Baby Samo Coin
BABY Koers
Baby Samo Coin-prijsgrafiek (BABY)
Wisselen en vergelijken
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.7% | 2.7% | 1.8% | 2.3% | 24.9% |
BABY-conversietool
Statistieken over Baby Samo Coin
| Marktkapitalisatie | $19.533,73 |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 1 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | $19.533,73 |
| 24 uur handelsvolume | $9,51 |
| Voorraad in omloop | 10B |
| Totaalvoorraad | 10B |
| Maximale voorraad | 10B |
Historische koers van BABY
| 24-uurs bereik | $0.051953 – $0.051971 |
|---|---|
| 7-daags bereik | $0.051902 – $0.051972 |
| Recordhoogte |
$0,002800 99.9%
|
| Historisch dieptepunt |
$0.063958 393.5%
|
Wat vind je vandaag van BABY?
Waar kan je Baby Samo Coin kopen?
BABYtokens kunnen verhandeld worden op gedecentraliseerde crypto exchanges. De meest populaire exchange om Baby Samo Coin te kopen en in te handelen is Saros AMM, waar het meest verhandelde BABY/USDC een handelsvolume van $9,55 heeft bereikt in de afgelopen 24 uur.
Wat is het dagelijkse handelsvolume van Baby Samo Coin (BABY)?
Het handelsvolume van Baby Samo Coin (BABY) is $9,51 in de afgelopen 24 uur, 382,80% wat neerkomt op toename in vergelijking met een dag eerder, en bijgevolg een recente signalering in stijging de marktactiviteit. Lees CoinGecko's lijst van cryptovaluta met een groot volume.
Wat is de hoogste en laagste prijs voor Baby Samo Coin (BABY)?
Baby Samo Coin (BABY) bereikte een recordhoogte van $0,002800 en een recorddiepte van $0.063958. Het wordt nu onder die piek - 99,90% en boven de laagste prijs 393,50% verhandeld.
Wat is de marktkapitalisatie van Baby Samo Coin (BABY)?
De marktkapitalisatie van Baby Samo Coin (BABY) is $19.533,73 en staat op CoinGecko vandaag op plek #8755. Marktkapitalisatie wordt gemeten door de prijs van het token te vermenigvuldigen met de aanwezige omvang van BABY tokens (10 miljard tokens die vandaag op de markt verhandeld kunnen worden).
Wat is de volledig verdunde waarde van Baby Samo Coin (BABY)?
De volledig verdunde waarde (FDV) van Baby Samo Coin (BABY) is $19.533,73. Dit is een statistische representatie van het de maximale marktkapitalisatie, uitgaande van het totale aantal 10 miljard BABY tokens die vandaag in circulatie zijn. Afhankelijk van de uitgiftekalender van BABY tokens, kan het meerdere jaren duren voor het FDV is bereikt.
Hoe laat de prijs-prestatie van Baby Samo Coin zich vergelijken tot haar peers?
Met een waarde van toename 2,70% tijdens de afgelopen 7 dagen, isBaby Samo Coin (BABY) de onder verwachtingglobale cryptovaluta markt die omhoog 10,10%, wanneer onder verwachtingvergeleken met gelijkaardige Meme cryptovaluta met een waarde van omhoog 12,10%.
Baby Samo Coin (BABY) Tokenbezitters
Baby Samo Coin-markten
Misschien bent u geïnteresseerd in dit laatste crypto-nieuws
Wereldwijde Baby Samo Coin-prijzen
Gerelateerde munten