EYE Am Watching You
Cijena EYE
Grafikon cijene EYE Am Watching You (EYE)
Prebaci i usporedi
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1g |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 2.8% | 17.5% | 7.1% | 7.1% | 62.7% |
Alat za pretvorbu EYE
Statistika za EYE Am Watching You
| Tržišna kapit. | $30.726,35 |
|---|---|
| Tržišna kap. / FDV | 1 |
| Potp. razv. vrij. | $30.726,35 |
| Volumen trgovanja u 24 h | $34,88 |
| Ponuda u optjecaju | 955,422M |
| Ukupna ponuda | 955,422M |
| Maks. ponuda | 1B |
Povijesna cijena EYE
| Raspon u 24 h | $0,00003147 – $0,00003310 |
|---|---|
| Raspon u 7 dana | $0,00002726 – $0,00003334 |
| Najveća postignuta cijena |
$0,007842 99.6%
|
| Najniža postignuta cijena |
$0,00002152 49.4%
|
Što danas mislite o EYE?
Gdje možete kupiti EYE Am Watching You?
Tokenima EYE može se trgovati na decentralizirane burze. Najpopularnija burza za kupnju i trgovanje EYE Am Watching You je Raydium, gdje najaktivniji par za trgovanje EYE/WSOL ima volumen trgovanja od $34,81 u protekla 24 sata.
Koliko iznosi dnevni volumen trgovanja EYE Am Watching You (EYE)?
Volumen trgovanja za EYE Am Watching You (EYE) iznosi $34,88 u posljednja 24 sata, što predstavlja -79,20 % smanjenje u odnosu na prethodni dan i ukazuje na nedavnu pad u tržišnoj aktivnosti. Pogledajte CoinGeckov popis kriptovalute s najvećim volumenom trgovanja.
Koja je najviša i najniža cijena za EYE Am Watching You (EYE)?
EYE Am Watching You (EYE) dosegnao je najvišu vrijednost u iznosu od $0,007842 i najnižu razinu ikad u $0,00002152. Trenutno se trguje -99,60 % ispod te najviše cijena i 49,40 % iznad svoje najniže cijena.
Koliko iznosi tržišna kapitalizacija EYE Am Watching You (EYE)?
Na platformi CoinGecko, tržišna kapitalizacija EYE Am Watching You (EYE) danas iznosi $30.726,35 i na 7968. je mjestu. Tržišna kapitalizacija mjeri se umnažanjem cijene tokena s ponudom u optjecaju tokena EYE (danas se na tržištu može trgovati s 960 Milijun tokena).
Koliko iznosi potpuno razvodnjena vrijednost EYE Am Watching You (EYE)?
Potpuno razvodnjena vrijednost (FDV) EYE Am Watching You (EYE) iznosi $30.726,35. To je statistički prikaz maksimalne tržišne kapitalizacije, pod pretpostavkom da je 1 Milijarda danas maksimalni broj tokena EYE u optjecaju. Ovisno o tome kako je osmišljen raspored emisije tokena EYE, možda će biti potrebno više godina dok se ne ostvari FDV.
Kakva je uspješnost cijene EYE Am Watching You u usporedbi s usporedivim kriptovalutama?
Uz povećanje cijene od 17,50 % u proteklih 7 dana, EYE Am Watching You (EYE) je postiže bolje rezultate od očekivanih na globalnom tržištu kriptovaluta, što predstavlja rastuće 9,80 %, dok je postiže bolje rezultate od očekivanih u usporedbi sa sličnim Meme kriptovalutama koje rastuće 12,50 %.
EYE Am Watching You (EYE) Vlasnici tokena
Tržišta za EYE Am Watching You
Možda će vas zanimati ove najnovije vijesti o kriptovalutama
Globalne cijene EYE Am Watching You
Povezani novčići koji će vam se možda svidjeti