Portfeliai
Pridėti į naują portfelį
Zero Network Bridged WETH (Zero Network)
WETH / EUR
€1 569,84
2.9%
-
24 val. intervalas
-
Konvertuoti Zero Network Bridged WETH (Zero Network) į Euro (WETH į EUR)
Kaina konvertuojant 1 Zero Network Bridged WETH (Zero Network) (WETH) į EUR šiandien yra 1 569,84 €.
WETH
EUR
1 WETH = 1 569,84 €
Kaip nusipirkti WETH su EUR
Rodyti-
1. Nustatyti, kur prekiauti WETH
-
Zero Network Bridged WETH (Zero Network) (WETH) galima pirkti ir parduoti visose 2 kriptovaliutų biržose kaip Uniswap V2 (Reservoir on Zero), bet ji neturi aukščiausios prekybos apimties ar patikimumo balo tarp biržų išvardintų CoinGecko sąraše. Pasidomėkite patys.
-
2. Pasirinkti tinkamą keityklą
-
Rinkdamiesi biržą, palyginkite jos mokesčių struktūrą, saugumą ir turimas lėšas. Jei ketinate prekiauti decentralizuotoje biržoje (DEX), palyginkite jos likvidumą. Pirkdami WETH, nepamirškite skirti šiek tiek lėšų mokesčiams.
-
3. Pirkti WETH su EUR CEX
-
Norėdami pirkti WETH centralizuotoje keitykloje (CEX), susikurkite paskyrą pasirinktoje kriptovaliutų biržoje ir užbaikite KYC procesą, kad patvirtintumėte paskyrą. Įneškite EUR į savo sąskaitą, pasirinkę norimą mokėjimo būdą. Pasirinkite Zero Network Bridged WETH (Zero Network) (WETH) ir įveskit EUR sumą, kuria norite prekiauti. Prieš patvirtindami sandorį, patvirtinkite informaciją.
-
Papildomai: Pirkti WETH su EUR DEX
-
Norėdami pirkti WETH DEX, pirmiausia jums reikės nusipirkti populiarią kriptovaliutą kaip Ethereum arba Stabilizuotoji virtualioji valiuta su EUR CEX. Perveskite savo lėšas į kriptovaliutų piniginę, prijunkite ją prie norimos DEX. Pasirinkite Zero Network Bridged WETH (Zero Network) (WETH) ir įveskite kriptovaliutos sumą, kuria norite prekiauti. Prieš patvirtindami sandorį, patvirtinkite informaciją.
WETH EUR diagrama
Zero Network Bridged WETH (Zero Network) (WETH) vertė šiandien yra 1 569,84 €, o tai 0.0% mažėjimas nuo praėjusios valandos ir 2.9% didinti nuo vakar. Šiandien WETH vertė yra 13.9% didesnė palyginti su verte prieš 7 dienas. Per pastarąsias 24 val. bendra Zero Network Bridged WETH (Zero Network) prekybos apimtis buvo 8,11 €.
Naudokite žurnalo mastelį
Žiūrėti per visą ekraną
Atsisiųsti PNG formatu
Atsisiųsti SVG formatu
Atsisiųsti JPEG formatu
Atsisiųsti PDF formatu
Palyginimas galimas tik linijiniame grafike.
Perjungti ir palyginti
Perjungti ir palyginti
Reikia daugiau duomenų?
Naršykite mūsų API
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1m |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 2.9% | 13.9% | 3.9% | 10.4% | 27.8% |
Zero Network Bridged WETH (Zero Network) Statistika
|
Rinkos kapitalizacija
Rinkos kapitalizacija = dabartinė kaina x apytikslis žetonų kiekis
Nurodo bendrą apyvartoje esančių kriptovaliutos monetų rinkos vertę. Tai panašu į vertybinių popierių rinkos matavimą, kai vienos akcijos kaina padauginama iš rinkoje galimų įsigyti akcijų (kurios nėra laikomos / užrakintos dalyvių, vyriausybės, kt.) Skaityti daugiau |
€0,00 |
|---|---|
|
Bendra paskirstyta vertė
Bendra paskirstyta vertė (FDV) = dabartinė kaina x bendra pasiūla
Bendra paskirstyta vertė (FDV) – tai teorinė monetos rinkos kapitalizacija, jei apyvartoje būtų visa jos pasiūla, remiantis dabartine rinkos kaina. FDV vertė yra teorinė, nes monetos pasiūlos padidėjimas apyvartoje gali turėti įtakos jos rinkos kainai. Be to, priklausomai nuo tokenomikos, emisijos grafiko ar blokavimo laikotarpio monetos pasiūlos, gali praeiti nemažai laiko, kol visa jos pasiūla bus išleista į apyvartą. Sužinokite daugiau apie FDV čia. |
€0,00 |
|
24 val. prekybos apimtis
Kriptovaliutos prekybos apimties visose stebimose platformose matas per pastarąsias 24 valandas. Stebima 24 valandas be atidarymo / uždarymo laiko.
Skaityti daugiau |
€8,11 |
|
Apytikslis žetonų kiekis
Monetų, kurios cirkuliuoja rinkoje ir yra viešai prieinamos, kiekis. Tai galima palyginti su akcijomis, kurias galima įsigyti rinkoje (kurios nėra laikomos / užrakintos dalyvių, vyriausybės, kt).
Skaityti daugiau |
- |
|
Visas monetų skaičius
Jau sukurtų monetų skaičius, atėmus tas monetas, kuriomis atsikratyta (išimtos iš cirkuliacijos). Tai galima palyginti su neapmokėtomis akcijomis akcijų rinkoje.
