Creo Engine
CREO árfolyam
Creo Engine árfolyamgrafikon (CREO)
Váltás és összehasonlítás
| 1ó | 24ó | 7n | 14n | 30n | 1é |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.5% | 8.8% | 68.8% | 186.7% | 289.3% | 43.8% |
CREO-váltó
Creo Engine-statisztika
| Piaci kapitalizáció | $1,874M |
|---|---|
| Piaci kapitalizáció/FDV | 0.69 |
| Teljesen hígított értékelés | $2,721M |
| 24 órás forgalom | $163517 |
| Forgalomban lévő kínálat | 688,887M |
| Teljes kínálat | 788,887M |
| Maximum kínálat | 1B |
CREO múltbeli árfolyam
| 24ó tartomány | $0,002467 – $0,002786 |
|---|---|
| 7n tartomány | $0,001601 – $0,003 |
| Mindenkori maximum |
$0,1985 98.6%
|
| Mindenkori minimum |
$0,0005702 377.2%
|
Milyennek találja ma a(z) CREO érmét?
Hol vehetsz Creo Engine-t?
A(z) CREO tokenekkel centralizált kriptotőzsdék és decentralizált tőzsdék tőzsdéken kereskedhetsz. A(z) Creo Engine adásvételéhez használt legnépszerűbb tőzsde a(z) Gate , amelyen a legaktívabb kereskedési pár a(z) CREO/USDT, amelynek forgalma az elmúlt 24 órában $27000 volt. A népszerű opciók között említhetjük még a(z) PancakeSwap (v2) és BingX-t.
Mekkora a(z) Creo Engine (CREO) napi forgalma?
A forgalom a Creo Engine (CREO) az $160000 az elmúlt 24 órában, ami -17 % visszaesés egy nappal ezelőttről, és jelezve egy friss mérséklődés a piaci tevékenységben. Tekintse meg a CoinGecko listáját a legnagyobb forgalmú kriptovaluták.
Mi a legmagasabb és legalacsonyabb árfolyam a Creo Engine (CREO)?
Creo Engine (CREO) minden idők legmagasabb értékét érte el, amely $0,1985 és minden idők legalacsonyabb $0,0005702. Most kereskedik -99 % ez alatt a csúcs alatt és 380 % a legalacsonyabb árfolyam felett.
Mekkora a(z) Creo Engine (CREO) piaci kapitalizációja?
A(z) Creo Engine (CREO) piaci kapitalizációja $1874304, és a CoinGecko ranglistáján ma a(z) #2500 helyen áll. A piaci kapitalizációt úgy számoljuk ki, hogy a token árfolyamát megszorozzuk a(z) CREO tokenek forgalomban lévő kínálatával (a mai napon 690 millió token érhető el kereskedésre a piacon).
A teljesen higított értékelés szerint mekkora a(z) Creo Engine (CREO) értéke?
A(z) Creo Engine (CREO) teljesen higított értéke (fully diluted valuation – FDV) $2720772. Az FDV a maximális piaci kapitalizáció statisztikai megfelelője. A számításánál az alapvetés az, hogy a(z) 1 milliárd CREO tokenek maximális száma forgalomban van a mai napon. A(z) CREO tokenek kibocsátási ütemtervének felépítésétől függően akár több évig is eltarthat, mire az FDV realizálódik.
Hogyan viszonyul a(z) Creo Engine árfolyammozgása a többi kriptóéhoz?
Az elmúlt 7 napban tapasztalt árfolyamnövekedéssel (69 %) a(z) Creo Engine (CREO) túlteljesített a globális kriptovaluta-piaccal szemben, amely 9,8 % nőtt, ugyanakkor túlteljesített a hasonló % {category} kriptovalutákkal szemben, amelyek 14 % nőtt.
Hogyan adhatom hozzá a(z) Creo Engine (CREO) tokent a MetaMask tárcámhoz?
A(z) Creo Engine (CREO) MetaMask tárcához adásával megtekintheted a tokenállományodat, kereskedhetsz a decentralizált tőzsdéken stb. A hozzáadáshoz tokenként kell importálnod a(z) CREO-t. A(z) CREO szerződéscímét (0x9521728bf66a867bc65a93ece4a543d817871eb7) kimásolhatod, és manuális úton importálhatod, illetve ha telepítetted a MetaMask Chrome-bővítményét, akkor add hozzá egyetlen kattintással a(z) CREO szimbólumot a MetaMask tárcádhoz a CoinGeckón.
CREO hozzáadása a MetaMask tárcához.
Creo Engine (CREO) Biztonsági értékelések
Creo Engine (CREO) Tokentulajdonosok
Creo Engine piacok
Ezek a friss kriptohírek talán érdekelhetnek
Globális Creo Engine árfolyamok
Más érdekes érmék