Portfolia
Přidat do nového portfolia
Sledovat
v reálném čase
Získejte aktualizace v reálném čase prostřednictvím nabízených oznámení v aplikaci.
Otevřít aplikaci
Nejlepší coiny v kategorii Inscriptions podle tržní kapitalizace
Tržní kapitalizace Inscriptions dnes činí 191,4 Milion USD, což představuje -4.6% změnu za posledních 24 hodin.
Shrnutí
$191 494 711
Tržní kapitalizace
4.6%
$50 010 466
Objem za 24 h.
| # | Coin | Cena | 1 h. | 24 h. | 7 d. | 30 d. | Objem (24 h.) | Tržní kapitalizace | FDV | Tržní kapitalizace / FDV | Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 314 |
ORDI
ORDI
|
$4,66 | 0.4% | 4.7% | 10.7% | 106.5% | $39 297 434 | $97 775 311 | $97 775 311 | 1.0 |
|
||
| 528 |
DMT-NAT
NAT
|
$0.061216 | 0.1% | 5.5% | 18.0% | 82.2% | $1 489 813 | $47 115 035 | $47 115 035 | 1.0 |
|
||
| 694 |
SATS (Ordinals)
SATS
|
$0.071519 | 0.6% | 2.1% | 0.1% | 42.8% | $2 200 366 | $31 903 191 | $31 903 191 | 1.0 |
|
||
| 1866 |
Bellscoin
BELLS
|
$0,06575 | 0.4% | 0.3% | 9.4% | 23.0% | $75 832,73 | $4 011 699 | $4 011 699 | 1.0 |
|
||
| 1932 |
Nacho the Kat
NACHO
|
$0,00001270 | 0.5% | 2.0% | 20.7% | 40.4% | $63 256,38 | $3 657 052 | $3 657 052 | 1.0 |
|
||
| 2010 |
dogi
DOGI
|
$0,1547 | 1.0% | 10.0% | 19.2% | 124.5% | $203,69 | $3 247 839 | $3 247 839 | 1.0 |
|
||
| 2968 |
Kaspy
KASPY
|
$0.053351 | 0.0% | 0.2% | 49.8% | 65.6% | $32 061,08 | $1 109 041 | $1 109 041 | 1.0 |
|
||
| 3337 |
Multibit
MUBI
|
$0,0008141 | 0.4% | 5.6% | 3.0% | 230.6% | $92 147,46 | $772 378 | $813 029 | 0.95 |
|
||
| 4364 |
TRAC (Ordinals)
TRAC
|
Koupit
|
$0,01500 | - | - | - | - | $8,17 | $314 934 | $314 934 | 1.0 |
|
|
| 4465 |
NOOT (Ordinals)
NOOT
|
$0,0002929 | 0.8% | 3.6% | 0.2% | 0.6% | $900,51 | $292 919 | $292 919 | 1.0 |
|
||
| 4549 |
PEPi
PEPI
|
$20,53 | 0.2% | 7.3% | 58.1% | 195.1% | $1 282,90 | $274 586 | $274 586 | 1.0 |
|
||
| 4773 |
TurtSat
TURT
|
$0,0003732 | 2.0% | 0.9% | 54.0% | 133.1% | $9 992,88 | $229 084 | $229 084 | 1.0 |
|
||
| 4933 |
Trio (Ordinals)
TRIO
|
$0,01950 | 0.4% | 2.4% | 9.8% | 13.0% | $67 897,77 | $201 079 | $409 472 | 0.49 |
|
||
| 5419 |
Fungi
FUNGI
|
$0,0006939 | 0.4% | 1.8% | 11.8% | 16.1% | $82,25 | $145 805 | $145 805 | 1.0 |
|
||
| 5579 |
Artificial Neural Network (Ordinals)
AINN
|
$0,006297 | - | 0.3% | 0.0% | 4.2% | $16,98 | $132 245 | $132 245 | 1.0 |
|
||
| 5602 |
Ordiswap
ORDS
|
$0,0001838 | 0.4% | 3.9% | 2.7% | 6.0% | $96,45 | $130 412 | $184 016 | 0.71 |
|
||
| 6132 |
Inscribe
INS
|
$0,004293 | - | - | - | - | $36 657,60 | $94 057,98 | $429 283 | 0.22 |
|
||
| 6453 |
RuneMine
MINE
|
$0,0001541 | 0.8% | 1.7% | 44.7% | 72.7% | $20,01 | $77 033,31 | $77 033,31 | 1.0 |
|
||
| 10481 |
Orange
ORNJ
|
$0,0001154 | - | - | - | - | $23 002,63 | $8 067,34 | $11 541,26 | 0.7 |
|
||
| 11974 |
CODE
CODE
|
$0,0001489 | - | - | - | - | $1,71 | $2 942,42 | $2 942,42 | 1.0 |
|
||
OrangeDX
O4DX
|
$0,0006129 | 0.0% | 1.2% | 15.7% | 96.2% | $698,43 | - | $61 292,89 |
|
||||
NEAT
NEAT
|
$0,0006528 | - | - | - | - | $50,04 | - | $27 417,97 |
|
||||
|
VMPX
VMPX
|
$0,0008450 | 1.4% | 5.7% | 14.1% | 5.0% | $59,67 | - | $93 680,54 |
|
||||
Rats
RATS
|
$0,00003661 | 0.2% | 5.4% | 6.5% | 1.9% | $5 086 055 | - | $36 632 536 |
|
||||
1000SATS (Ordinals)
1000SATS
|
$0,00001519 | 0.4% | 2.4% | 0.0% | 42.0% | $1 530 937 | - | $31 990 361 |
|
||||
BitStable Finance
$BSSB
|
$0,008430 | - | - | - | - | $24,81 | - | $150 473 |
|
||||
Ligo (Ordinals)
LIGO
|
$0.066460 | 1.0% | 11.4% | 50.7% | 97.5% | $1 567,61 | - | $646 009 |
|
||||
FIWB (DRC-20)
FIWB
|
- | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Coloredbitcoin (ARC-20)
COLOREDBITCOIN (ARC20)
|
- | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Dall (DRC-20)
DALL
|
- | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
IN PEPE WE TRUST
IPWT
|
- | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
StampMap
STMAP
|
- | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
1000RATS
1000RATS
|
- | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
SATO
SATO
|
- | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
Zobrazeno 1 až 34 z 34 výsledků
Řádky
Graf tržní kapitalizace největších odvětví kategorie Inscriptions
Následující graf ukazuje tržní kapitalizaci a dominanci podkategorií Inscriptions v průběhu času, například BRC-20, Runes a další.
Graf výkonnosti hlavních odvětví kategorie Inscriptions
Následující graf ukazuje relativní výkonnost podkategorií Inscriptions v průběhu času a sleduje procentní růst a ztráty jejich tržní kapitalizace v různých časových obdobích.
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai