Centralizovaná burza
Vindax
Začít obchodovat
Informace o affiliate partnerství
BTC383,6805
Objem obchodování za 24 h.
2.5%
2/10
Skóre důvěryhodnosti
Skóre důvěryhodnosti je hodnotící algoritmus vyvinutý společností CoinGecko k vyhodnocení legitimity objemu obchodování na dané burze. Skóre důvěryhodnosti se vypočítává na základě řady metrik, jako je likvidita, rozsah operací, skóre kybernetické bezpečnosti a dalších. Podrobnější informace naleznete v naší kompletní metodice.
✨ Nová nabídka
V tuto chvíli není v nabídce nic nového.
Trhy spot
| # | Coin | Pár | Cena | Rozpětí | +2% hloubka | −2% hloubka | Objem (24 h.) | Objem v % | Poslední aktualizace |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | $0,33590106107229613616388 | 0.03% | 2 122 $ | 719 $ | $4 967 384 | 16.06% |
Nedávno
|
||
| 2 | $2 255,46 | 0.01% | 20 162 $ | 20 521 $ | $3 378 238 | 10.92% |
Nedávno
|
||
| 3 | $91,48 | 0.1% | 13 592 $ | 14 143 $ | $2 216 256 | 7.16% |
Nedávno
Anomálie – cena nebo objem obchodů je mimo průměr
|
||
| 4 | $1,47 | 0.01% | 15 654 $ | 15 448 $ | $2 079 470 | 6.72% |
Nedávno
|
||
| 5 | $0,11498698301819555267 | 0.08% | 11 698 $ | 12 499 $ | $2 041 596 | 6.6% |
Nedávno
|
||
| 6 | $684,91 | 0.01% | 9 821 $ | 10 347 $ | $1 952 051 | 6.31% |
Nedávno
|
||
| 7 | $0,3517295941726910306 | 0.23% | 12 374 $ | 11 718 $ | $1 870 607 | 6.05% |
Nedávno
|
||
| 8 | $0,158968179287827953 | 0.56% | 8 514 $ | 8 737 $ | $1 182 166 | 3.82% |
Nedávno
|
||
| 9 | $0,12796438759452503610072201443209908497006592 | 0.01% | 933 $ | 1 224 $ | $881 768 | 2.85% |
Nedávno
|
||
| 10 | $1,15 | 0.08% | 1 315 $ | 1 383 $ | $880 327 | 2.85% |
Nedávno
|
||
| 11 | $686,17 | 0.11% | 12 760 $ | 12 716 $ | $875 256 | 2.83% |
Nedávno
|
||
| 12 | $58,38 | 0.15% | 10 570 $ | 12 209 $ | $845 710 | 2.73% |
Nedávno
|
||
| 13 | $0,14075803717063896192 | 0.01% | 753 $ | 955 $ | $695 841 | 2.25% |
Nedávno
|
||
| 14 | $0,09347213405862743565 | 0.74% | 7 575 $ | 7 398 $ | $688 022 | 2.22% |
Nedávno
|
||
| 15 | $0,115867754079730091281825636505314718343989376 | 0.77% | 1 531 $ | 1 306 $ | $669 874 | 2.17% |
Nedávno
|
||
| 16 | $2,08 | 0.43% | 12 568 $ | 11 326 $ | $598 855 | 1.94% |
Nedávno
|
||
| 17 | $0.056288125382125845671 | 0.79% | 679 $ | 658 $ | $585 844 | 1.89% |
Nedávno
|
||
| 18 | $685,51 | 0.3% | 12 816 $ | 12 647 $ | $544 960 | 1.76% |
Nedávno
|
||
| 19 | $0,11449591620410401200000000000013968501776900689464 | 2.08% | 831 $ | 820 $ | $542 568 | 1.75% |
Nedávno
|
||
| 20 | $0,15884871530201997063948 | 0.93% | 3 638 $ | 20 911 $ | $425 739 | 1.38% |
Nedávno
|
||
| 21 | $1,47 | 0.15% | 7 651 $ | 20 973 $ | $419 269 | 1.36% |
Nedávno
|
||
| 22 | $0,35155084130274189600000000000042889202638934511312 | 0.01% | 3 019 $ | 3 372 $ | $346 310 | 1.12% |
Nedávno
|
||
| 23 | $0,35170246524863087935656 | 0.29% | 7 150 $ | 8 737 $ | $300 994 | 0.97% |
Nedávno
