OmniBridge Bridged Zcash (Solana)
ZEC Kurssi
OmniBridge Bridged Zcash (Solana) Kurssikaavio (ZEC)
Vaihda ja vertaa
| 1t | 24t | 7pv | 14pv | 30pv | 1v |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.0% | 8.2% | 8.0% | 44.9% | 103.7% | - |
ZEC muuntaja
OmniBridge Bridged Zcash (Solana) Tilastot
| Markkina-arvo | $161,08M |
|---|---|
| Markkina-arvo/FDV | 1 |
| Täysin laimennettu arvo | $161,08M |
| 24t Kauppavolyymi | $33,455M |
| Levikki | 100 798 |
| Kokonaislevikki | 100 798 |
| Enimmäislevikki | ∞ |
ZEC historiallinen hinta
| 24t aikaväli | $1 477,89 – $1 614,81 |
|---|---|
| 7pv aikaväli | $1 429,69 – $1 658,86 |
| Kaikkien aikojen korkein hinta |
$1 658,86 3.7%
|
| Kaikkien aikojen alhaisin hinta |
$186,17 758.5%
|
Mielipiteesi kolikosta ZEC?
Mistä voin ostaa OmniBridge Bridged Zcash (Solana)?
ZEC-tokeneilla voi käydä kauppaa hajautetuissa kryptopörsseissä. Suosituin kryptopörssi OmniBridge Bridged Zcash (Solana):n ostamiseen ja myymiseen on Orca, missä aktiivisimman valuuttaparin (ZEC/USDC) kauppavolyymi on $10 654 378,61 viimeisen 24 tunnin ajalta. Muita suosittuja vaihtoehtoja ovat mm. Meteora ja ZeroFi.
Mikä on OmniBridge Bridged Zcash (Solana)(ZEC) päivittäinen kauppavolyymi?
OmniBridge Bridged Zcash (Solana) (ZEC) kaupankäyntivolyymi on $33 455 259,59 viimeisen 24 tunnin ajalta, mikä tarkoittaa -11,90 % laskua yhden vuorokauden aikana, ja edustaa viimeaikaista laskusuhdannetta markkinoilla. Tarkista CoinGeckon lista korkeimman volyymin kryptovaluutoista.
Mikä on OmniBridge Bridged Zcash (Solana) (ZEC) korkein ja alhaisin hinta?
OmniBridge Bridged Zcash (Solana) (ZEC) saavutti kaikkien aikojen korkeimman$1 658,86 ja kaikkien aikojen alhaisimman hinnan $186,17. Nyt sillä käydään kauppaa -3,70 % alle korkeimman hinnan, mikä on 758,50 % enemmän kuin sen alhaisin hinta.
Mikä on OmniBridge Bridged Zcash (Solana)(ZEC) markkina-arvo?
OmniBridge Bridged Zcash (Solana)(ZEC) markkina-arvo on $161 080 472, ja se on tänään CoinGeckossa sijalla #-. Markkina-arvo lasketaan kertomalla tokenin hinta ZEC-tokenien levikillä (100 tuhatta tokenilla on tänään mahdollista käydä kauppaa).
Mikä on OmniBridge Bridged Zcash (Solana)(ZEC) täysin laimennettu arvo?
OmniBridge Bridged Zcash (Solana)(ZEC) täysin laimennettu arvo (FDV) on $161 080 472. Tämä on tilastollinen kuvaus korkeimmasta markkina-arvosta olettaen, että ETH-tokeneita on tänään levikissä enintään 100 tuhatta.
Miltä OmniBridge Bridged Zcash (Solana) hinnan kehitys näyttää verrattuna samanlaisiin kryptoihin?
OmniBridge Bridged Zcash (Solana)(ZEC) hinta on nousua 8,00 % viimeisen 7 päivän aikana, joka tarkoittaa että se on suoriutuu huonommin kuin globaalit kryptomarkkinat, jotka ovat noussut 9,20 %, samalla kun suoriutuu paremmin kuin verrattuna muihin samanlaisiin Bridged-Tokens -kryptovaluuttoihin, jotka ovat laskenut -4,70 %.
OmniBridge Bridged Zcash (Solana) markkinat
Nämä tuoreimmat kryptouutiset saattavat kiinnostaa sinua
Globaalit OmniBridge Bridged Zcash (Solana) hinnat
Kolikoita, joista saatat pitää