NEAR Intents Bridged USDT
USDT Fiyatı
NEAR Intents Bridged USDT Fiyat Grafiği (USDT)
Değiştir ve Karşılaştır
| 1sa | 24sa | 7g | 14g | 30g | 1y |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.0% | - |
USDT Çevirici
NEAR Intents Bridged USDT İstatistikleri
| Piyasa Değeri | $2,617M |
|---|---|
| Market Cap / FDV | 1 |
| Tam Seyrel. Değerleme | $2,617M |
| 24 Saatlik Ticaret Hacmi | $46,573M |
| Dolaşım Arzı | 2,619M |
| Toplam Arz | 2,619M |
| Maksimum Arz | ∞ |
USDT Tarihsel Fiyatı
| 24sa Aralık | $0,9990 – $0,9994 |
|---|---|
| 7g Aralık | $0,9986 – $0,9995 |
| Tüm Zamanların En Yükseği |
$1,23 18.7%
|
| Tüm Zamanların En Düşüğü |
$0,8467 18.0%
|
Bugün USDT hakkında nasıl hissediyorsunuz?
Nereden NEAR Intents Bridged USDT satın alabilirsiniz?
USDT tokenları şurada işlem görüyor: merkeziyetsiz borsalarda. NEAR Intents Bridged USDT satın almak veya onunla işlem yapmak için en popüler borsa, Near Intents pazar yeridir. Burada en aktif USDT/NBTC işlem çift, son 24 saatte $14.214.372,14 işlem hacmine sahiptir.
NEAR Intents Bridged USDT (USDT) günlük işlem hacmi nedir?
NEAR Intents Bridged USDT (USDT) işlem hacmi, son 24 saatte $46.572.805,17 oldu. Bu değer, önceki güne göre -14,50 % azalış anlamına gelmekte ve piyasa hareketlerinde yakın tarihli bir düşüş sinyali vermektedir. CoinGecko'nun en yüksek hacimli kripto paralar listesine göz atın.
NEAR Intents Bridged USDT (USDT) için en yüksek ve en düşük fiyat nedir?
NEAR Intents Bridged USDT (USDT) tüm zamanların en yüksek düzeyi olan $1,23 fiyatına ve tüm zamanların en düşük düzeyi olan $0,8467 fiyatına ulaştı. Şu anda bu zirvenin -18,70 % altında ve en düşük fiyatının 18,00 % üzerinde işlem görüyor.
NEAR Intents Bridged USDT (USDT) piyasa değeri nedir?
NEAR Intents Bridged USDT (USDT) piyasa değeri $2.616.513 şeklindedir ve bugün CoinGecko'da -. sıradadır. Piyasa değeri token fiyatının dolaşımdaki USDT token arzı ile çarpılmasıyla elde edilir (2,6 Milyon token bugün piyasada işlem görmektedir).
NEAR Intents Bridged USDT (USDT) tam olarak seyrelmiş değeri nedir?
NEAR Intents Bridged USDT (USDT) tam olarak seyrelmiş değeri (FDV) $2.616.513 şeklindedir. Bu, maksimum piyasa değerinin istatistiksel temsilidir ve 2,6 Milyon tokenının maksimum sayısının bugün dolaşımda olduğunu varsayar.
NEAR Intents Bridged USDT fiyat performansı denk tokenlara kıyasla nasıl görünüyor?
Son 7 günde 0,00 % oranlı azalış fiyatıyla NEAR Intents Bridged USDT (USDT) yüksek performans gösteriyor küresel kripto piyasası ki bu aşağı -1,10 %; aşağı -4,40 % olan benzer Bridged-Tokens kripto para birimiyle karşılaştırıldığında yüksek performans gösteriyor.
NEAR Intents Bridged USDT Piyasa
Küresel NEAR Intents Bridged USDT Fiyatları
Beğenebileceğiniz İlgili Coin'ler