Tradr 2X Long IBM Daily ETF
IBX
$17,17
2.3%
Kurs referencyjny dla Tradr 2X Long IBM Daily ETF pozyskano z bazowych aktywów w świecie rzeczywistym.
Rynek otwarty • CBOE
$16,75
Zakres 24h
$17,55
Tradr 2X Long IBM Daily ETF Kurs (IBX)
Czy potrzebujesz więcej danych?
Odkryj nasze API
Użyj skali logarytmicznej
Wyświetl na pełnym ekranie
Pobierz jako PNG
Pobierz jako SVG
Pobierz jako JPEG
Pobierz jako PDF
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 2.3% | 15.4% | 1.9% | 5.5% | 0.0% |
Konwerter IBX
IBX
USD
Tradr 2X Long IBM Daily ETF Kursy historyczne
| Zakres 24h | $16,75 – $17,55 |
|---|---|
| Zakres 7d | $16,67 – $20,15 |
| Zakres 52w | $12,94 – $44,04 |
Statystyki ETF
| AUM | 35,362M $ |
|---|---|
| NAV | $16,84 |
| Wskaźnik C/Z | 0.0 |
Statystyki tokenizowane
| Kurs | - |
|---|---|
| Kapitalizacja rynkowa | - |
| 24 godz. wolumen handlu | - |
| Wolumen 24 h perps | - |
| Otwarte pozycje 24 h perps | - |
| Emitenci | |
| Kontrakt |
|
| Eksploratory |
|
| Symbol | RIBX |
Informacje
| Witryna |
tradretfs.com
|
|---|---|
| Typ aktywów | ETF |
| Emitent | Tradr |
| Data utworzenia | 2026-03-23 |
| Indeks odniesienia | - |
| Wskaźnik kosztów | 1.3% |
| Siedziba | 🇺🇸 United States |
Jak radzi sobie Tradr 2X Long IBM Daily ETF (IBX)?
Tradr 2X Long IBM Daily ETF (IBX) dziś wzrost 2.3%, jest notowana po kursie $17,17, przy dziennym zakresie od $16,75 do $17,55. W ciągu ostatniego roku Tradr 2X Long IBM Daily ETF osiągnęła 52-tygodniowy szczyt na poziomie $44,04 i minimum na poziomie $12,94, a od początku roku jest wzrost 0.0%.
Kim są różni emitenci tokenizowanego Tradr 2X Long IBM Daily ETF (IBX)?
Reality jest jedynym emitentem tokenizowanego Tradr 2X Long IBM Daily ETF w CoinGecko. Jego token, RIBX, ma kapitalizację w wysokości -.
Gdzie mogę kupić tokenizowany Tradr 2X Long IBM Daily ETF (IBX)?
Tokenizowany Tradr 2X Long IBM Daily ETF (IBX) nie jest obecnie dostępny do handlu na żadnej giełdzie wymienionej na CoinGecko. Sprawdź później — informacje zostaną zaktualizowane po wznowieniu aktywności handlowej.
IBX
$17,17
2.3%
Rynki Tradr 2X Long IBM Daily ETF
Ten składnik aktywów nie ma obecnie żadnych par handlowych.
Tradr 2X Long IBM Daily ETF – tokeny
Wyświetlane wyniki: od 1 do 1 z 1
Wiersze
Popularne RWA
Dzisiejszy kurs akcji Tradr 2X Long IBM Daily ETF (IBX)
Aktualny kurs Tradr 2X Long IBM Daily ETF (IBX) wynosi $17,17.
Reality
Tradr 2X Long IBM Daily ETF rStock