Populární kryptoměnové kategorie
Objevte populární kategorie kryptoměn na CoinGecko. Tento seznam vychází z populárních kryptoměn na CoinGecko a z kategorií, do nichž spadají. Získejte informace o kategoriích kryptoměn prostřednictvím rozhraní API CoinGecko.
Podívejte se na náš návod. Během tří minut se v něm dovíte, jak používat kategorie CoinGecko.
Nejzajímavější
👀 Sledování

Přihlaste se a začněte sledovat kategorie.
| # | Kategorie | Největší růsty | 1 h. | 24 h. | 7 d. | Tržní kapitalizace | Objem (24 h.) | Počet coinů | Posledních 7 dní | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
AI Applications
|
0.9% | 1.5% | 14.3% | 268 |
|
||||
| 2 |
Vrstva 1 (L1)
|
0.0% | 1.4% | 1.0% | 447 |
|
||||
| 3 |
Quantum-Resistant
|
0.1% | 1.3% | 6.8% | 20 |
|
||||
| 4 |
Airdropped Tokens by NFT Projects
|
0.4% | 0.6% | 9.7% | 15 |
|
||||
| 5 |
Quest-to-Earn
|
2.5% | 17.3% | 134.4% | 27 |
|
||||
| 6 |
Tokenized Pre-IPO Stocks
|
1.2% | 337.7% | 0.0% | 8 |
|
||||
| 7 |
Farcaster Ecosystem
|
3.2% | 24.5% | 26.6% | 44 |
|
||||
| 8 |
TimeFi
|
1.9% | 22.3% | 53.9% | 1 |
|
||||
| 9 |
Sticker-Themed Coins
|
0.7% | 20.7% | 27.5% | 3 |
|
||||
| 10 |
Game Studio
|
1.0% | 15.7% | 25.3% | 13 |
|
||||
| 11 |
Zora Creator
|
0.2% | 14.8% | 34.9% | 25 |
|
||||
| 12 |
Deriváty
|
0.4% | 14.5% | 5.9% | 124 |
|
||||
| 13 |
Binance Buildkey TGE
|
2.9% | 11.8% | 18.5% | 3 |
|
||||
| 14 |
Obligace
|
0.4% | 11.0% | 4.3% | 109 |
|
||||
| 15 |
Trading Card RWA Platform
|
0.8% | 10.4% | 30.4% | 6 |
|
||||
| 16 |
Rozšířená realita
|
1.4% | 9.5% | 14.4% | 10 |
|
||||
| 17 |
Poolz Finance Launchpad
|
0.2% | 9.2% | 18.3% | 17 |
|
||||
| 18 |
Discord Bots
|
0.4% | 9.1% | 12.2% | 12 |
|
||||
| 19 |
Layer 3 (L3)
|
1.5% | 8.1% | 8.8% | 13 |
|
||||
| 20 |
DN-404
|
0.2% | 7.8% | 15.2% | 2 |
|
||||
| 21 |
Decentralizovaná burza (DEX)
|
0.4% | 7.8% | 4.6% | 348 |
|
||||
| 22 |
Mascot-Themed
|
0.2% | 7.3% | 8.7% | 22 |
|
||||
| 23 |
Chinese Meme
|
0.0% | 6.9% | 24.9% | 102 |
|
||||
| 24 |
ChainGPT Launchpad
|
0.8% | 6.7% | 8.1% | 10 |
|
||||
| 25 |
Pump Fund Portfolio
|
0.7% | 6.2% | 4.5% | 5 |
|
||||
| 26 |
Believe.app Ecosystem
|
0.1% | 5.1% | 15.9% | 44 |
|
||||
| 27 |
Desci Meme
|
0.3% | 5.0% | 9.2% | 31 |
|
||||
| 28 |
Governance
|
0.2% | 4.5% | 2.2% | 248 |
|
||||
| 29 |
LSDFi
|
0.7% | 4.2% | 9.8% | 11 |
|
||||
| 30 |
TON Meme
|
0.0% | 4.1% | 26.4% | 66 |
|
||||
| 31 |
LRTfi
|
0.9% | 4.1% | 9.0% | 3 |
|
||||
| 32 |
Yield Tokenization Protocol
|
0.9% | 4.0% | 8.9% | 8 |
