CoreDAO Bridged WETH (Core)
WETH árfolyam
CoreDAO Bridged WETH (Core) árfolyamgrafikon (WETH)
Váltás és összehasonlítás
| 1ó | 24ó | 7n | 14n | 30n | 1é |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 5.5% | 3.8% | 1.9% | 19.3% | - |
WETH-váltó
CoreDAO Bridged WETH (Core)-statisztika
| Piaci kapitalizáció | $66000 |
|---|---|
| Piaci kapitalizáció/FDV | 1 |
| Teljesen hígított értékelés | $66000 |
| 24 órás forgalom | $16 |
| Forgalomban lévő kínálat | 39 |
| Teljes kínálat | 33 |
| Maximum kínálat | ∞ |
WETH múltbeli árfolyam
| 24ó tartomány | - – - |
|---|---|
| 7n tartomány | - – - |
| Mindenkori maximum |
$4500
|
| Mindenkori minimum |
$1100
|
Milyennek találja ma a(z) WETH érmét?
Hol vehetsz CoreDAO Bridged WETH (Core)-t?
A(z) WETH tokenekkel - nem lehet kereskedni a CoinGeckón jegyzett tőzsdék egyikén sem. Ha a piaci aktivitás fellendül, frissítjük az adatokat.
Mekkora a(z) CoreDAO Bridged WETH (Core) (WETH) napi forgalma?
A forgalom a CoreDAO Bridged WETH (Core) (WETH) az $16 az elmúlt 24 órában, ami 0 % növekedés egy nappal ezelőttről, és jelezve egy friss emelkedés a piaci tevékenységben. Tekintse meg a CoinGecko listáját a legnagyobb forgalmú kriptovaluták.
Mi a legmagasabb és legalacsonyabb árfolyam a CoreDAO Bridged WETH (Core) (WETH)?
CoreDAO Bridged WETH (Core) (WETH) minden idők legmagasabb értékét érte el, amely $4500 és minden idők legalacsonyabb $1100. Most kereskedik -63 % ez alatt a csúcs alatt és 51 % a legalacsonyabb árfolyam felett.
Mekkora a(z) CoreDAO Bridged WETH (Core) (WETH) piaci kapitalizációja?
A(z) CoreDAO Bridged WETH (Core) (WETH) piaci kapitalizációja $66000, és a CoinGecko ranglistáján ma a(z) #- helyen áll. A piaci kapitalizációt úgy számoljuk ki, hogy a token árfolyamát megszorozzuk a(z) WETH tokenek forgalomban lévő kínálatával (a mai napon 39 token érhető el kereskedésre a piacon).
A teljesen higított értékelés szerint mekkora a(z) CoreDAO Bridged WETH (Core) (WETH) értéke?
A(z) CoreDAO Bridged WETH (Core) (WETH) teljesen higított értéke (fully diluted valuation – FDV) $66000. Az FDV a maximális piaci kapitalizáció statisztikai megfelelője. A számításánál az alapvetés az, hogy a(z) 33 ETH tokenek maximális száma forgalomban van ma.
Hogyan viszonyul a(z) CoreDAO Bridged WETH (Core) árfolyammozgása a többi kriptóéhoz?
Az elmúlt 7 napban tapasztalt árfolyamnövekedéssel (0 %) a(z) CoreDAO Bridged WETH (Core) (WETH) alulteljesített a globális kriptovaluta-piaccal szemben, amely 9,2 % nőtt, ugyanakkor túlteljesített a hasonló % {category} kriptovalutákkal szemben, amelyek -4,2 % csökkent.