Portfóliá
Pridať do nového portfólia
Sledovať
na cestách
Získajte aktualizácie v reálnom čase prostredníctvom upozornení typu push v aplikácii.
Otvoriť aplikáciu
MiCA-Compliant Stablecoinpodľa trhovej kapitalizácie
Trhová kapitalizácia MiCA-Compliant Stablecoin je dnes 77,9 Miliarda USD, čo predstavuje -0.9% zmenu za posledných 24 hodín.
Výber
$77 899 734 928
Trhová kapitalizácia
0.9%
$12 105 381 122
Objem za 24h
| # | Coin | Cena | 1h | 24h | 7d | 30d | Objem za 24h | Trhová kapitalizácia | FDV | Trhová kap/FDV | Posledných 7 dní | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 |
USDC
USDC
|
$0,9999 | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | $11 937 538 991 | $77 188 530 377 | $77 194 399 706 | 1.0 |
|
||
| 118 |
EURC
EURC
|
Kúpiť
|
$1,17 | 0.0% | 0.4% | 0.4% | 0.5% | $34 571 008 | $453 010 840 | $453 010 840 | 1.0 |
|
|
| 253 |
EUR CoinVertible
EURCV
|
$1,17 | 0.0% | 0.3% | 0.4% | 0.5% | $72 430 754 | $128 054 473 | $128 054 473 | 1.0 |
|
||
| 458 |
Eurite
EURI
|
$1,17 | 0.0% | 0.4% | 0.3% | 0.5% | $6 481 571 | $59 815 856 | $59 815 856 | 1.0 |
|
||
| 743 |
Monerium EUR emoney
EURE
|
$1,17 | 0.3% | 0.4% | 0.6% | 0.4% | $135 922 | $29 118 821 | $29 118 821 | 1.0 |
|
||
| 1121 |
StablR Euro
EURR
|
$1,17 | 0.1% | 0.2% | 0.7% | 0.4% | $3 218 358 | $12 971 362 | $12 971 362 | 1.0 |
|
||
| 1386 |
EURØP
EUROP
|
$1,16 | 0.0% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | $198 394 | $8 135 256 | $8 135 256 | 1.0 |
|
||
| 1488 |
StablR USD
USDR
|
$0,9996 | 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.2% | $30 975 833 | $6 965 211 | $6 965 211 | 1.0 |
|
||
| 1590 |
Quantoz USDQ
USDQ
|
$0,9989 | 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.1% | $4 144 213 | $6 005 769 | $50 950 505 | 0.12 |
|
||
| 1642 |
Quantoz EURQ
EURQ
|
$1,17 | 0.0% | 0.3% | 0.5% | 0.4% | $13 721 569 | $5 616 916 | $17 604 920 | 0.32 |
|
||
| 2674 |
AllUnity EUR
EURAU
|
$1,17 | 0.0% | 0.3% | 0.4% | 0.2% | $1 907 519 | $1 510 048 | $1 510 048 | 1.0 |
|
||
Quantoz EURD
EURD
|
- | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Zobrazujú sa výsledky 1 až 12 z 12
Riadky
Graf trhovej MiCA-Compliant Stablecoin kapitalizácie hlavných mincí
Graf nižšie znázorňuje trhovú kapitalizáciu a dominancia v hlavných MiCA-Compliant Stablecoin vrátane USDC, EURC, EUR CoinVertible a ďalších počas určitého obdobia.
Top MiCA-Compliant Stablecoin Graf výkonnosti mincí
Graf nižšie ukazuje relatívnu výkonnosť MiCA-Compliant Stablecoin hlavných mincí v určitom čase a sleduje ich percentuálne zisky a straty z hľadiska ceny v rôznych časových obdobiach.
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai