Chinese Oil Asset Reserve
COAR árfolyam
Hogyan számítják a(z) Chinese Oil Asset Reserve (COAR) árfolyamát?
A(z) Chinese Oil Asset Reserve (COAR) árfolyamát 1 tőzsde és 1 piac adatainak valós idejű összegzésével, a forgalommal súlyozott globális átlagképlet segítségével számítjuk ki. Tudj meg többet arról, hogyan számoljuk ki a kriptoárfolyamokat itt, a CoinGeckón.
Chinese Oil Asset Reserve árfolyamgrafikon (COAR)
Váltás és összehasonlítás
| 1ó | 24ó | 7n | 14n | 30n | 1é |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 7.3% | 5.6% | 1.8% | 47.0% | 0.0% |
COAR-váltó
Chinese Oil Asset Reserve-statisztika
|
Piaci kapitalizáció
Piaci kap. = Jelenlegi ár x Forgalmazott kínálat (Circulating Supply)
Egy kriptovaluta forgalomban lévő kínálatának teljes piaci értékére utal. Hasonló ahhoz a tőzsdei mutatóhoz, ami egyenlő a piacon szabadon hozzáférhető (beavatottak vagy kormányok által nem visszatartott és zárolt) részvények számának és azok árfolyamának szorzatával Továbbiak |
$16000 |
|---|---|
|
Piaci kapitalizáció/FDV
Az aktuális piaci kapitalizáció aránya a maximális kínálat elérésekor számított piaci kapitalizációhoz viszonyítva.
Minél közelebb van a Pkap/FDV értéke az 1-hez, annál közelebb van az aktuális piaci kapitalizáció a teljesen higított értékeléshez és viszont. A Pkap/FDV mutatóval kapcsolatos további információkat itt találsz. |
1 |
|
Teljesen hígított értékelés
Teljesen hígított érték (FDV) = Jelenlegi ár x teljes kínálat
A teljesen hígított érték (FDV) egy érme aktuális piaci árfolyama alapján számított elméleti piaci kapitalizációja, ha a teljes kínálat forgalomban van. Az FDV-érték elméleti, mivel az érme forgalomban lévő kínálatának növelése hatással lehet az érme piaci árára. Továbbá a érme készletének tokenomikájától, kibocsátási ütemtervétől vagy zárolási időszakától függően sok időbe telhet, amíg a teljes készletet forgalomba hozzák. Tudj meg többet az FDV-ről itt. |
$16000 |
|
24 órás forgalom
Egy kriptovaluta az összes követett platformon, az elmúlt 24 órában történő forgalmát jelző mutató. Folyamatosan az elmúlt 24 órát jelzi, nincs kezdő- és záróidőpontja.
Továbbiak |
$210 |
|
Forgalomban lévő kínálat
Az olyan piaci forgalomban lévő érmék mennyisége, melyekkel nyilvánosan lehet kereskedni. Hasonló a piacon szabadon hozzáférhető (beavatottak vagy kormányok által nem visszatartott és zárolt) részvényekhez.
Továbbiak |
999 967 279 |
|
Teljes kínálat
A már létrehozott érmemennyiség, kivéve azokat az érméket, melyek el lettek égetve (kikerültek a forgalomból). Hasonló a részvényállomány tőzsdei fogalmához.
Teljes kínálat = Láncon belüli kínálat - elégetett tokenek |
999 967 279 |
|
Maximum kínálat
Azon érmék maximális száma, melyeket úgy kódoltak, hogy a kriptovaluta élettartamáig létezzenek. Hasonló a maximálisan kibocsátható részvények számához.
Maximum kínálat = Az elméletben kódolható maximum |
1 000 000 000 |
COAR múltbeli árfolyam
| 24ó tartomány | - – - |
|---|---|
| 7n tartomány | $0,0000149 – $0,00001619 |
| Mindenkori maximum |
$0,01709 99.9%
máj. 19, 2026 (kb. 1 hónapja)
|
| Mindenkori minimum |
$0,00001239 30.3%
máj. 21, 2026 (kb. 1 hónapja)
|
Milyennek találja ma a(z) COAR érmét?
Hol vehetsz Chinese Oil Asset Reserve-t?
A(z) COAR tokenekkel decentralizált tőzsdék tőzsdéken kereskedhetsz. A(z) Chinese Oil Asset Reserve adásvételéhez használt legnépszerűbb tőzsde a(z) Meteora DAMM V2, amelyen a legaktívabb kereskedési pár a(z) COAR/USDC, amelynek forgalma az elmúlt 24 órában $180 volt.
Mekkora a(z) Chinese Oil Asset Reserve (COAR) napi forgalma?
A 24 órás forgalom a Chinese Oil Asset Reserve (COAR) 0 USD, ami a piaci aktivitás csökkenését jelzi. Ha Ön rendelkezik COAR tokenekkel, akkor a token likviditása valószínűleg alacsony. Járjon el óvatosan. Felfedezheti a CoinGecko leggyakrabban kereskedett kriptovalutáinak listáját magasabb likviditású érmékért.
Mi a legmagasabb és legalacsonyabb árfolyam a Chinese Oil Asset Reserve (COAR)?
Chinese Oil Asset Reserve (COAR) minden idők legmagasabb értékét érte el, amely $0,01607 és minden idők legalacsonyabb $0,005635. Most kereskedik -2,8 % ez alatt a csúcs alatt és 180 % a legalacsonyabb árfolyam felett.
Mekkora a(z) Chinese Oil Asset Reserve (COAR) piaci kapitalizációja?
A(z) Chinese Oil Asset Reserve (COAR) piaci kapitalizációja $15618212, és a CoinGecko ranglistáján ma a(z) #6765 helyen áll. A piaci kapitalizációt úgy számoljuk ki, hogy a token árfolyamát megszorozzuk a(z) COAR tokenek forgalomban lévő kínálatával (a mai napon 1 milliárd token érhető el kereskedésre a piacon).
A teljesen higított értékelés szerint mekkora a(z) Chinese Oil Asset Reserve (COAR) értéke?
A(z) Chinese Oil Asset Reserve (COAR) teljesen higított értéke (fully diluted valuation – FDV) $15618212. Az FDV a maximális piaci kapitalizáció statisztikai megfelelője. A számításánál az alapvetés az, hogy a(z) 1 milliárd COAR tokenek maximális száma forgalomban van a mai napon. A(z) COAR tokenek kibocsátási ütemtervének felépítésétől függően akár több évig is eltarthat, mire az FDV realizálódik.
Hogyan viszonyul a(z) Chinese Oil Asset Reserve árfolyammozgása a többi kriptóéhoz?
Az elmúlt 7 napban tapasztalt árfolyamnövekedéssel (0 %) a(z) Chinese Oil Asset Reserve (COAR) túlteljesített a globális kriptovaluta-piaccal szemben, amely -4,4 % csökkent, ugyanakkor túlteljesített a hasonló % {category} kriptovalutákkal szemben, amelyek 0 % nőtt.
Chinese Oil Asset Reserve piacok
Ezek a friss kriptohírek talán érdekelhetnek
Globális Chinese Oil Asset Reserve árfolyamok
Más érdekes érmék