Fundrise Innovation Fund, LLC xStock
Kurs VCXX
Fundrise Innovation Fund, LLC xStock Kurs (VCXX)
Przełącz i porównaj
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 213.7% | 213.7% | 22.8% | 33.9% | - |
Konwerter VCXX
Statystyki Fundrise Innovation Fund, LLC xStock
| Kapitalizacja rynkowa | $117 536 |
|---|---|
| Kapitalizacja rynkowa / FDV | 0 |
| Wycena w pełni rozwodn. | $39,717M |
| 24 godz. wolumen handlu | $22,24 |
| Zasoby w obiegu | 4 963 |
| Łącznie zapasy | 1,677M |
| Maksymalne zasoby | ∞ |
Kurs historyczny VCXX
| Zakres 24h | $23,68 – $23,68 |
|---|---|
| Zakres 7d | $23,68 – $23,68 |
| Maksimum historyczne |
$324,66 92.7%
|
| Minimum historyczne |
$7,55 213.8%
|
Jakie masz dziś przeczucia związane z walutą VCXX?
Gdzie można kupić Fundrise Innovation Fund, LLC xStock?
Tokenami VCXX można handlować na giełdach scentralizowane giełdy krypto. Najpopularniejszą z nich jest, na której można kupić i tradować Fundrise Innovation Fund, LLC xStock jest Kraken. Najpopularniejsza para handlowa VCXX/USD ma na niej wolumen $22,24 w ciągu ostatnich 24 godzin.
Jaki jest dzienny wolumen obrotu waluty Fundrise Innovation Fund, LLC xStock (VCXX)?
Wolumen Fundrise Innovation Fund, LLC xStock (VCXX) wynosi $22,24 w ostatnich 24 godzin, co reprezentuje 0 % wzrost względem dnia poprzedniego i sygnalizuje niedawny wzrost w aktywności rynkowej. Sprawdź listę CoinGecko z kryptowalutami o największym wolumenie.
Jaka jest najwyższy i najniższy kurs Fundrise Innovation Fund, LLC xStock (VCXX)?
Fundrise Innovation Fund, LLC xStock (VCXX) osiągnęła historycznie najwyższą cenę $324,66 i historycznie najniższą cenę $7,55. Obecnie jej kurs wynosi o -92,7 % mniej od ceny w szczycie i o 213,8 % więcej od najniższej ceny.
Jaka jest kapitalizacja rynkowa Fundrise Innovation Fund, LLC xStock (VCXX)?
Kapitalizacja rynkowa waluty Fundrise Innovation Fund, LLC xStock (VCXX) wynosi $117 536 i znajduje się dziś na 5522 miejscu na CoinGecko. Kapitalizację rynkową mierzy się mnożąc kurs tokena przez podaż w obiegu tokenów VCXX (5 Tysiąc tokenów jest zbywalnych na rynku).
Jaka jest wycena w pełni rozwodniona Fundrise Innovation Fund, LLC xStock (VCXX)?
Wycena w pełni rozwodniona (FDV) waluty Fundrise Innovation Fund, LLC xStock (VCXX) wynosi $39 717 486. Jest to statystyczne przedstawienie maksymalnej kapitalizacji rynkowej przy założeniu, że całkowita liczba tokenów ETH 1,7 Milion jest dziś w obiegu.
Jak wypadają wyniki kursu Fundrise Innovation Fund, LLC xStock w porównaniu z podobnymi walutami?
W ciągu ostatnich 7 dni miał miejsce 213,7 % wzrost kursu. Fundrise Innovation Fund, LLC xStock (VCXX) ma lepsze wyniki względem rynku globalnego kryptowalut, co stanowi -0,7 % spadek, jednocześnie zachowując lepsze wyniki w porównaniu do podobnych kryptowalut Real World Assets (RWA), notujących -2,6 % spadek.
Jak dodać Fundrise Innovation Fund, LLC xStock (VCXX) do MetaMask?
Dodanie Fundrise Innovation Fund, LLC xStock (VCXX) do MetaMask umożliwia wyświetlenie przechowywanych tokenów, handlowanie na giełdach zdecentralizowanych i wiele więcej. Aby je dodać, musisz importować VCXX jako token. Możesz skopiować adres kontraktu VCXX (0xbac2588d2272ff6e5826e2882042fa2926039cba) i importować go ręcznie lub, jeżeli masz zainstalowane rozszerzenie MetaMask w przeglądarce Chrome, dodać VCXX do MetaMask jednym kliknięciem na CoinGecko.
Dodaj VCXX do MetaMask.
Rynki Fundrise Innovation Fund, LLC xStock
Może zainteresują Cię najnowsze informacje o krypto
Ceny globalne Fundrise Innovation Fund, LLC xStock
Innem ciekawe waluty