nejsou v držení zasvěcených osob nebo vlád či jimi uzamčeny). Zjistit více |
$6,595M |
|---|---|
|
Tržní kapitalizace / FDV
Podíl současné tržní kapitalizace v porovnání s tržní kapitalizací při splnění maximálních zásob.
Čím více se MCap/FDV blíží hodnotě 1, tím více se současná tržní kapitalizace blíží své plně zředěné hodnotě a naopak. Další informace o MCap/FDV získáte zde. |
0.77 |
|
Plně rozředěná hodnota
Plně rozředěná hodnota (FDV) = aktuální cena x celková zásoba
Plně rozředěná hodnota (FDV) je teoretickou tržní kapitalizací coinu, pokud bude v oběhu celá jeho zásoba (na základě jeho aktuální tržní ceny). FDV je teoretickou hodnotou, protože navýšení nabídky coinu v oběhu může ovlivnit jeho tržní cenu. Navíc v závislosti na tokenomice, plánu emisí nebo době blokování nabídky coinu může uvolnění celkových zásob do oběhu trvat značnou dobu. Další informace o FDV naleznete zde. |
$8,578M |
|
Objem obchodování za 24 h.
Míra objemu obchodů s danou kryptoměnou na všech sledovaných platformách za posledních 24 hodin. Sleduje se průběžně na základě posledních 24 hodin bez časů otevření/zavření.
Zjistit více |
$292 751 |
|
Zásoba v oběhu
Množství mincí, které jsou na trhu v oběhu a s nimiž může veřejnost obchodovat. Je to srovnatelné s akciemi, které jsou na trhu snadno dostupné (nejsou v držení zasvěcených osob nebo vlád či jimi uzamčeny).
Zjistit více |
768,866M
|
|
Celková zásoba
Množství coinů, které už vznikly, minus všechny coiny, které byly spáleny (staženy z oběhu). Je to srovnatelné s emitovanými akciemi na akciovém trhu.
Celková zásoba = zásoba na síti − spálené tokeny |
1,000B |
|
Maximální zásoba
Maximální počet mincí, který má za dobu existence kryptoměny vzniknout. Porovnatelné s maximálním počtem emitovatelných akcií na akciovém trhu.
Maximální zásoba = teoretické maximum podle kódu |
1,000B |
Historická cena pro RICE
| Rozsah za 24 hod. | $0,007473 – $0,008631 |
|---|---|
| Rozsah za 7 dnů | $0,006844 – $0,01019 |
| Historické maximum |
$0,2622 96.7%
zář 24, 2025 (12 měsíci)
|
| Historické minimum |
$0,002651 225.6%
dub 05, 2026 (6 měsíci)
|
Jaký dnes máte z coinu RICE pocit?
Kde můžete zakoupit Rice AI?
Tokeny RICE jsou obchodovány na decentralizovaných burzách a centralizovaných burzách s kryptoměnami. Nejoblíbenější burza k nákupu a prodeji coinu Rice AI je PancakeSwap V3 (BSC), kde nejaktivnější obchodovaný pár RICE/WBNB má objem obchodování $124 950,05 za posledních 24 hodin. Jiné oblíbené možnosti jsou KCEX a MEXC.
Jaký je denní objem obchodování Rice AI (RICE)?
Objem obchodování Rice AI (RICE) za posledních 24 hodin je $292 751,08, což je 120,40 % zvýšení oproti včerejšku a signalizuje to nedávný nárůst tržní aktivity. Podívejte se na webu CoinGecko na seznam kryptoměn s největším objemem obchodování.
Jaká je maximální a minimální cena kryptoaktiva Rice AI (RICE)?
Kryptoaktivum Rice AI (RICE) dosáhlo maxima v hodnotě $0,2622 a jeho nejnižší cena byla $0,002651. Aktuálně se obchoduje o -96,70 % pod uvedeným maximem a 225,60 % nad svou nejnižší cenou.
Jaká je tržní kapitalizace Rice AI (RICE)?
Tržní kapitalizace Rice AI (RICE) je $6 595 002, což znamená 1538. místo v dnešním hodnocení na portálu CoinGecko. Tržní kapitalizace se určuje vynásobením ceny tokenu a zásobou tokenů RICE v oběhu (dnes lze na trhu obchodovat 768,87 Milion tokenů).
Jaká je plně rozředěná hodnota Rice AI (RICE)?
Plně rozředěná hodnota (FDV) pro Rice AI (RICE) je $8 577 565. Jedná se o statistickou reprezentaci maximální tržní kapitalizace předpokládající, že je dnes v oběhu maximálně 1,00 Miliarda RICE tokenů. V závislosti na plánu emisí tokenů RICE může trvat i několik let, než bude hodnota FDV dosažena.
Jaká je cenová výkonnost Rice AI oproti jeho peercoinům?
pokles ceny -3,00 % za posledních 7 dnů znamená, že Rice AI (RICE) má nižší výkonnost než globální trh s kryptoměnami, který šel více o 9,10 %, amá nižší výkonnost v porovnání s podobnámi kryptoměnami z kategorie Binance Alpha Spotlight, které šly více o21,50 %.
Jak přidat Rice AI (RICE) na platformu MetaMask?
Po přidání Rice AI (RICE) na platformu MetaMask si můžete prohlížet své tokeny, obchodovat je na decentralizovaných burzách a využít mnoho dalších funkcí. K jejich přidání je třeba importovat RICE jako token. Můžete zkopírovat smluvní adresu RICE(0xb5761f36fdfe2892f1b54bc8ee8babb2a1b698d3) a importovat ji ručně, nebo přidat RICE na platformu MetaMask jedním kliknutím v portálu CoinGecko.
Přidat RICE na platformu MetaMask.
Vlastníci tokenu Rice AI (RICE)
Trhy s coinem Rice AI
Možná vás budou zajímat tyto nejnovější zprávy o kryptoměnách
Globální ceny Rice AI
Související coiny