|
||||
| 33 |
Zodiac-Themed
|
0.0% | 3.8% | 1.1% | 12 |
|
||||
| 34 |
Shooting Games
|
0.4% | 3.7% | 4.9% | 37 |
|
||||
| 35 |
Fixed Interest
|
0.8% | 3.7% | 8.1% | 11 |
|
||||
| 36 |
NFTStrategy Ecosystem
|
2.6% | 3.6% | 1.4% | 19 |
|
||||
| 37 |
Capital Launchpad (Kaito)
|
0.3% | 3.5% | 3.1% | 12 |
|
||||
| 38 |
Synthetic Dollar
|
0.0% | 3.4% | 4.3% | 14 |
|
||||
| 39 |
Memorial Themed
|
0.0% | 3.4% | 0.4% | 11 |
|
||||
| 40 |
NFT Strategy Flywheel
|
2.5% | 3.4% | 0.8% | 34 |
|
||||
| 41 |
Identita
|
1.4% | 3.4% | 25.4% | 62 |
|
||||
| 42 |
Anime-Themed
|
0.1% | 3.4% | 7.4% | 40 |
|
||||
| 43 |
CreatorBid Ecosystem
|
2.1% | 3.3% | 2.0% | 19 |
|
||||
| 44 |
Racing Games
|
0.5% | 3.2% | 16.4% | 12 |
|
||||
| 45 |
MetaDAO Launchpad
|
0.2% | 3.2% | 10.7% | 9 |
|
||||
| 46 |
Arcade Games
|
0.9% | 3.1% | 15.2% | 40 |
|
||||
| 47 |
Base Meme
|
0.7% | 3.1% | 5.4% | 321 |
|
||||
| 48 |
Cat-Themed
|
0.3% | 3.0% | 4.7% | 350 |
|
||||
| 49 |
Neobank
|
0.4% | 2.9% | 6.6% | 21 |
|
||||
| 50 |
BTCfi Protocol
|
0.6% | 2.8% | 4.3% | 28 |
|
||||
| 51 |
Robotics
|
0.3% | 2.8% | 6.9% | 43 |
|
||||
| 52 |
On-chain Gaming
|
0.1% | 2.8% | 2.1% | 20 |
|
||||
| 53 |
Bittensor Subnets
|
0.4% | 2.7% | 0.5% | 118 |
|
||||
| 54 |
Decentralizované finance (DeFi)
|
0.3% | 2.7% | 3.5% | 1619 |
|
||||
| 55 |
Stablecoin (JPY)
|
0.0% | 2.4% | 1.7% | 6 |
|
||||
| 56 |
Zdravotnictví
|
0.0% | 2.4% | 5.2% | 42 |
|
||||
| 57 |
Devizové tokeny
|
0.4% | 2.4% | 5.1% | 361 |
|
||||
| 58 |
Gaming Marketplace
|
0.0% | 2.2% | 0.2% | 15 |
|
||||
| 59 |
Přejít na výnosy
|
1.1% | 2.2% | 26.4% | 27 |
|
||||
| 60 |
AUD Stablecoin
|
5.5% | 2.1% | 3.4% | 4 |
|
||||
| 61 |
Privacy Blockchain
|
1.1% | 2.0% | 8.2% | 43 |
|
||||
| 62 |
Baseline Ecosystem
|
0.1% | 2.0% | 1.9% | 1 |
|
||||
| 63 |
Fan tokeny
|
0.0% | 2.0% | 0.3% | 64 |
|
||||
| 64 |
Telegram Apps
|
0.0% | 1.9% | 3.6% | 150 |
|
||||
| 65 |
BONK.fun Ecosystem
|
0.7% | 1.9% | 19.2% | 137 |
|
||||
| 66 |
Zoo-Themed
|
0.4% | 1.9% | 3.4% | 41 |
|
||||
| 67 |
Marketing
|
0.0% | 1.9% | 5.6% | 30 |
|
||||
| 68 |
Virtuals Protocol Ecosystem
|
0.1% | 1.8% | 14.0% | 253 |
|
||||
| 69 |
Farming Games
|
0.4% | 1.8% | 7.4% | 2 |
|
||||
| 70 |
Stablecoin (SGD)
|
0.1% | 1.7% | 1.1% | 1 |
|
||||
| 71 |
Zabalené tokeny
|
0.0% | 1.7% | 7.9% | 454 |
|
||||
| 72 |
Pump.fun Creator
|
0.2% | 1.7% | 7.4% | 10 |
|
||||
| 73 |
Action Games
|
0.3% | 1.7% | 4.3% | 61 |
|
||||
| 74 |
Elon Musk-Inspired
|
0.0% | 1.7% | 6.4% | 99 |
|
