Wrapped Aave Sonic USDC
Kurz WASONUSDC
Graf ceny coinu Wrapped Aave Sonic USDC (WASONUSDC)
Přepnout a porovnat
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 78.7% | 78.9% | 0.2% | 78.4% | - |
Převodník WASONUSDC
Statistiky pro Wrapped Aave Sonic USDC
| Tržní kapitalizace | $4 249,00 |
|---|---|
| Tržní kapitalizace / FDV | 1 |
| Plně rozředěná hodnota | $4 249,00 |
| Objem obchodování za 24 h. | $0,00 |
| Zásoba v oběhu | 19.533 |
| Celková zásoba | 9.130 |
| Maximální zásoba | ∞ |
Historická cena pro WASONUSDC
| Rozsah za 24 hod. | - – - |
|---|---|
| Rozsah za 7 dnů | - – - |
| Historické maximum |
$1,10
|
| Historické minimum |
$0,0001649
|
Jaký dnes máte z coinu WASONUSDC pocit?
Kde můžete zakoupit Wrapped Aave Sonic USDC?
Tokeny WASONUSDC se před - přestaly obchodovat na všech burzách vedených v portálu CoinGecko. Pokud se tržní aktivita obnoví, informaci aktualizujeme.
Jaký je denní objem obchodování Wrapped Aave Sonic USDC (WASONUSDC)?
Objem obchodování Wrapped Aave Sonic USDC (WASONUSDC) za posledních 24 hodin je 0 USD, což ukazuje na pokles tržní aktivity. Pokud tokens WASONUSDC vlastníte, bude mít pravděpodobně nízkou likviditu. Postupujte opatrně. Coiny s vyšší likviditou případně najdete na webu CoinGecko v seznamu nejobchodovanějších kryptoměn.
Jaká je maximální a minimální cena kryptoaktiva Wrapped Aave Sonic USDC (WASONUSDC)?
Kryptoaktivum Wrapped Aave Sonic USDC (WASONUSDC) dosáhlo maxima v hodnotě $1,10 a jeho nejnižší cena byla $0,0001649. Aktuálně se obchoduje o -80,30 % pod uvedeným maximem a 131 796,90 % nad svou nejnižší cenou.
Jaká je tržní kapitalizace Wrapped Aave Sonic USDC (WASONUSDC)?
Tržní kapitalizace Wrapped Aave Sonic USDC (WASONUSDC) je $4 249,00, což znamená -. místo v dnešním hodnocení na portálu CoinGecko. Tržní kapitalizace se určuje vynásobením ceny tokenu a zásobou tokenů WASONUSDC v oběhu (dnes lze na trhu obchodovat 19,53 Tisíc tokenů).
Jaká je plně rozředěná hodnota Wrapped Aave Sonic USDC (WASONUSDC)?
Plně rozředěná hodnota (FDV) pro Wrapped Aave Sonic USDC (WASONUSDC) je $4 249,00. Jedná se o statistickou reprezentaci maximální tržní kapitalizace předpokládající, že je dnes v oběhu 9,13 Tisíc ETH tokenů.
Jaká je cenová výkonnost Wrapped Aave Sonic USDC oproti jeho peercoinům?
zvýšení ceny 0,00 % za posledních 7 dnů znamená, že Wrapped Aave Sonic USDC (WASONUSDC) má vyšší výkonnost než globální trh s kryptoměnami, který šel méně o -2,10 %, amá vyšší výkonnost v porovnání s podobnámi kryptoměnami z kategorie Zabalené tokeny, které šly méně o-3,50 %.
Trhy s coinem Wrapped Aave Sonic USDC
Možná vás budou zajímat tyto nejnovější zprávy o kryptoměnách
Globální ceny Wrapped Aave Sonic USDC
Související coiny