Dancing Animals
AINIMALS Kaina
Dancing Animals kainos diagrama (AINIMALS)
Perjungti ir palyginti
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1m |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 7.6% | 7.6% | 4.4% | 2.6% | - |
AINIMALS Keitiklis
Dancing Animals Statistika
| Rinkos kapitalizacija | $2 184,49 |
|---|---|
| Rinkos kapitalizacija / FDV | 1 |
| Bendra paskirstyta vertė | $2 184,49 |
| 24 val. prekybos apimtis | $0,00 |
| Apytikslis žetonų kiekis | 999,826M |
| Visas monetų skaičius | 999,826M |
| Maksimalus monetų skaičius | 1B |
AINIMALS Istorinė kaina
| 24 val. intervalas | - – - |
|---|---|
| 7 d. intervalas | - – - |
| Rekordinės vertės aukštuma (ATH) |
$0,00006597
|
| Žemiausias vertės taškas (ATL) |
$0.051583
|
Ką šiandien manau apie AINIMALS?
Kur nusipirkti Dancing Animals?
AINIMALS žetonais nebeprekiaujama - visose biržose, nurodytose „CoinGecko“. Informacija bus atnaujinta, jei rinkos aktyvumas atsinaujins.
Kokia yra Dancing Animals (AINIMALS) dienos prekybos apimtis?
Dancing Animals(AINIMALS) 24 valandų prekybos apimtis yra 0 USD, o tai reiškia, kad rinkos aktyvumas sumažėjo. Jei turite AINIMALS žetonų, tikėtina, kad žetono likvidumas bus mažas. Elkitės atsargiai. Galite peržiūrėti „CoinGecko“ sudarytą kriptovaliutų, kuriomis prekiaujama daugiau, sąrašą, kuriame rasite didesnio likvidumo monetas.
Kokia yra didžiausia ir mažiausia Dancing Animals (AINIMALS) kaina?
Dancing Animals (AINIMALS) pasiekė visų laikų aukščiausią $0,00006597 ir visų laikų žemiausią $0.051583 lygį. Šiuo metu prekiaujama -96,70 % žemiau šios maksimalios ir 38,00 % aukščiau žemiausios kainos.
Kokia yra Dancing Animals (AINIMALS) rinkos kapitalizacija?
Dancing Animals (AINIMALS) rinkos kapitalizacija yra $2 184,49 ir ji yra - didžiausia „CoinGecko“ šiandien. Rinkos kapitalizacija matuojama žetono kainą padauginus iš cirkuliuojančios AINIMALS žetonų pasiūlos (šiandien rinkoje galima prekiauti 1 Milijardas žetonais).
Kokia yra visiškai sumažinta Dancing Animals (AINIMALS) dienos prekybos apimtis?
Visiškai sumažinta Dancing Animals (AINIMALS) vertė (FDV) yra $2 184,49. Tai yra statistinis didžiausios rinkos vertės atvaizdavimas, darant prielaidą, kad šiandien apyvartoje yra ne daugiau nei 1 Milijardas AINIMALS žetonai. Priklausomai nuo to, kaip sudarytas AINIMALS žetonų emisijos grafikas, gali prireikti kelerių metų, kol FDV bus realizuota.
Kaip Dancing Animals kainodara atrodo, palyginti su kitomis panašiomis bendrovėmis?
Atsižvelgiant į tai, kad pastarųjų 7 dienų kainos didinti siekia 0,00 %, Dancing Animals (AINIMALS) yra viršija vidurkį pasaulinė kriptovaliutų rinka, kuri yra žemyn -2,40 %, o viršija vidurkį, lyginant su panašios Memas kriptovaliutomis, kurios yra žemyn -1,00 %.
Dancing Animals rinkos
Pasaulinės Dancing Animals kainos
Susijusios monetos, kurios jums gali patikti