||||
| 75 |
ETF
|
0.1% | 1.7% | 10.7% | 3 |
|
||||
| 76 |
Syntetický emitent
|
0.1% | 1.7% | 1.6% | 14 |
|
||||
| 77 |
Celebrity-Themed
|
0.1% | 1.7% | 0.2% | 24 |
|
||||
| 78 |
Zemědělství jako služba (FaaS)
|
0.2% | 1.6% | 87.9% | 1 |
|
||||
| 79 |
Peněženky
|
0.4% | 1.6% | 6.8% | 111 |
|
||||
| 80 |
Commodity-backed Stablecoin
|
0.2% | 1.6% | 1.3% | 1 |
|
||||
| 81 |
Cybersecurity
|
0.2% | 1.6% | 1.1% | 37 |
|
||||
| 82 |
Bridged Stablecoin
|
0.0% | 1.6% | 0.5% | 218 |
|
||||
| 83 |
Pojištění
|
0.5% | 1.6% | 0.6% | 17 |
|
||||
| 84 |
CHF Stablecoin
|
0.1% | 1.5% | 1.5% | 6 |
|
||||
| 85 |
Tokeny Aave
|
0.2% | 1.5% | 0.6% | 153 |
|
||||
| 86 |
Bridged WBTC
|
0.2% | 1.5% | 0.7% | 43 |
|
||||
| 87 |
Tokenizovaný BTC
|
0.1% | 1.5% | 0.8% | 17 |
|
||||
| 88 |
Proof of Work (PoW)
|
0.2% | 1.5% | 0.6% | 158 |
|
||||
| 89 |
Centralizovaná burza (CEX)
|
0.4% | 1.5% | 5.2% | 76 |
|
||||
| 90 |
Yield Tokenization Product
|
0.0% | 1.5% | 1.0% | 4 |
|
||||
| 91 |
Virtuální realita
|
0.1% | 1.4% | 0.5% | 9 |
|
||||
| 92 |
PreStocks Ecosystem
|
0.5% | 1.4% | 21.9% | 7 |
|
||||
| 93 |
Synthetic
|
0.0% | 1.4% | 2.2% | 26 |
|
||||
| 94 |
Sport
|
0.4% | 1.4% | 0.5% | 125 |
|
||||
| 95 |
Binance Wallet IDO
|
1.7% | 1.4% | 7.8% | 59 |
|
||||
| 96 |
Stablecoin Issuer
|
0.0% | 1.4% | 1.8% | 44 |
|
||||
| 97 |
Solana Token-2022
|
0.4% | 1.3% | 16.8% | 48 |
|
||||
| 98 |
Avalanche L1
|
0.6% | 1.3% | 1.1% | 19 |
|
||||
| 99 |
Orynth Ecosystem
|
0.1% | 1.3% | 3.1% | 4 |
|
||||
| 100 |
TikTok Meme
|
0.3% | 1.3% | 1.5% | 27 |
|
||||
Zobrazeno 1 až 100 z 707 výsledků
Řádky
Největší kategorie podle tržní kapitalizace
| Název | 24 h. | Tržní kapitalizace |
|---|---|---|
|
Všechny kategorie
|
0.9%
|
$2 761 499 588 544
|
|
Stablecoin
|
0.0%
|
|
|
Devizové tokeny
|
2.4%
|
|
|
Real World Assets (RWA)
|
0.0%
|
|
|
Decentralizované finance (DeFi)
|
2.7%
|
|
|
Meme
|
0.9%
|
|
|
Umělá inteligence (AI)
|
0.2%
|
|
|
Vrstva 2 (L2)
|
0.7%
|
|
|
Počítačové hry (GameFi)
|
0.9%
|
|
Graf tržní kapitalizace kryptoměnových odvětví
Následující graf ukazuje tržní kapitalizaci a dominanci hlavních kryptoměnových odvětví v průběhu času, například Stablecoin, Devizové tokeny, Real World Assets (RWA) a další.
Graf výkonnosti hlavních kryptoměnových odvětví
Následující graf ukazuje relativní výkonnost hlavních odvětví v průběhu času a sleduje procentní růst a ztráty jejich tržní kapitalizace v různých časových obdobích.
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai