Portfóliá
Pridať do nového portfólia
Sledovať
na cestách
Získajte aktualizácie v reálnom čase prostredníctvom upozornení typu push v aplikácii.
Otvoriť aplikáciu
Top Avalanche L1 coiny podľa trhovej kapitalizácie
Trhová kapitalizácia Avalanche L1 je dnes 271,5 Milión USD, čo predstavuje -5.1% zmenu za posledných 24 hodín.
Výber
$271 492 127
Trhová kapitalizácia
5.1%
$27 267 471
Objem za 24h
| # | Coin | Cena | 1h | 24h | 7d | 30d | Objem za 24h | Trhová kapitalizácia | FDV | Trhová kap/FDV | Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 294 |
Beam
BEAM
|
Kúpiť
|
$0,002026 | 0.1% | 4.5% | 3.6% | 11.6% | $5 734 070 | $103 889 152 | $118 409 279 | 0.88 |
|
|
| 336 |
Nexpace
NXPC
|
$0,3235 | 0.0% | 5.8% | 8.9% | 15.9% | $6 242 524 | $87 670 658 | $321 767 076 | 0.27 |
|
||
| 740 |
Gunz
GUN
|
$0,01534 | 0.4% | 3.4% | 4.6% | 7.0% | $11 168 296 | $29 197 823 | $153 342 315 | 0.19 |
|
||
| 1017 |
Apertum
APTM
|
$0,1745 | 0.6% | 4.9% | 10.8% | 37.3% | $977 099 | $16 274 563 | $17 057 897 | 0.95 |
|
||
| 1141 |
Coq Inu
COQ
|
$0.061782 | 0.1% | 8.6% | 21.1% | 58.2% | $1 385 967 | $12 386 062 | $12 386 062 | 1.0 |
|
||
| 1814 |
Warp
WRP
|
$0,005405 | 1.7% | 7.6% | 10.5% | 23.8% | $41 320,20 | $4 301 756 | $27 025 227 | 0.16 |
|
||
| 1898 |
Numbers Protocol
NUM
|
$0,004235 | 0.2% | 1.1% | 0.7% | 21.8% | $155 523 | $3 768 314 | $3 810 859 | 0.99 |
|
||
| 2154 |
NUMINE Token
NUMI
|
$0,01319 | 0.0% | 1.2% | 8.9% | 62.6% | $16 121,60 | $2 753 283 | $13 188 535 | 0.21 |
|
||
| 2180 |
Dexalot
ALOT
|
$0,04234 | 0.0% | 0.7% | 2.1% | 2.0% | $5 956,18 | $2 662 718 | $4 234 421 | 0.63 |
|
||
| 2221 |
Step App
FITFI
|
$0,0005561 | 1.2% | 0.1% | 6.0% | 8.3% | $1 397 882 | $2 524 704 | $2 558 070 | 0.99 |
|
||
| 2359 |
PLAYA3ULL GAMES
3ULL
|
$0,0001357 | 0.2% | 2.6% | 27.1% | 73.1% | $138 566 | $2 112 078 | $2 112 078 | 1.0 |
|
||
| 2998 |
Otherworld
OWN
|
$0,03008 | - | 0.0% | 0.6% | 0.6% | $0,9153 | $1 063 071 | $30 078 415 | 0.04 |
|
||
| 3116 |
Lamina1
L1
|
$0,003488 | 0.0% | 56.3% | 62.5% | 60.8% | $3 725,19 | $949 233 | $5 278 144 | 0.18 |
|
||
| 3165 |
DeFi Kingdoms
JEWEL
|
$0,007981 | 0.0% | 6.1% | 5.8% | 11.4% | $269,24 | $898 673 | $953 280 | 0.94 |
|
||
| 3378 |
Shrapnel
SHRAP
|
$0,0004801 | 0.1% | 3.8% | 19.7% | 9.2% | $72,95 | $743 150 | $1 439 842 | 0.52 |
|
||
| 4553 |
HatchyPocket
HATCHY
|
$0,0002709 | 0.2% | 3.0% | 0.1% | 24.8% | $17,09 | $270 898 | $270 898 | 1.0 |
|
||
| 8347 |
Erol Musk
EROL
|
$0,00002599 | - | - | - | - | $55,34 | $25 992,61 | $25 992,61 | 1.0 |
|
||
CDK
CDK
|
$0,001960 | - | - | - | - | $5,45 | - | $19 601 769 |
|
||||
|
DOS Chain
DOS
|
- | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Zobrazujú sa výsledky 1 až 19 z 19
Riadky
Graf trhovej Avalanche L1 kapitalizácie hlavných mincí
Graf nižšie znázorňuje trhovú kapitalizáciu a dominancia v hlavných Avalanche L1 vrátane Beam, Nexpace, Gunz a ďalších počas určitého obdobia.
Top Avalanche L1 Graf výkonnosti mincí
Graf nižšie ukazuje relatívnu výkonnosť Avalanche L1 hlavných mincí v určitom čase a sleduje ich percentuálne zisky a straty z hľadiska ceny v rôznych časových obdobiach.
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai