Ultracapital yETH
YETH árfolyam
Ultracapital yETH árfolyamgrafikon (YETH)
Váltás és összehasonlítás
| 1ó | 24ó | 7n | 14n | 30n | 1é |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 1.2% | 9.0% | 10.0% | 8.8% | 34.1% |
YETH-váltó
Ultracapital yETH-statisztika
| Piaci kapitalizáció | $0 |
|---|---|
| Piaci kapitalizáció/FDV | 0 |
| Teljesen hígított értékelés | - |
| 24 órás forgalom | $92 |
| Forgalomban lévő kínálat | - |
| Teljes kínálat | - |
| Maximum kínálat | ∞ |
YETH múltbeli árfolyam
| 24ó tartomány | $2600 – $2700 |
|---|---|
| 7n tartomány | $2500 – $2800 |
| Mindenkori maximum |
$4900 45.8%
|
| Mindenkori minimum |
$1400 89.6%
|
Milyennek találja ma a(z) YETH érmét?
Hol vehetsz Ultracapital yETH-t?
A(z) YETH tokenekkel decentralizált tőzsdék tőzsdéken kereskedhetsz. A(z) Ultracapital yETH adásvételéhez használt legnépszerűbb tőzsde a(z) Aquarius, amelyen a legaktívabb kereskedési pár a(z) AQUA/YETH, amelynek forgalma az elmúlt 24 órában $91 volt.
Mekkora a(z) Ultracapital yETH (YETH) napi forgalma?
A forgalom a Ultracapital yETH (YETH) az $92 az elmúlt 24 órában, ami 31 % növekedés egy nappal ezelőttről, és jelezve egy friss emelkedés a piaci tevékenységben. Tekintse meg a CoinGecko listáját a legnagyobb forgalmú kriptovaluták.
Mi a legmagasabb és legalacsonyabb árfolyam a Ultracapital yETH (YETH)?
Ultracapital yETH (YETH) minden idők legmagasabb értékét érte el, amely $4900 és minden idők legalacsonyabb $1400. Most kereskedik -46 % ez alatt a csúcs alatt és 90 % a legalacsonyabb árfolyam felett.
A teljesen higított értékelés szerint mekkora a(z) Ultracapital yETH (YETH) értéke?
A(z) Ultracapital yETH (YETH) teljesen higított értéke (fully diluted valuation – FDV) -$1. Az FDV a maximális piaci kapitalizáció statisztikai megfelelője. A számításánál az alapvetés az, hogy a(z) 0 ETH tokenek maximális száma forgalomban van ma.
Hogyan viszonyul a(z) Ultracapital yETH árfolyammozgása a többi kriptóéhoz?
Az elmúlt 7 napban tapasztalt árfolyamnövekedéssel (9 %) a(z) Ultracapital yETH (YETH) alulteljesített a globális kriptovaluta-piaccal szemben, amely 9,2 % nőtt, ugyanakkor túlteljesített a hasonló % {category} kriptovalutákkal szemben, amelyek 0 % nőtt.