Porteføljer
Legg til ny portefølje
Flaze Coin
FLAZE / NOK
kr0.03211
0.8%
0.075180 BTC
0.9%
$0.003325
24-times intervall
$0.003379
Flaze Coin (FLAZE) has recently migrated from their old contract to a new contract. For more information, please visit this post.
Følgende token har en variabel skattefunksjon på den smarte kontrakten for å endre skattesatser etter bruk.
Gjør egen undersøkelser og vær forsiktig hvis du handler dette tokenet.
Gjør egen undersøkelser og vær forsiktig hvis du handler dette tokenet.
Konverter Flaze Coin til Norwegian Krone (FLAZE til NOK)
Prisen for å konvertere 1 Flaze Coin (FLAZE) til NOK er kr0.03210628 idag.
FLAZE
NOK
1 FLAZE = kr0.03210628
Hvordan kjøpe FLAZE med NOK
Vis-
1. Identifiser hvor du skal handle FLAZE
-
Flaze Coin (FLAZE) kan kjøpes og selges på tvers av 1 kryptobørser. Basert på handelsvolum og Trust Score, er den mest aktive børsen for å handle FLAZE PancakeSwap V3 (BSC).
-
2. Velg en egnet børs
-
Et populært alternativ for å kjøpe FLAZE er gjennom en desentralisert børs (DEX). Når du velger en DEX, sammenligne dens likviditet, sikkerhet og tilgjengelige eiendeler. Mesteparten av DEX har nettverks- og handelsavgifter, så husk å bevilge noen midler til dette.
-
3. Kjøp en grunnleggende kryptovaluta med NOK
-
Når du har identifisert en foretrukket DEX, må du kjøpe en populær kryptovaluta som Ethereum eller Stablecoiner fra en sentralisert børs (CEX), som godkjenner NOK. Dette er viktig siden du vil bruke dette som en grunnleggende kryptovaluta.
-
4. Sett opp en kryptolommebok
-
Overfør den grunnleggende kryptovalutaen til en kryptolommebok. Ved å sette opp en kryptolommebok som MetaMask kan du kontrollere dine private nøkler og administrere alle eiendeler på ett sted. Oppbevar dine private nøkler på et trygt og lett tilgjengelig sted.
-
5. Du er nå klar til å kjøpe FLAZE!
-
Koble kryptolommeboken din til en foretrukket DEX. På børsen, velg Flaze Coin (FLAZE) og legg inn mengden krypto du vil handle. Bekreft detaljene før du bekrefter transaksjonen.
FLAZE til NOK diagram
Flaze Coin (FLAZE) er verdt kr0.03210628 idag som er 0.1% økning fra en time siden og 0.9% økning siden igår. Verdien av FLAZE idag er 41.7% høyere sammenlignet med verdien for 7 dager siden. I løpet av de siste 24 timene var det totale volumet av Flaze Coin handlet kr3,713.88.
Bruk loggskala
Se i fullskjerm
Last ned som PNG
Last ned som SVG
Last ned som JPEG
Last ned som PDF
Sammenligning er kun tilgjengelig på linjegrafer.
Bytt og sammenlign
Bytt og sammenlign
Trenger flere data?
Utforsk API-en vår
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 0.9% | 41.7% | 45.3% | 50.9% | 0.0% |
Flaze Coin statistikk
|
Markedsverdi
Markedsverdi = Nåværende kurs x mengde i sirkulasjon
Viser til en valutas samlede markedsverdi relativt til pengemengde i sirkulasjon for valutaen. Det ligner på praksis i aksjemarkedet med å gange sammen aksjekurs med aksjer som er tilgjengelige i markedet, såkalt fri flyt (som ikke holdes og eies av innsidere, myndigheter) Les mer |
kr0.00 |
|---|---|
|
Markedsverdi/FVM
Andelen av nåværende markedsverdi sammenlignet med markedsverdien når man når fullt tilbud.
Jo nærmere markedsverdi/FVM er 1, desto nærmere er den nåværende markedsverdien den fullt utvannede markedsverdien, og omvendt. Les mer om markedsverdi/FVM |
0 |
|
Verdsettelse fullt ut utvannet
Fullt fortynnet verdivurdering (FDV) = Nåværende pris x total forsyning
Fullt fortynnet verdivurdering (FDV) er den teoretiske markedsverdien til en mynt hvis hele tilbudet er i omløp, basert på gjeldende markedspris. FDV-verdien er teoretisk fordi økt sirkulerende tilbud av en mynt kan påvirke markedsprisen. Også avhengig av tokenomikken, utslippsplan eller låsningsperiode for tilbud av mynten, kan det ta lang tid før hele tilbudet slippes ut i sirkulasjon. Lær mer om FDV her. |
kr618,525 |
|
24-timers omsetning
Et mål på omsetning for en kryptovaluta på tvers av alle handelsplattformer som følges, over de siste 24 timer. Dette følges for en rullerende 24-timersperiode uten åpnings- eller stengetider.
