Wrapped SEI
WSEI Fiyatı
Wrapped SEI Fiyat Grafiği (WSEI)
Değiştir ve Karşılaştır
| 1sa | 24sa | 7g | 14g | 30g | 1y |
|---|---|---|---|---|---|
| 4.3% | 0.9% | 50.4% | 63.6% | 52.9% | 74.0% |
WSEI Çevirici
Wrapped SEI İstatistikleri
| Piyasa Değeri | $16,25M |
|---|---|
| Market Cap / FDV | 1 |
| Tam Seyrel. Değerleme | $16,25M |
| 24 Saatlik Ticaret Hacmi | $4,902M |
| Dolaşım Arzı | 217,48M |
| Toplam Arz | 217,39M |
| Maksimum Arz | ∞ |
WSEI Tarihsel Fiyatı
| 24sa Aralık | $0,07067 – $0,07649 |
|---|---|
| 7g Aralık | $0,04710 – $0,07705 |
| Tüm Zamanların En Yükseği |
$0,7406 89.9%
|
| Tüm Zamanların En Düşüğü |
$0,03833 94.9%
|
Bugün WSEI hakkında nasıl hissediyorsunuz?
Nereden Wrapped SEI satın alabilirsiniz?
WSEI tokenları şurada işlem görüyor: merkeziyetsiz borsalarda. Wrapped SEI satın almak veya onunla işlem yapmak için en popüler borsa, Saphyre V2 pazar yeridir. Burada en aktif USDC/WSEI işlem çift, son 24 saatte $4.920.171,08 işlem hacmine sahiptir.
Wrapped SEI (WSEI) günlük işlem hacmi nedir?
Wrapped SEI (WSEI) işlem hacmi, son 24 saatte $4.901.930,62 oldu. Bu değer, önceki güne göre -62,80 % azalış anlamına gelmekte ve piyasa hareketlerinde yakın tarihli bir düşüş sinyali vermektedir. CoinGecko'nun en yüksek hacimli kripto paralar listesine göz atın.
Wrapped SEI (WSEI) için en yüksek ve en düşük fiyat nedir?
Wrapped SEI (WSEI) tüm zamanların en yüksek düzeyi olan $0,7406 fiyatına ve tüm zamanların en düşük düzeyi olan $0,03833 fiyatına ulaştı. Şu anda bu zirvenin -89,90 % altında ve en düşük fiyatının 94,90 % üzerinde işlem görüyor.
Wrapped SEI (WSEI) piyasa değeri nedir?
Wrapped SEI (WSEI) piyasa değeri $16.249.526 şeklindedir ve bugün CoinGecko'da -. sıradadır. Piyasa değeri token fiyatının dolaşımdaki WSEI token arzı ile çarpılmasıyla elde edilir (220 Milyon token bugün piyasada işlem görmektedir).
Wrapped SEI (WSEI) tam olarak seyrelmiş değeri nedir?
Wrapped SEI (WSEI) tam olarak seyrelmiş değeri (FDV) $16.249.526 şeklindedir. Bu, maksimum piyasa değerinin istatistiksel temsilidir ve 220 Milyon tokenının maksimum sayısının bugün dolaşımda olduğunu varsayar.
Wrapped SEI fiyat performansı denk tokenlara kıyasla nasıl görünüyor?
Son 7 günde 50,40 % oranlı artış fiyatıyla Wrapped SEI (WSEI) yüksek performans gösteriyor küresel kripto piyasası ki bu yukarı 3,80 %; yukarı 1,70 % olan benzer Varlık Destekli Tokenlar kripto para birimiyle karşılaştırıldığında yüksek performans gösteriyor.
Wrapped SEI Piyasa
Küresel Wrapped SEI Fiyatları
Beğenebileceğiniz İlgili Coin'ler