Bendra pasiūla = visos blokų grandinės monetos - iš cirkuliacijos išimti žetonai |
45 |
|
Maksimalus monetų skaičius
Maksimalus koduotų monetų skaičius per kriptovaliutos gyvavimo laikotarpį. Tai panašu į maksimalų išleidžiamų akcijų skaičių akcijų rinkoje.
Maksimali pasiūla = teorinis maksimalus koduojamas skaičius |
∞ |
DUK
-
Kiek vertas 1 Zero Network Bridged WETH (Zero Network) EUR valiuta?
- Šiuo metu 1 Zero Network Bridged WETH (Zero Network) (WETH) kaina Euro (EUR) yra maždaug €1 569,84.
-
KiekWETH galiu nusipirkti už €1?
- Galite nusipirkti maždaug 0.00063701 WETH už €1 šiandien.
-
Kaip konvertuoti WETH kainą į EUR?
- Apskaičiuokite Zero Network Bridged WETH (Zero Network) kainą Euro valiuta įvesdami norimą sumą į „CoinGecko“ WETH EUR keitiklyje. Sekite istorinius jos kainų pokyčius WETH EUR grafike ir matykite daugiau kriptovaliutų kainų EUR.
-
Kokia yra didžiausia WETH/EUR kaina per visą istoriją?
- Didžiausia visų laikų 1 WETH kaina EUR valiuta yra €4 222,53. Dar neaišku, ar 1 WETH/EUR vertė viršys dabartinį visų laikų rekordą.
-
Kokia yra Zero Network Bridged WETH (Zero Network) kainos tendencija EUR valiuta?
- Pastaruoju metu Zero Network Bridged WETH (Zero Network) (WETH) kaina Euro (EUR) atžvilgiu nekito. Tiesą sakant, WETH / EUR kaina per pastarąsias 24 valandas nepasikeitė, o tai signalizuoja apie galimą sąstingio laikotarpį.
WETH / EUR Konversijų lentelės
Zero Network Bridged WETH (Zero Network) (WETH) konversijos kursas, išreikštas EUR, yra 1 569,84 € už kiekvieną 1 WETH. Tai reiškia, kad galite išsikeisti 5 WETH į 7 849,21 € arba 50,00 € į 0.03185034 WETH, išskyrus mokesčius. Konversijų lentelėse žr. populiarių WETH prekybos sumas atitinkamomis EUR kainomis ir atvirkščiai.
Konvertuoti Zero Network Bridged WETH (Zero Network) (WETH) į EUR
| WETH | EUR |
|---|---|
| 0.01 WETH | 15.70 EUR |
| 0.1 WETH | 156.98 EUR |
| 1 WETH | 1569.84 EUR |
| 2 WETH | 3139.68 EUR |
| 5 WETH | 7849.21 EUR |
| 10 WETH | 15698.42 EUR |
| 20 WETH | 31397 EUR |
| 50 WETH | 78492 EUR |
| 100 WETH | 156984 EUR |
| 1000 WETH | 1569842 EUR |
Konvertuoti Euro (EUR) į WETH
| EUR | WETH |
|---|---|
| 0.01 EUR | 0.00000637 WETH |
| 0.1 EUR | 0.00006370 WETH |
| 1 EUR | 0.00063701 WETH |
| 2 EUR | 0.00127401 WETH |
| 5 EUR | 0.00318503 WETH |
| 10 EUR | 0.00637007 WETH |
| 20 EUR | 0.01274013 WETH |
| 50 EUR | 0.03185034 WETH |
| 100 EUR | 0.063701 WETH |
| 1000 EUR | 0.637007 WETH |
7 dienų Zero Network Bridged WETH (Zero Network) (WETH) EUR kainų istorija
Zero Network Bridged WETH (Zero Network) (WETH) EUR dienos valiutos keitimo kursas svyravo nuo 1 569,87 € šeštadienis iki 1 375,70 € antradienis per pastarąsias 7 dienas. Per savaitę WETH kaina, išreikšta EUR, turėjo didžiausią 24 valandų kainų pokytį ketvirtadienis (prieš3 d.) – 69,32 € (4.9%).
Palyginkite Zero Network Bridged WETH (Zero Network) (WETH) dienos kainas, išreikštas EUR, ir jų 24 valandų kainų pokyčius per savaitę.
Palyginkite Zero Network Bridged WETH (Zero Network) (WETH) dienos kainas, išreikštas EUR, ir jų 24 valandų kainų pokyčius per savaitę.
| Data | Savaitės diena | 1 WETH į EUR | Pokyčiai per 24h | Pokytis % |
|---|---|---|---|---|
| liepos 05, 2026 | sekmadienis | 1 569,84 € | 44,24 € | 2.9% |
| liepos 04, 2026 | šeštadienis | 1 569,87 € | 34,52 € | 2.2% |
| liepos 03, 2026 | penktadienis | 1 535,35 € | 49,01 € | 3.3% |
| liepos 02, 2026 | ketvirtadienis | 1 486,33 € | 69,32 € | 4.9% |
| liepos 01, 2026 | trečiadienis | 1 417,01 € | 41,31 € | 3.0% |
| birželio 30, 2026 | antradienis | 1 375,70 € | -33,89 € | 2.4% |
| birželio 29, 2026 | pirmadienis | 1 409,59 € | 32,67 € | 2.4% |