|
||
| 24 | $58,21 | 0.54% | 2 427 $ | 8 930 $ | $297 156 | 0.96% |
Nedávno
|
||
| 25 | $9,34 | 0.53% | 962 $ | 879 $ | $290 724 | 0.94% |
Nedávno
|
||
| 26 | $0,000034059786370610853633 | 0.26% | 3 984 $ | 4 068 $ | $277 118 | 0.9% |
Nedávno
|
||
| 27 | $431,08 | 0.21% | 14 979 $ | 12 800 $ | $274 682 | 0.89% |
Nedávno
|
||
| 28 | $0,999680222332945154562 | 0.02% | 4 517 795 $ | 3 570 242 $ | $215 107 | 0.7% |
Nedávno
Anomálie – cena nebo objem obchodů je mimo průměr
|
||
| 29 | $535,52 | 0.01% | 2 984 $ | 2 801 $ | $138 782 | 0.45% |
Nedávno
|
||
| 30 | $431,43 | 0.17% | 19 959 $ | 16 383 $ | $110 167 | 0.36% |
Nedávno
|
||
| 31 | $0,0588359756165239964 | 0.01% | 8 $ | 8 $ | $67 789,00 | 0.22% |
Nedávno
|
||
| 32 | $0,999821750260035067221344426824549178738772864 | 0.09% | 1 572 $ | 1 216 $ | $49 240,00 | 0.16% |
Nedávno
|
||
| 33 | $0,999321889370993953799075981455673791688108544 | 0.01% | 3 113 $ | 2 677 $ | $48 402,00 | 0.16% |
Nedávno
|
||
| 34 | $0.057927636610533856307 | 0.63% | 675 $ | 660 $ | $45 647,00 | 0.15% |
Nedávno
|
||
| 35 | $10,34 | 0.28% | 7 683 $ | 8 044 $ | $39 535,00 | 0.13% |
Nedávno
|
||
| 36 | $0,048905420301048707508 | 0.18% | 1 005 $ | 1 283 $ | $36 173,00 | 0.12% |
Nedávno
|
||
| 37 | $0,0934107785847513697572 | 0.48% | 18 376 $ | 10 165 $ | $22 734,00 | 0.07% |
Nedávno
|
||
| 38 | $0,00359892708674929164 | 68.63% | 0 $ | 0 $ | $9 630,00 | 0.03% |
Nedávno
|
||
| 39 | $0,70124264532676058185383 | 0.75% | 271 $ | 258 $ | $8 114,00 | 0.03% |
Nedávno
|
||
| 40 | $0,1273885051755028999461402890380409925395822224912512 | 0.63% | 60 $ | 139 $ | $2 484,00 | 0.01% |
Nedávno
Anomálie – cena nebo objem obchodů je mimo průměr
|
||
| 41 | $9,73 | 1.22% | 135 $ | 235 $ | $573,00 | 0.0% |
Nedávno
|
||
| 42 | $0,01451514724566481800000000000001770847963971107796 | 50.0% | 0 $ | 0 $ | $425,00 | 0.0% |
Nedávno
|
||
| 43 | $0,0149958266712334026680533610662616115199296 | 48.93% | 0 $ | 0 $ | $293,00 | 0.0% |
Nedávno
|
||
| 44 | $0,0128334126137047599476928 | 38.08% | 0 $ | 0 $ | $194,00 | 0.0% |
Nedávno
|
||
| 45 | $0,00027602433811994103428133 | 98.56% | 0 $ | 0 $ | $5,00 | 0.0% |
Nedávno
|
||
| 46 | $0,2901495005416020578964 | 2.57% | 1 323 $ | 46 $ | $3 610,00 | 0.01% |
Nedávno
|
||
| 47 | $11,34 | 15.67% | 0 $ | 0 $ | $1 526,00 | 0.01% |
Před asi 22 hodinami
Neaktivní – žádné obchody za poslední 3 hodiny
|
||
| 48 | $0,00022972397287907192706 | 55.91% | 0 $ | 0 $ | $201,00 | 0.0% |
Před asi 17 hodinami
Neaktivní – žádné obchody za poslední 3 hodiny
|
||
| 49 | $0,0000929722830743567007 | 71.35% | 0 $ | 0 $ | $107,00 | 0.0% |
Nedávno
|
||
| 50 | $0,08082908033266422317712865133623328137355420989206 | 72.9% | 0 $ | 0 $ | $48,00 | 0.0% |
Před 6 dny
Neaktivní – žádné obchody za poslední 3 hodiny
|
||
Nevidíte své obchodované páry? Zjistěte proč po kliknutí sem.
O burze Vindax
Co je Vindax?
