Портфелі
Додати до нового портфоліо
Відстеження
на ходу
Отримуйте оновлення в режимі реального часу за допомогою push сповіщень у додатку.
Відкрити додаток
Toп Avalanche L1 монет за ринковою капіталізацією
Ринкова капіталізація Avalanche L1 сьогодні становить 269,1 Мільйонів$, змінилася на -5.5% за останні 24 години.
Головне
$269 297 539
Ринкова капіталізація
5.5%
$27 056 235
Обсяг торгів за 24 години
🔥 Популярне
🚀 Найбільше зростання
На даний момент значні лідери зростання відсутні.
| # | Монета | Ціна | 1г | 24г | 7 днів | 30 днів | Обсяг торгів за 24 години | Ринкова капіталізація | FDV | Ринкова капіталізація / FDV | Останні 7 днів | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 298 |
Beam
BEAM
|
Купити
|
$0,002003 | 0.8% | 6.1% | 2.6% | 11.1% | $5 728 029 | $102 923 388 | $117 308 535 | 0.88 |
|
|
| 336 |
Nexpace
NXPC
|
$0,3217 | 0.6% | 5.7% | 7.8% | 14.8% | $6 584 107 | $87 257 851 | $320 252 002 | 0.27 |
|
||
| 746 |
Gunz
GUN
|
$0,01513 | 0.1% | 4.7% | 2.8% | 6.1% | $10 993 340 | $28 784 034 | $151 169 164 | 0.19 |
|
||
| 1013 |
Apertum
APTM
|
$0,1742 | 0.1% | 5.2% | 10.1% | 37.4% | $954 526 | $16 251 977 | $17 035 498 | 0.95 |
|
||
| 1149 |
Coq Inu
COQ
|
$0.061758 | 0.5% | 3.3% | 15.7% | 57.0% | $1 299 927 | $12 197 972 | $12 197 972 | 1.0 |
|
||
| 1847 |
Warp
WRP
|
$0,005193 | 3.8% | 13.8% | 18.4% | 33.6% | $50 393,17 | $4 132 658 | $25 962 890 | 0.16 |
|
||
| 1896 |
Numbers Protocol
NUM
|
$0,004240 | 0.1% | 1.8% | 1.6% | 18.3% | $150 050 | $3 770 848 | $3 813 422 | 0.99 |
|
||
| 2154 |
NUMINE Token
NUMI
|
$0,01314 | 0.0% | 1.5% | 7.4% | 62.8% | $16 756,01 | $2 743 699 | $13 142 625 | 0.21 |
|
||
| 2182 |
Dexalot
ALOT
|
$0,04229 | 0.2% | 0.8% | 2.0% | 2.2% | $5 843,33 | $2 659 446 | $4 229 219 | 0.63 |
|
||
| 2218 |
Step App
FITFI
|
$0,0005559 | 0.7% | 2.7% | 6.1% | 8.7% | $1 134 918 | $2 523 982 | $2 557 339 | 0.99 |
|
||
| 2357 |
PLAYA3ULL GAMES
3ULL
|
$0,0001354 | 0.3% | 2.3% | 24.6% | 73.1% | $135 113 | $2 110 983 | $2 110 983 | 1.0 |
|
||
| 2999 |
Otherworld
OWN
|
$0,03008 | - | - | - | - | $0,9153 | $1 063 071 | $30 078 415 | 0.04 |
|
||
| 3120 |
Lamina1
L1
|
$0,003489 | 0.0% | 34.1% | 56.6% | 60.9% | $2 815,37 | $941 205 | $5 233 505 | 0.18 |
|
||
| 3166 |
DeFi Kingdoms
JEWEL
|
$0,007982 | 0.0% | 6.1% | 5.8% | 11.4% | $269,26 | $898 689 | $953 297 | 0.94 |
|
||
| 3373 |
Shrapnel
SHRAP
|
$0,0004787 | 0.4% | 2.2% | 14.3% | 9.9% | $71,06 | $741 468 | $1 436 583 | 0.52 |
|
||
| 4561 |
HatchyPocket
HATCHY
|
$0,0002702 | 0.3% | 2.8% | 0.1% | 24.0% | $16,89 | $270 274 | $270 274 | 1.0 |
|
||
| 8343 |
Erol Musk
EROL
|
$0,00002599 | - | - | - | - | $55,34 | $25 992,61 | $25 992,61 | 1.0 |
|
||
CDK
CDK
|
$0,001960 | - | - | - | - | $5,45 | - | $19 601 769 |
|
||||
|
DOS Chain
DOS
|
- | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Показано результати з 1 по 19 зі 19
Рядки
Графік ринкової капіталізації найпопулярніших монет Avalanche L1
Наведений нижче графік показує ринкову капіталізацію та домінування серед найпопулярніших Avalanche L1, включаючи Beam, Nexpace, Gunz та інші, за певний період часу.
Графік ефективності найпопулярніших монет Avalanche L1
Наведений нижче графік показує відносну ефективність найпопулярніших монет Avalanche L1 за певний період часу, відстежуючи їхні відсоткові прибутки та збитки з точки зору ринкової ціни за різні періоди часу.
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai