Curve DAO
Kurs CRV
Jak obliczany jest kurs Curve DAO (CRV)?
Kurs Curve DAO (CRV) jest obliczany w czasie rzeczywistym poprzez agregację najnowszych danych z 126 giełd i 195 rynków, przy użyciu globalnej formuły średniej ważonej wolumenem. Dowiedz się więcej o tym, jak obliczane są kursy kryptowalut na CoinGecko.
Curve DAO Kurs (CRV)
Przełącz i porównaj
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 1.3% | 11.5% | 0.0% | 17.7% | 57.4% |
Konwerter CRV
Statystyki Curve DAO
|
Kapitalizacja rynkowa
Kapitalizacja rynkowa = bieżący kurs x podaż w obiegu
Odnosi się do całkowitej wartości rynkowej znajdującej się w obiegu podaży kryptowaluty. Jest podobna do pomiaru rynku akcji polegającego na pomnożeniu kursu za akcję przez akcje łatwo dostępne na rynku (nieposiadane i zablokowane przez insiderów, rządy) Dowiedz się więcej |
$324,115M |
|---|---|
|
Kapitalizacja rynkowa / FDV
Proporcja obecnej kapitalizacji rynkowej w porównaniu z kapitalizacją rynkową przy spełnieniu maksimum podaży.
Im bliżej Kap. rynk./FDV do 1, tym bliżej obecnej kapitalizacji rynkowej do jej w pełni rozwodnionej wyceny i odwrotnie. Dowiedz się więcej o Kap. rynk./FDV tutaj. |
0.64 |
|
Stosunek kapitalizacji rynkowej/TVL
Stosunek kapitalizacji rynkowej do całkowitej wartości zablokowanej tego składnika aktywów. Wskaźnik powyżej 1,0 odnosi się do tego, że jego kapitalizacja rynkowa jest większa niż jego całkowita wartość zablokowana.
MC/TVL służy do przybliżonego określenia wartości rynkowej protokołu w stosunku do wartości aktywów, na których został zabezpieczony/zablokowany. |
0.23 |
|
Wycena w pełni rozwodn.
W pełni rozwodniona wycena (FDV) = aktualna cena x całkowita podaż
W pełni rozwodniona wycena (FDV) to teoretyczna kapitalizacja rynkowa waluty w oparciu o jej aktualny kurs rynkowy, przy założeniu, że cała jej podaż znajduje się w obiegu. Wartość FDV jest teoretyczna, ponieważ zwiększenie podaży waluty w obiegu może wpłynąć na jej cenę rynkową. Ponadto, w zależności od tokenomiki, harmonogramu emisji lub okresu blokady podaży monety, może upłynąć dużo czasu, zanim cała jej podaż zostanie wprowadzona do obiegu. Dowiedz się więcej o FDV tutaj. |
$507,845M |
|
Stosunek w pełni rozwodnionej wyceny/TVL
Stosunek w pełni rozwodnionej wyceny (FDV) do wartości całkowitej zablokowanej (TVL) tego składnika aktywów. Wskaźnik wyższy niż 1,0 oznacza, że FDV jest większa niż TVL.
FDV/TVL służy do przybliżonego określenia w pełni rozwodnionej wartości rynkowej protokołu w stosunku do wartości aktywów, na których została ona zabezpieczona/zablokowana. |
0.36 |
|
24 godz. wolumen handlu
Miara wolumenu kryptowalutami na wszystkich śledzonych platformach w ciągu ostatnich 24 godzin. Jest to śledzone na podstawie kroczącej 24-godzinnej bazy bez czasu otwarcia/zamknięcia.
Dowiedz się więcej |
$20,612M |
|
Całk. zabl. wart. (TVL)
Kapitał zdeponowany na platformie w formie zabezpieczenia kredytu lub puli obrotu płynnością.
Dane dostarcza Defi Llama |
$1,395B |
|
Zasoby w obiegu
Liczba walut, które są w obiegu na rynku i mogą być przedmiotem obrotu publicznego. Jest to porównywalne do spojrzenia na akcje łatwo dostępne na rynku (niebędące w posiadaniu i zablokowane przez osoby wtajemniczone, rządy).
Dowiedz się więcej |
1,53B
|
|
Łącznie zapasy
Liczba walut, które zostały już stworzone, pomniejszona o waluty, które zostały spalone (wycofane z obiegu). Można to porównać do ilości akcji na giełdzie.
Całkowita podaż = podaż Onchain – spalone tokeny |
2,397B |
|
Maksymalne zasoby
Maksymalna liczba walut zakodowanych do występowania w czasie życia kryptowaluty. Jest porównywalna z maksymalną liczbą możliwych do wyemitowania akcji na giełdzie.
Maksimum podaży = Teoretyczne maksimum zakodowane |
3,03B |
Kurs historyczny CRV
| Zakres 24h | $0,2078 – $0,2141 |
|---|---|
| Zakres 7d | $0,1816 – $0,2186 |
| Maksimum historyczne |
$15,37 98.6%
sie 13, 2020 (prawie 6 lat)
|
| Minimum historyczne |
$0,1707 24.1%
cze 06, 2026 (30 dni)
|
Jakie masz dziś przeczucia związane z walutą CRV?
