Allbridge Bridged SOL (Near Protocol)
SOL árfolyam
Allbridge Bridged SOL (Near Protocol) árfolyamgrafikon (SOL)
Váltás és összehasonlítás
| 1ó | 24ó | 7n | 14n | 30n | 1é |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 8.0% | 67.8% | 124.8% | 162.9% | 21.6% |
SOL-váltó
Allbridge Bridged SOL (Near Protocol)-statisztika
| Piaci kapitalizáció | $111585 |
|---|---|
| Piaci kapitalizáció/FDV | 1 |
| Teljesen hígított értékelés | $111585 |
| 24 órás forgalom | $3300 |
| Forgalomban lévő kínálat | 664 |
| Teljes kínálat | 664 |
| Maximum kínálat | ∞ |
SOL múltbeli árfolyam
| 24ó tartomány | - – - |
|---|---|
| 7n tartomány | - – - |
| Mindenkori maximum |
$310
|
| Mindenkori minimum |
$43
|
Milyennek találja ma a(z) SOL érmét?
Hol vehetsz Allbridge Bridged SOL (Near Protocol)-t?
A(z) SOL tokenekkel decentralizált tőzsdék tőzsdéken kereskedhetsz. A(z) Allbridge Bridged SOL (Near Protocol) adásvételéhez használt legnépszerűbb tőzsde a(z) Rhea Finance, amelyen a legaktívabb kereskedési pár a(z) SOL/WNEAR, amelynek forgalma az elmúlt 24 órában $3100 volt.
Mekkora a(z) Allbridge Bridged SOL (Near Protocol) (SOL) napi forgalma?
A forgalom a Allbridge Bridged SOL (Near Protocol) (SOL) az $3300 az elmúlt 24 órában, ami 0 % növekedés egy nappal ezelőttről, és jelezve egy friss emelkedés a piaci tevékenységben. Tekintse meg a CoinGecko listáját a legnagyobb forgalmú kriptovaluták.
Mi a legmagasabb és legalacsonyabb árfolyam a Allbridge Bridged SOL (Near Protocol) (SOL)?
Allbridge Bridged SOL (Near Protocol) (SOL) minden idők legmagasabb értékét érte el, amely $310 és minden idők legalacsonyabb $43. Most kereskedik -45 % ez alatt a csúcs alatt és 290 % a legalacsonyabb árfolyam felett.
Mekkora a(z) Allbridge Bridged SOL (Near Protocol) (SOL) piaci kapitalizációja?
A(z) Allbridge Bridged SOL (Near Protocol) (SOL) piaci kapitalizációja $111585, és a CoinGecko ranglistáján ma a(z) #- helyen áll. A piaci kapitalizációt úgy számoljuk ki, hogy a token árfolyamát megszorozzuk a(z) SOL tokenek forgalomban lévő kínálatával (a mai napon 660 token érhető el kereskedésre a piacon).
A teljesen higított értékelés szerint mekkora a(z) Allbridge Bridged SOL (Near Protocol) (SOL) értéke?
A(z) Allbridge Bridged SOL (Near Protocol) (SOL) teljesen higított értéke (fully diluted valuation – FDV) $111585. Az FDV a maximális piaci kapitalizáció statisztikai megfelelője. A számításánál az alapvetés az, hogy a(z) 660 ETH tokenek maximális száma forgalomban van ma.
Hogyan viszonyul a(z) Allbridge Bridged SOL (Near Protocol) árfolyammozgása a többi kriptóéhoz?
Az elmúlt 7 napban tapasztalt árfolyamnövekedéssel (0 %) a(z) Allbridge Bridged SOL (Near Protocol) (SOL) alulteljesített a globális kriptovaluta-piaccal szemben, amely 4 % nőtt, ugyanakkor túlteljesített a hasonló % {category} kriptovalutákkal szemben, amelyek -5,1 % csökkent.