XYO Network
XYO Kurs
Hvordan beregnes prisen påXYO Network (XYO)?
Prisen på XYO Network(XYO) beregnet i sanntid ved å samle de nyeste dataene for 24 børser og 33 markeder, ved å bruke en global volum-vektet gjennomsnittsformel. Lær mer om hvordan kryptopriser beregnes på CoinGecko.
XYO Network kursdiagram (XYO)
Bytt og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.8% | 1.2% | 5.3% | 6.7% | 7.6% | 73.1% |
XYO-konverterer
XYO Network statistikk
|
Markedsverdi
Markedsverdi = Nåværende kurs x mengde i sirkulasjon
Viser til en valutas samlede markedsverdi relativt til pengemengde i sirkulasjon for valutaen. Det ligner på praksis i aksjemarkedet med å gange sammen aksjekurs med aksjer som er tilgjengelige i markedet, såkalt fri flyt (som ikke holdes og eies av innsidere, myndigheter) Les mer |
$40.091M |
|---|---|
|
Markedsverdi/FVM
Andelen av nåværende markedsverdi sammenlignet med markedsverdien når man når fullt tilbud.
Jo nærmere markedsverdi/FVM er 1, desto nærmere er den nåværende markedsverdien den fullt utvannede markedsverdien, og omvendt. Les mer om markedsverdi/FVM |
1 |
|
Verdsettelse fullt ut utvannet
Fullt fortynnet verdivurdering (FDV) = Nåværende pris x total forsyning
Fullt fortynnet verdivurdering (FDV) er den teoretiske markedsverdien til en mynt hvis hele tilbudet er i omløp, basert på gjeldende markedspris. FDV-verdien er teoretisk fordi økt sirkulerende tilbud av en mynt kan påvirke markedsprisen. Også avhengig av tokenomikken, utslippsplan eller låsningsperiode for tilbud av mynten, kan det ta lang tid før hele tilbudet slippes ut i sirkulasjon. Lær mer om FDV her. |
$40.091M |
|
24-timers omsetning
Et mål på omsetning for en kryptovaluta på tvers av alle handelsplattformer som følges, over de siste 24 timer. Dette følges for en rullerende 24-timersperiode uten åpnings- eller stengetider.
Les mer |
$1.079M |
|
Pengemengde i sirkulasjon
Mengden mynter som sirkulerer i markedet og som kan handles av offentligheten. Det kan sammenlignes med å se på aksjer som er tilgjengelige i markedet, såkalt fri flyt (som ikke holdes og eies av innsidere, myndigheter)
Les mer |
13.931B |
|
Samlet pengemengde
Mynter som allerede er opprettet, minus eventuelle mynter som har blitt brent (fjernet fra sirkulasjon). Det kan sammenlignes med utstedte aksjer på aksjemarkedet.
Total forsyning = Mengdeforsyning på kjeden – brente tokens |
13.931B |
|
Maks. pengemengde
Det maksimale antallet mynter som er programmert til å kunne eksistere under kryptovalutaens levetid. Det kan sammenlignes med det maksimale antallet aksjer som kan utstedes i aksjemarkedet.
Maksimal mengde= Det teoretiske maksimale antall som er programmert |
∞ |
XYO historisk pris
| 24-times intervall | $0.002837 – $0.002969 |
|---|---|
| 7-dagers intervall | $0.002837 – $0.003187 |
| Toppnotering |
$0.08139 96.5%
Nov 05, 2021 (over 4 years)
|
| Bunnotering |
$0.00009672 2876.3%
Mar 12, 2020 (over 6 years)
|
Hva føler du om XYO i dag?
Hvor kan du kjøpeXYO Network?
XYOtokens kan handles med på sentraliserte kryptobørser. Den mest poplære børsen å kjøpe og handle på XYO Network erCoinbase Exchange, hvor de flest aktive tradingparene har et XYO/USDhandelsvolum på $59,833.67i løpet av de siste 24 timene. Andre populære valg inkluderer GroveX and Gate .
Hva er det daglige handelsvolumet på XYO Network (XYO)?
Handelsvolumet for XYO Network (XYO) er $1,082,559.35 de siste 24 timene, noe som tilsvarer en -23.80% senkning sammenlignet med dagen før, og indikerer en nylig senke markedsaktivitet. Sjekk ut CoinGeckos liste over kryptovalutaer med høyest volum.
Hva er den høyeste og laveste kursen for XYO Network (XYO)?
XYO Network (XYO) nådde et rekordhøyt nivå noensinne på $0.08139 og en rekordlav nivå noensinne på $0.00009672. Kursen er nå -96.50% under toppnoteringen og 2,873.40% over sin laveste kurs.
Hva er markedsverdien av XYO Network (XYO)?
Markedsverdi på XYO Network(XYO) er$40,059,071 og er rangert #512 på CoinGecko i dag. Markedsverdi måles av å multiplisere tokenpris med den sirkulerende forsyningen av XYO tokens (14 Billion tokens som kan handles med på markedet i dag).
Hva er den fullt utvannede verdivurderingen på XYO Network(XYO)?
Den fullt utvannet verdivurderingen (FDV) ved XYO Network (XYO) er $40,059,071. Dette er en statistisk representasjon av den maksimale markedsverdien, noe som påtar seg det totale antallet av 14 BillionETH tokens som er i omløp i dag.
Hvordan gjør kursytelsen for XYO Networkdet sammenlignet med tilsvarende kurser?
Med en pris avvispå-5.40% i løpet av de siste 7 dagene, XYO Network(XYO) er underprestere det globale kryptovalutamarkedet som er ned-2.70% mens underprestere når sammenlignet med liknende Ethereum Økosystem kryptovalutaer som er opp12.70%.
Hvordan legge XYO Network (XYO) til MetaMask?
Legge til XYO Network (XYO) til MetaMask lar deg se tokenbeholdningen din, handle på desentraliserte børser og mer. For å legge dem til, må du importere XYO som token. Du kan kopiere XYO sin kontaktadresse (0x55296f69f40ea6d20e478533c15a6b08b654e758) og legg til manuelt, eller dersom du har installert MetaMask sin chrome ekstensjon, legg XYO til MetaMask med et klikk på CoinGecko.
LeggXYO til MetaMask.
XYO Network (XYO) Sikkerhetsrangeringer
XYO Network (XYO) Token-innehavere
XYO Network markeder
Du kan finne de seneste nyhetene om krypto interessante
Globale XYO Network-kurser
Relaterte mynter du kanskje liker