Gdzie można kupić Curve DAO?
Tokenami CRV można handlować na giełdach scentralizowane giełdy krypto. Najpopularniejszą z nich jest, na której można kupić i tradować Curve DAO jest Binance. Najpopularniejsza para handlowa CRV/USDT ma na niej wolumen $1 166 141,33 w ciągu ostatnich 24 godzin. Inne popularne opcje obejmują: Kraken i OKX.
Jaki jest dzienny wolumen obrotu waluty Curve DAO (CRV)?
Wolumen Curve DAO (CRV) wynosi $21 334 193,22 w ostatnich 24 godzin, co reprezentuje -42,3 % spadek względem dnia poprzedniego i sygnalizuje niedawny spadek w aktywności rynkowej. Sprawdź listę CoinGecko z kryptowalutami o największym wolumenie.
Jaka jest najwyższy i najniższy kurs Curve DAO (CRV)?
Curve DAO (CRV) osiągnęła historycznie najwyższą cenę $15,37 i historycznie najniższą cenę $0,1717. Obecnie jej kurs wynosi o -98,6 % mniej od ceny w szczycie i o 23 % więcej od najniższej ceny.
Jaka jest kapitalizacja rynkowa Curve DAO (CRV)?
Kapitalizacja rynkowa waluty Curve DAO (CRV) wynosi $323 927 980 i znajduje się dziś na 120 miejscu na CoinGecko. Kapitalizację rynkową mierzy się mnożąc kurs tokena przez podaż w obiegu tokenów CRV (1,5 Miliard tokenów jest zbywalnych na rynku).
Jaka jest wycena w pełni rozwodniona Curve DAO (CRV)?
Wycena w pełni rozwodniona (FDV) Curve DAO (CRV) wynosi $507 552 599. Jest to statystyczna reprezentacja maksymalnej kapitalizacji rynkowej, przy założeniu, że maksymalna liczba 3 Miliard tokenów CRV jest dziś w obiegu. W zależności do harmonogramu emisji tokenów CRV pełna realizacja FDV może trwać latami.
Jak wypadają wyniki kursu Curve DAO w porównaniu z podobnymi walutami?
W ciągu ostatnich 7 dni miał miejsce 11,8 % wzrost kursu. Curve DAO (CRV) ma lepsze wyniki względem rynku globalnego kryptowalut, co stanowi 6,5 % wzrost, jednocześnie zachowując lepsze wyniki w porównaniu do podobnych kryptowalut GMCI Index, notujących 6,2 % wzrost.
Jak dodać Curve DAO (CRV) do MetaMask?
Dodanie Curve DAO (CRV) do MetaMask umożliwia wyświetlenie przechowywanych tokenów, handlowanie na giełdach zdecentralizowanych i wiele więcej. Aby je dodać, musisz importować CRV jako token. Możesz skopiować adres kontraktu CRV (0xd533a949740bb3306d119cc777fa900ba034cd52) i importować go ręcznie lub, jeżeli masz zainstalowane rozszerzenie MetaMask w przeglądarce Chrome, dodać CRV do MetaMask jednym kliknięciem na CoinGecko.
Dodaj CRV do MetaMask.
Curve DAO (CRV) Tokenomika
CRV Alokacja
Curve DAO (CRV) Oceny bezpieczeństwa
Curve DAO (CRV) Posiadacze tokenów
Rynki Curve DAO
| # | Giełda | Para | Kurs | Spread | Głębokość +2% | Głębokość -2% | Wolumen 24h | Wolumen w % | Ostatnia aktualizacja | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CEX
|
$0,21 | 0.47% | $150 530 | $173 443 | $3 214 004 | 14.99% |
Ostatnio
|
||
| 2 |
CEX
|
$0,21 | 0.19% | $766,11 | $3 061,43 | $1 659 755 | 7.74% |
Ostatnio
|
||
| 3 |
CEX
|
$0,21 | 0.28% | $13 157,69 | $14 501,41 | $1 213 633 | 5.66% |
Ostatnio
|
||
| 4 |
CEX
|
$0,21 | 0.05% | $59 006,42 | $121 183 | $1 167 288 | 5.44% |
Ostatnio
|
||
| 5 |
CEX
|
$0,21 | 0.14% | $40 648,81 | $54 942,35 | $808 590 | 3.77% |
Ostatnio
|
||
| 6 |
CEX
|
$0,21 | 0.24% | $59 296,16 | $64 578,64 | $761 792 | 3.55% |
Ostatnio
|
||
| 7 |
CEX
|
$0,21 | 0.14% | $98 860,15 | $128 792 | $607 443 | 2.83% |
Ostatnio
|
||
| 8 |
CEX
|
$0,21 | 0.05% | $1 514 689 | $1 566 421 | $583 863 | 2.72% |
Ostatnio
|
||
| 9 |
CEX
|
CRV/USD
|
$0,21 | 0.05% | $153 361 | $188 193 | $519 149 | 2.42% |
Ostatnio
|
|
| 10 |
CEX
|
$0,21 | 0.09% | $44 944,34 | $50 619,11 | $516 464 | 2.41% |
Ostatnio
|
||
Może zainteresują Cię najnowsze informacje o krypto
Ceny globalne Curve DAO
Innem ciekawe waluty