Les mer |
kr3,713.88 |
|
Pengemengde i sirkulasjon
Mengden mynter som sirkulerer i markedet og som kan handles av offentligheten. Det kan sammenlignes med å se på aksjer som er tilgjengelige i markedet, såkalt fri flyt (som ikke holdes og eies av innsidere, myndigheter)
Les mer |
- |
|
Samlet pengemengde
Mynter som allerede er opprettet, minus eventuelle mynter som har blitt brent (fjernet fra sirkulasjon). Det kan sammenlignes med utstedte aksjer på aksjemarkedet.
Total forsyning = Mengdeforsyning på kjeden – brente tokens |
15.94M |
|
Maks. pengemengde
Det maksimale antallet mynter som er programmert til å kunne eksistere under kryptovalutaens levetid. Det kan sammenlignes med det maksimale antallet aksjer som kan utstedes i aksjemarkedet.
Maksimal mengde= Det teoretiske maksimale antall som er programmert |
21M |
Ofte stilte spørsmål
-
Hvor mye er 1 Flaze Coin verdt i NOK?
- Per nå er prisen på 1 Flaze Coin (FLAZE) i Norwegian Krone (NOK) er omtrent kr0.03211.
-
Hvor mange FLAZE kan jeg kjøpe for kr1?
- Du kan kjøpe omtrent 31.15 FLAZE for kr1 idag.
-
Hvordan konverterer jeg prisen på FLAZE til NOK?
- Beregn Flaze Coin prisen ved å Norwegian Krone angi ønsket beløp på CoinGeckos FLAZE til NOK konverteringsverkyøy. Spor historiske prisbevegelser i FLAZE til NOK-diagrammet og utforsk flere kryptopriser i NOK.
-
Hva er den høyeste prisen på FLAZE/NOK i historien?
- Den høyeste kursen noensinne for 1 FLAZE i NOK er kr0.1773. Det gjenstår å se om verdien på 1 FLAZE/NOK vil overstige den nåværende rekorden.
-
Hva er pristrenden for Flaze Coin i NOK?
- I løpet av den siste måneden har prisen på Flaze Coin (FLAZE) gått opp med 45.30% mot Norwegian Krone (NOK). Faktisk harFlaze Coin overgått mot det bredere kryptomarkedet, som er opp med 8.30%.
FLAZE / NOK Konverteringsdiagrammer
Konverteringsraten for Flaze Coin (FLAZE) til NOK er kr0.03210628 for hver 1 FLAZE. Dette betyr at du kan konvertere 5 FLAZE for kr0.160531 eller kr50.00 for 1557.33 FLAZE, eksklusive gebyrer. Se konverteringstabellene våre for populære FLAZE handelsbeløp i deres tilsvarende NOK-priser og omvendt.
Konverter Flaze Coin (FLAZE) til NOK
| FLAZE | NOK |
|---|---|
| 0.01 FLAZE | 0.00032106 NOK |
| 0.1 FLAZE | 0.00321063 NOK |
| 1 FLAZE | 0.03210628 NOK |
| 2 FLAZE | 0.064213 NOK |
| 5 FLAZE | 0.160531 NOK |
| 10 FLAZE | 0.321063 NOK |
| 20 FLAZE | 0.642126 NOK |
| 50 FLAZE | 1.61 NOK |
| 100 FLAZE | 3.21 NOK |
| 1000 FLAZE | 32.11 NOK |
Konverter Norwegian Krone (NOK) til FLAZE
| NOK | FLAZE |
|---|---|
| 0.01 NOK | 0.311466 FLAZE |
| 0.1 NOK | 3.11 FLAZE |
| 1 NOK | 31.15 FLAZE |
| 2 NOK | 62.29 FLAZE |
| 5 NOK | 155.73 FLAZE |
| 10 NOK | 311.47 FLAZE |
| 20 NOK | 622.93 FLAZE |
| 50 NOK | 1557.33 FLAZE |
| 100 NOK | 3114.66 FLAZE |
| 1000 NOK | 31147 FLAZE |
7-dagers prishistorikk for Flaze Coin (FLAZE) til NOK
Den daglige valutakursen for Flaze Coin (FLAZE) til NOK varierte mellom et maksimum påkr0.03213213 på Wednesday og et minimum påkr0.02241237 på Friday i de siste 7 dagene. I løpet av uken hadde prisen på FLAZE i NOK den største 24-timers prisbevegelsen på Tuesday (2 dager siden) med kr0.00555639 (21.4%).
Sammenlign dagsprisene til Flaze Coin (FLAZE) i NOK og deres 24-timers prisbevegelser for uken.
Sammenlign dagsprisene til Flaze Coin (FLAZE) i NOK og deres 24-timers prisbevegelser for uken.
| Dato | Ukedag | 1 FLAZE til NOK | 24t endring | Endring % |
|---|---|---|---|---|
| July 30, 2026 | Thursday | kr0.03210628 | kr0.00028638 | 0.9% |
| July 29, 2026 | Wednesday | kr0.03213213 | kr0.00064823 | 2.1% |
| July 28, 2026 | Tuesday | kr0.03148390 | kr0.00555639 | 21.4% |
| July 27, 2026 | Monday | kr0.02592750 | kr0.00317911 | 14.0% |
| July 26, 2026 | Sunday | kr0.02274840 | N/A | 0.0% |
| July 25, 2026 | Saturday | N/A | N/A | 0.0% |
| July 24, 2026 | Friday | kr0.02241237 | -kr0.00030802 | 1.4% |