Vindax je centralizovaná kryptoměnová burza založená v roce 2019a registrovaná v zemi Vietnam. V současné době je na burze k dispozici 61 coinů a 97 obchodovaných párů. Hlášený objem za Vindax posledních 24 hodin je 30 936 486,37 $, což představuje -2.49% změnu za posledních 24 hodin. Data o rezervách nejsou momentálně pro burzu Vindax dostupná. Nejaktivnější obchodovaný pár je BTC/USDT s objemem 6 467 584,92 $ za posledních 24 hodin.
Webové stránky
E-mail
API ID
Adresa
-
Počet coinů
61
Počet párů
97
Rok založení
2019
Kód země registrace
Vietnam
Poplatky
Vklad
None
Poplatky
https://vindax.com/trading-rule.html
Vklad ve fiat měně
None
Výběr
Network Fees
BTC 0.001
ETH 0.01
BCHABC 0.001
USDT 4.2
TUSD 1.35
LTC 0.001
DASH 0.002
ZEC 0.005
OMG 0.6
DGD 0.05
NPXS 1337
GNT 12
BTG 0.001
BNB 0.14
USDC 1
BCHSV 0.01
VET 200
PAX 1
NEO 1
KNC 4
TRX 1
USDS 1
DOGE 5
ONT 3
ONG 0.25
REP 0.15
LINK 1.9
VD 1
Přijímané způsoby platby
Crytocurrency only
Maržové obchodování
Ne
Trh s poplatky
Ano
Vindax Statistiky
Objem podle tržního páru
Objem podle měny
Objem obchodování na burze
CSV
Excel
Skóre důvěryhodnosti burzy Vindax
Skóre důvěryhodnosti je hodnotící algoritmus vyvinutý společností CoinGecko k vyhodnocení legitimity objemu obchodování na dané burze. Skóre důvěryhodnosti se vypočítává na základě řady metrik, jako je likvidita, rozsah operací, skóre kybernetické bezpečnosti a dalších. Podrobnější informace naleznete v naší kompletní metodice.
2/10
Likvidita
50%
Liquidity refers to how likely a cryptoasset can be traded at a price which reflects its intrinsic value. To measure liquidity, we consider an exchange's:
(1) Volume consistency
(2) Order book depth
(3) Quality Gate
And benchmark them against a set of trusted exchanges.
(1) Volume consistency
(2) Order book depth
(3) Quality Gate
And benchmark them against a set of trusted exchanges.
Regulace
15%
Regulation reflects the depth of regulatory oversight an exchange has voluntarily placed itself under for spot trading activity.
Kybernetická bezpečnost
20%
Skóre kybernetické bezpečnosti kryptoměnové burzy dle hodnocení Hackenu na cer.live.
Toto hodnocení zohledňuje produkt, infrastrukturu, uživatelské účty i několik dalších bezpečnostních aspektů burzy.
Toto hodnocení zohledňuje produkt, infrastrukturu, uživatelské účty i několik dalších bezpečnostních aspektů burzy.
Incident
10%
Incident refers to whether an exchange has experienced security/functional issues that can potentially affect a user's fund safety.
Proof of Reserves
5%
Proof of Reserves (PoR) considers the availability of declared assets that can be publicly assessed, user-attestation processes as well as financial audits. Read more about it here.
Skóre odráží dodatečné kvalitativní hodnocení
Zobrazit metodiku
Likvidita
Vykázaný objem obchodování
-
Průměrné rozpětí nabídky a poptávky
7.776%
Posouzení likvidity
Nejnižší
Based on volume, orderbook depth, and benchmark analysis across top coins by market cap.
Regulace
None
No regulatory authorization identified.
Regulatory data is sourced with the assistance of AI and is periodically reviewed which may not reflect the most current licensing status. Only the strongest sourced regulatory data is displayed. To submit an update to exchange regulatory data, you may fill in this form.
Kybernetická bezpečnost

Penetrační test
Audit PoR (Proof of Reserves)
Odměna za odhalení chyby
Poslední aktualizace: 2024-09-25 | Data poskytuje služba cer.live
Incident
Žádné zaznamenané incidenty
Pokud došlo k bezpečnostnímu incidentu v posledních 12 měsících, dostanou burzy 10% sankci.
Dodatečné informace · nejsou zahrnuty do skóre
Pokrytí API
Hodnocení
C
Data o tickerech
Historická data o obchodech
Data z knihy objednávek
Obchodování přes API
Data OHLC
Protokol WebSocket
Veřejná dokumentace
Poslední aktualizace: 2019-08-23
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai