Ondo High Growth Powered by BlackRock
Cijena BLKGRWON
Grafikon cijene Ondo High Growth Powered by BlackRock (BLKGRWON)
Prebaci i usporedi
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1g |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.0% | - | - | - | - |
Alat za pretvorbu BLKGRWON
Statistika za Ondo High Growth Powered by BlackRock
| Tržišna kapit. | $388.446 |
|---|---|
| Tržišna kap. / FDV | 1 |
| Potp. razv. vrij. | $388.446 |
| Volumen trgovanja u 24 h | $137.603 |
| Ponuda u optjecaju | 75.547 |
| Ukupna ponuda | 75.547 |
| Maks. ponuda | ∞ |
Povijesna cijena BLKGRWON
| Raspon u 24 h | $5,10 – $5,16 |
|---|---|
| Raspon u 7 dana | $5,10 – $5,16 |
| Najveća postignuta cijena |
$5,16 0.3%
|
| Najniža postignuta cijena |
$5,10 0.8%
|
Što danas mislite o BLKGRWON?
Gdje možete kupiti Ondo High Growth Powered by BlackRock?
Tokenima BLKGRWON može se trgovati na centralizirane burze kriptovaluta. Najpopularnija burza za kupnju i trgovanje Ondo High Growth Powered by BlackRock je Ondo Stocks, gdje najaktivniji par za trgovanje BLKGRWON/USDON ima volumen trgovanja od $137.714,73 u protekla 24 sata.
Koliko iznosi dnevni volumen trgovanja Ondo High Growth Powered by BlackRock (BLKGRWON)?
Volumen trgovanja za Ondo High Growth Powered by BlackRock (BLKGRWON) iznosi $137.603,36 u posljednja 24 sata, što predstavlja 0,00 % povećanje u odnosu na prethodni dan i ukazuje na nedavnu rast u tržišnoj aktivnosti. Pogledajte CoinGeckov popis kriptovalute s najvećim volumenom trgovanja.
Koja je najviša i najniža cijena za Ondo High Growth Powered by BlackRock (BLKGRWON)?
Ondo High Growth Powered by BlackRock (BLKGRWON) dosegnao je najvišu vrijednost u iznosu od $5,16 i najnižu razinu ikad u $5,10. Trenutno se trguje -0,30 % ispod te najviše cijena i 0,80 % iznad svoje najniže cijena.
Koliko iznosi tržišna kapitalizacija Ondo High Growth Powered by BlackRock (BLKGRWON)?
Na platformi CoinGecko, tržišna kapitalizacija Ondo High Growth Powered by BlackRock (BLKGRWON) danas iznosi $388.446 i na 4143. je mjestu. Tržišna kapitalizacija mjeri se umnažanjem cijene tokena s ponudom u optjecaju tokena BLKGRWON (danas se na tržištu može trgovati s 76 Tisuća tokena).
Koliko iznosi potpuno razvodnjena vrijednost Ondo High Growth Powered by BlackRock (BLKGRWON)?
Potpuno razvodnjena vrijednost (FDV) Ondo High Growth Powered by BlackRock (BLKGRWON) iznosi $388.446. To je statistički prikaz maksimalne tržišne kapitalizacije, pod pretpostavkom da ukupni broj ETH tokena u optjecaju danas iznosi 76 Tisuća.
Kakva je uspješnost cijene Ondo High Growth Powered by BlackRock u usporedbi s usporedivim kriptovalutama?
Uz povećanje cijene od 0,00 % u proteklih 7 dana, Ondo High Growth Powered by BlackRock (BLKGRWON) je ne postiže dobre rezultate na globalnom tržištu kriptovaluta, što predstavlja rastuće 10,40 %, dok je ne postiže dobre rezultate u usporedbi sa sličnim Real World Assets (RWA) kriptovalutama koje rastuće 6,50 %.
Kako dodati Ondo High Growth Powered by BlackRock (BLKGRWON) u MetaMask?
Dodavanje Ondo High Growth Powered by BlackRock (BLKGRWON) u MetaMask omogućuje vam prikaz vaših ulaganja u tokene, trgovanje na decentraliziranim burzama i još više. Kako biste ih dodali, morat ćete uvesti BLKGRWON kao token. Možete kopirati adresu ugovora (0xc90341cb9cb8d65af044fab23b659b7b4279399b) BLKGRWON i uvesti je ručno ili, ako ste instalirali proširenje MetaMask za Chrome, dodati BLKGRWON u MetaMask pomoću jednog klika mišem na platformi CoinGecko.
Dodaj BLKGRWON u MetaMask.
Tržišta za Ondo High Growth Powered by BlackRock
| # | Burza | Par | Cijena | Razlika između tržišnih cijena | +2 % dubine | -2 % dubine | Volumen u 24 h | % volumena | Posljednje ažurirano | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CEX
|
$5,14 | 5.94% | $0,00 | $0,00 | $137.746 | 100.0% |
Nedavno
|
||
Možda će vas zanimati ove najnovije vijesti o kriptovalutama
Globalne cijene Ondo High Growth Powered by BlackRock
Povezani novčići koji će vam se možda svidjeti