Mythical Mammalian Reptibird
GOOFRECK Kurs
Hvordan beregnes kursen for Mythical Mammalian Reptibird (GOOFRECK)?
Kursen for Mythical Mammalian Reptibird (GOOFRECK) beregnes i realtid ved at aggregere de seneste data på tværs af 2 børser og 4 markeder ved hjælp af en global volumenvægtet gennemsnitsformel. Læs mere om, hvordan kryptokurser beregnes på CoinGecko.
Mythical Mammalian Reptibird prisdiagram (GOOFRECK)
Skift og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.6% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Omregner for GOOFRECK
Statistik for Mythical Mammalian Reptibird
|
Markedsværdi
Markedsværdi = aktuel pris x cirkulerende udbud
Refererer til den samlede markedsværdi af en kryptovalutas cirkulerende udbud. Det svarer til aktiemarkedets måling af multiplikation af prisen per aktie med aktier, der er let tilgængelige på markedet (ikke holdt og låst af insidere, regeringer) Læs mere |
$570.165 |
|---|---|
|
Markedsværdi/FDV
Forholdet mellem den aktuelle markedsværdi og markedsværdien ved maksimalt udbud.
Jo tættere Markedsværdi/FDV er på 1, desto tættere er den aktuelle markedsværdi på den fuldt udvandede værdi og omvendt. Få mere at vide om Markedsværdi/FDV her. |
1 |
|
Fully Diluted Valuation
Fuldt udvandet værdi (FDV) = Aktuel kurs x samlet mængde
Fuldt udvandet værdi (FDV) er den teoretiske markedsværdi for en coin, hvis hele dens mængde er i omløb, baseret på dens aktuelle markedskurs. FDV-værdien er teoretisk, da en forøgelse af den cirkulerende mængde for en coin kan påvirke dens markedskurs. Afhængigt af tokenomics, emissionsplan eller lock-up-perioden for en mønts mængde kan det også tage lang tid, før hele mængden er sat i omløb. Læs mere om FDV her. |
$570.165 |
|
Handelsvolumen 24 timer
Et mål for en kryptovalutas handelsvolumen på tværs af alle fulgte platforme i de sidste 24 timer. Dette følges på 24-timers basis uden åbnings-/lukketider.
Læs mere |
$422.452 |
|
Cirkulation
Мярка за търговския обем на дадена криптовалута на всички проследявани платформи през последните 24 часа. Проследява се последователно на 24-часова база без часове на отваряне/затваряне.
Прочетете повече |
999,072M |
|
Cirkulation i alt
Mængden af coins der allerede er blevet oprettet, minus eventuelle coins, der er blevet brændt (fjernet fra cirkulation). Det kan sammenlignes med udestående aktier på aktiemarkedet.
Samlet udbud = Onchain-udbud - brændte tokens |
999,072M |
Historisk kurs for GOOFRECK
| 24 timers interval | $0,0004369 – $0,0006559 |
|---|---|
| 7 dages interval | $0,0004369 – $0,0006559 |
| Højeste nogensinde |
$0,0006559 12.6%
jul 05, 2026 (cirka en time)
|
| Laveste nogensinde |
$0,0004369 31.2%
jul 05, 2026 (cirka 2 timer)
|
Hvad synes du om GOOFRECK i dag?
Hvor kan du købe Mythical Mammalian Reptibird?
GOOFRECK-tokens kan handles på decentraliserede børser. Den mest populære børs til at købe og handle Mythical Mammalian Reptibird er PumpSwap, hvor det mest aktive handelspar, GOOFRECK/SOL, har et handelsvolumen på $361.063,08 de seneste 24 timer.
Hvad er det daglige handelsvolumen for Mythical Mammalian Reptibird (GOOFRECK)?
Handelsvolumenet i Mythical Mammalian Reptibird (GOOFRECK) er på $369.714,19 de seneste 24 timer, hvilket svarer til 0,40% stigning i forhold til for én dag siden og signalerer stigning i markedsaktivitet for nylig. Se CoinGeckos liste over mest handlede kryptovalutaer.
Hvad er den højeste og laveste kurs for Mythical Mammalian Reptibird (GOOFRECK)?
Mythical Mammalian Reptibird (GOOFRECK) nåede sin højeste kurs nogensinde (all-time high/ATH) på $0,0006242 og sin laveste kurs nogensinde (all-time low/ATL) på $0,0004400. Den handles nu - 7,60% under den top og 31,00% over dens laveste kurs.
Hvad er markedsværdien for Mythical Mammalian Reptibird (GOOFRECK)?
Markedsværdien for Mythical Mammalian Reptibird (GOOFRECK) er $562.364 og er rangeret som #3067 på CoinGecko i dag. Markedsværdien beregnes ved at gange tokenkursen med omløbsmængden for GOOFRECK-tokens (1 Milliard tokens kan handles på markedet i dag).
Hvad er den fuldt udvandede værdi for Mythical Mammalian Reptibird (GOOFRECK)?
Den fuldt udvandede værdi (FDV) for Mythical Mammalian Reptibird (GOOFRECK) er $562.364. Dette er en statistisk repræsentation af den maksimale markedsværdi under antagelse af, at det maksimale antal tokens på 1 Milliard GOOFRECK er i omløb i dag. Afhængigt af, hvordan emissionsplanen for GOOFRECK-tokens er designet, kan der gå flere år, før FDV er realiseret.
Hvordan ser kursudviklingen for Mythical Mammalian Reptibird ud sammenlignet med konkurrenterne?
Med en kurs stigning på 0,00% de seneste 7 dage Mythical Mammalian Reptibird (GOOFRECK) underperformer det globale kryptovalutamarked, som er op 6,40%, og outperformer sammenlignet med lignende Solana-økosystem-kryptovalutaer, som er op 0,00%.
Mythical Mammalian Reptibird-markeder
Måske vil du finde disse seneste nyheder om kryptovaluta interessante
Globale kurser for Mythical Mammalian Reptibird
Relaterede coins, du måske vil kunne lide