Portfolia
Přidat do nového portfolia
Sledovat
v reálném čase
Získejte aktualizace v reálném čase prostřednictvím nabízených oznámení v aplikaci.
Otevřít aplikaci
Nejlepší coiny v kategorii Avalanche L1 podle tržní kapitalizace
Tržní kapitalizace Avalanche L1 dnes činí 270,6 Milion USD, což představuje -5.4% změnu za posledních 24 hodin.
Shrnutí
$270 735 698
Tržní kapitalizace
5.4%
$26 994 504
Objem za 24 h.
🔥 Populární
| # | Coin | Cena | 1 h. | 24 h. | 7 d. | 30 d. | Objem (24 h.) | Tržní kapitalizace | FDV | Tržní kapitalizace / FDV | Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 294 |
Beam
BEAM
|
Koupit
|
$0,002022 | 0.3% | 4.8% | 3.4% | 11.4% | $5 737 010 | $103 752 004 | $118 252 963 | 0.88 |
|
|
| 336 |
Nexpace
NXPC
|
$0,3228 | 0.2% | 6.0% | 8.6% | 15.6% | $6 061 152 | $87 461 955 | $321 001 098 | 0.27 |
|
||
| 742 |
Gunz
GUN
|
$0,01529 | 0.3% | 3.7% | 4.2% | 7.3% | $11 109 110 | $29 121 722 | $152 942 647 | 0.19 |
|
||
| 1017 |
Apertum
APTM
|
$0,1745 | 0.7% | 4.9% | 10.8% | 37.3% | $977 077 | $16 277 889 | $17 061 383 | 0.95 |
|
||
| 1143 |
Coq Inu
COQ
|
$0.061776 | 0.3% | 8.6% | 20.8% | 57.7% | $1 373 539 | $12 376 124 | $12 376 124 | 1.0 |
|
||
| 1864 |
Warp
WRP
|
$0,005107 | 5.5% | 13.3% | 15.4% | 28.0% | $46 239,87 | $3 978 009 | $24 991 324 | 0.16 |
|
||
| 1901 |
Numbers Protocol
NUM
|
$0,004230 | 0.1% | 1.2% | 0.8% | 21.9% | $155 682 | $3 777 055 | $3 819 699 | 0.99 |
|
||
| 2157 |
NUMINE Token
NUMI
|
$0,01316 | 0.5% | 1.4% | 8.7% | 62.7% | $16 320,89 | $2 747 338 | $13 160 059 | 0.21 |
|
||
| 2182 |
Dexalot
ALOT
|
$0,04232 | 0.1% | 0.9% | 2.1% | 1.9% | $5 952,30 | $2 661 437 | $4 232 384 | 0.63 |
|
||
| 2222 |
Step App
FITFI
|
$0,0005592 | 1.7% | 0.7% | 5.5% | 7.8% | $1 399 378 | $2 530 348 | $2 563 788 | 0.99 |
|
||
| 2362 |
PLAYA3ULL GAMES
3ULL
|
$0,0001357 | 0.0% | 2.5% | 27.1% | 73.0% | $108 901 | $2 110 921 | $2 110 921 | 1.0 |
|
||
| 3000 |
Otherworld
OWN
|
$0,03008 | - | 0.0% | 0.6% | 0.6% | $0,9153 | $1 063 071 | $30 078 415 | 0.04 |
|
||
| 3126 |
Lamina1
L1
|
$0,003488 | 0.9% | 56.3% | 62.5% | 60.8% | $3 721,40 | $940 927 | $5 231 961 | 0.18 |
|
||
| 3167 |
DeFi Kingdoms
JEWEL
|
$0,007981 | 0.0% | 6.1% | 5.8% | 11.4% | $269,21 | $898 590 | $953 191 | 0.94 |
|
||
| 3382 |
Shrapnel
SHRAP
|
$0,0004791 | 0.2% | 4.3% | 19.9% | 8.9% | $72,81 | $742 074 | $1 437 757 | 0.52 |
|
||
| 4559 |
HatchyPocket
HATCHY
|
$0,0002705 | 0.2% | 3.4% | 0.3% | 24.6% | $17,06 | $270 243 | $270 243 | 1.0 |
|
||
| 8348 |
Erol Musk
EROL
|
$0,00002599 | - | - | - | - | $55,34 | $25 992,61 | $25 992,61 | 1.0 |
|
||
CDK
CDK
|
$0,001960 | - | - | - | - | $5,45 | - | $19 601 769 |
|
||||
|
DOS Chain
DOS
|
- | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Zobrazeno 1 až 19 z 19 výsledků
Řádky
Graf tržní kapitalizace největších kryptoměn v kategorii Avalanche L1
Následující graf ukazuje tržní kapitalizaci a dominanci kategorií Avalanche L1 v průběhu času, například Beam, Nexpace, Gunz a další.
Graf výkonnosti největších kryptoměn v kategorii Avalanche L1
Následující graf ukazuje relativní výkonnost největších kryptoměn v kategorii Avalanche L1 v průběhu času a sleduje procentní růst a ztráty jejich ceny v různých časových obdobích.
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai