Anubis Bridged USDT (Anubis)
USDT Kurssi
Anubis Bridged USDT (Anubis) Kurssikaavio (USDT)
Vaihda ja vertaa
| 1t | 24t | 7pv | 14pv | 30pv | 1v |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.2% | 2.2% | 15.1% | 15.0% | 15.0% | - |
USDT muuntaja
Anubis Bridged USDT (Anubis) Tilastot
| Markkina-arvo | $192,848M |
|---|---|
| Markkina-arvo/FDV | 1 |
| Täysin laimennettu arvo | $192,848M |
| 24t Kauppavolyymi | $293 146 |
| Levikki | 168,468M |
| Kokonaislevikki | 168,468M |
| Enimmäislevikki | ∞ |
USDT historiallinen hinta
| 24t aikaväli | $0,9991 – $1,27 |
|---|---|
| 7pv aikaväli | $0,9989 – $1,27 |
| Kaikkien aikojen korkein hinta |
$1,27 9.5%
|
| Kaikkien aikojen alhaisin hinta |
$0,9989 15.3%
|
Mielipiteesi kolikosta USDT?
Mistä voin ostaa Anubis Bridged USDT (Anubis)?
USDT-tokeneilla voi käydä kauppaa hajautetuissa kryptopörsseissä. Suosituin kryptopörssi Anubis Bridged USDT (Anubis):n ostamiseen ja myymiseen on Rocket Swap, missä aktiivisimman valuuttaparin (USDT/DAI) kauppavolyymi on $222 253,49 viimeisen 24 tunnin ajalta.
Mikä on Anubis Bridged USDT (Anubis)(USDT) päivittäinen kauppavolyymi?
Anubis Bridged USDT (Anubis) (USDT) kaupankäyntivolyymi on $293 145,72 viimeisen 24 tunnin ajalta, mikä tarkoittaa 7,90 % nousua yhden vuorokauden aikana, ja edustaa viimeaikaista noususuhdannetta markkinoilla. Tarkista CoinGeckon lista korkeimman volyymin kryptovaluutoista.
Mikä on Anubis Bridged USDT (Anubis) (USDT) korkein ja alhaisin hinta?
Anubis Bridged USDT (Anubis) (USDT) saavutti kaikkien aikojen korkeimman$1,27 ja kaikkien aikojen alhaisimman hinnan $0,9989. Nyt sillä käydään kauppaa -9,50 % alle korkeimman hinnan, mikä on 15,30 % enemmän kuin sen alhaisin hinta.
Mikä on Anubis Bridged USDT (Anubis)(USDT) markkina-arvo?
Anubis Bridged USDT (Anubis)(USDT) markkina-arvo on $192 848 102, ja se on tänään CoinGeckossa sijalla #-. Markkina-arvo lasketaan kertomalla tokenin hinta USDT-tokenien levikillä (170 miljoonaa tokenilla on tänään mahdollista käydä kauppaa).
Mikä on Anubis Bridged USDT (Anubis)(USDT) täysin laimennettu arvo?
Anubis Bridged USDT (Anubis)(USDT) täysin laimennettu arvo (FDV) on $192 848 102. Tämä on tilastollinen kuvaus korkeimmasta markkina-arvosta olettaen, että ETH-tokeneita on tänään levikissä enintään 170 miljoonaa.
Miltä Anubis Bridged USDT (Anubis) hinnan kehitys näyttää verrattuna samanlaisiin kryptoihin?
Anubis Bridged USDT (Anubis)(USDT) hinta on nousua 15,10 % viimeisen 7 päivän aikana, joka tarkoittaa että se on suoriutuu paremmin kuin globaalit kryptomarkkinat, jotka ovat laskenut -1,10 %, samalla kun suoriutuu paremmin kuin verrattuna muihin samanlaisiin Bridged-Tokens -kryptovaluuttoihin, jotka ovat laskenut -4,80 %.
USDT:n dominanssi
Anubis Bridged USDT (Anubis):n markkinaosuus on 0.01%, 0.0% muutos viimeisen 24 tunnin aikana. Vertaa merkittäviä omaisuuseriä
Anubis Bridged USDT (Anubis) markkinat
Nämä tuoreimmat kryptouutiset saattavat kiinnostaa sinua
Globaalit Anubis Bridged USDT (Anubis) hinnat
Kolikoita, joista saatat pitää