Netflix • Robinhood Token
Kurs NFLX
Netflix • Robinhood Token Kurs (NFLX)
Przełącz i porównaj
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.0% | 1.2% | 2.3% | 3.3% | 3.8% | - |
Konwerter NFLX
Statystyki Netflix • Robinhood Token
| Kapitalizacja rynkowa | $721 259 |
|---|---|
| Kapitalizacja rynkowa / FDV | 1 |
| Wycena w pełni rozwodn. | $721 259 |
| 24 godz. wolumen handlu | $58 854,25 |
| Zasoby w obiegu | 10 408 |
| Łącznie zapasy | 10 408 |
| Maksymalne zasoby | ∞ |
Kurs historyczny NFLX
| Zakres 24h | $69,13 – $71,24 |
|---|---|
| Zakres 7d | $69,13 – $73,01 |
| Maksimum historyczne |
$174,9 60.4%
|
| Minimum historyczne |
$66,36 4.4%
|
Jakie masz dziś przeczucia związane z walutą NFLX?
Gdzie można kupić Netflix • Robinhood Token?
Tokenami NFLX można handlować na giełdach zdecentralizowane giełdy. Najpopularniejszą z nich jest, na której można kupić i tradować Netflix • Robinhood Token jest Uniswap V3 (Robinhood). Najpopularniejsza para handlowa NFLX/USDG ma na niej wolumen $45 480,32 w ciągu ostatnich 24 godzin. Inne popularne opcje obejmują: Uniswap V4 (Robinhood) i Ramses V3 (Robinhood).
Jaki jest dzienny wolumen obrotu waluty Netflix • Robinhood Token (NFLX)?
Wolumen Netflix • Robinhood Token (NFLX) wynosi $58 854,25 w ostatnich 24 godzin, co reprezentuje 729 % wzrost względem dnia poprzedniego i sygnalizuje niedawny wzrost w aktywności rynkowej. Sprawdź listę CoinGecko z kryptowalutami o największym wolumenie.
Jaka jest najwyższy i najniższy kurs Netflix • Robinhood Token (NFLX)?
Netflix • Robinhood Token (NFLX) osiągnęła historycznie najwyższą cenę $174,9 i historycznie najniższą cenę $66,36. Obecnie jej kurs wynosi o -60,4 % mniej od ceny w szczycie i o 4,4 % więcej od najniższej ceny.
Jaka jest kapitalizacja rynkowa Netflix • Robinhood Token (NFLX)?
Kapitalizacja rynkowa waluty Netflix • Robinhood Token (NFLX) wynosi $721 259 i znajduje się dziś na 3267 miejscu na CoinGecko. Kapitalizację rynkową mierzy się mnożąc kurs tokena przez podaż w obiegu tokenów NFLX (10 Tysiąc tokenów jest zbywalnych na rynku).
Jaka jest wycena w pełni rozwodniona Netflix • Robinhood Token (NFLX)?
Wycena w pełni rozwodniona (FDV) waluty Netflix • Robinhood Token (NFLX) wynosi $721 259. Jest to statystyczne przedstawienie maksymalnej kapitalizacji rynkowej przy założeniu, że całkowita liczba tokenów ETH 10 Tysiąc jest dziś w obiegu.
Jak wypadają wyniki kursu Netflix • Robinhood Token w porównaniu z podobnymi walutami?
W ciągu ostatnich 7 dni miał miejsce -2,3 % spadek kursu. Netflix • Robinhood Token (NFLX) ma lepsze wyniki względem rynku globalnego kryptowalut, co stanowi -2,8 % spadek, jednocześnie zachowując gorsze wyniki w porównaniu do podobnych kryptowalut Real World Assets (RWA), notujących -1,4 % spadek.
Rynki Netflix • Robinhood Token
Może zainteresują Cię najnowsze informacje o krypto
Ceny globalne Netflix • Robinhood Token
Innem ciekawe waluty