Porteføljer
Legg til ny portefølje
The Hoodies
HOODIES / NOK
#8256
kr0.00009752
3.5%
0.091329 BTC
1.7%
$0.059907
24-times intervall
$0.00001081
Konverter The Hoodies til Norwegian Krone (HOODIES til NOK)
Prisen for å konvertere 1 The Hoodies (HOODIES) til NOK er kr0.00009752 idag.
HOODIES
NOK
1 HOODIES = kr0.00009752
Hvordan kjøpe HOODIES med NOK
Vis-
1. Identifiser hvor du skal handle HOODIES
-
The Hoodies (HOODIES) kan kjøpes og selges på tvers av 2 kryptobørser. Basert på handelsvolum og Trust Score, er den mest aktive børsen for å handle HOODIES Arcus.
-
2. Velg en egnet børs
-
Et populært alternativ for å kjøpe HOODIES er gjennom en desentralisert børs (DEX). Når du velger en DEX, sammenligne dens likviditet, sikkerhet og tilgjengelige eiendeler. Mesteparten av DEX har nettverks- og handelsavgifter, så husk å bevilge noen midler til dette.
-
3. Kjøp en grunnleggende kryptovaluta med NOK
-
Når du har identifisert en foretrukket DEX, må du kjøpe en populær kryptovaluta som Ethereum eller Stablecoiner fra en sentralisert børs (CEX), som godkjenner NOK. Dette er viktig siden du vil bruke dette som en grunnleggende kryptovaluta.
-
4. Sett opp en kryptolommebok
-
Overfør den grunnleggende kryptovalutaen til en kryptolommebok. Ved å sette opp en kryptolommebok som MetaMask kan du kontrollere dine private nøkler og administrere alle eiendeler på ett sted. Oppbevar dine private nøkler på et trygt og lett tilgjengelig sted.
-
5. Du er nå klar til å kjøpe HOODIES!
-
Koble kryptolommeboken din til en foretrukket DEX. På børsen, velg The Hoodies (HOODIES) og legg inn mengden krypto du vil handle. Bekreft detaljene før du bekrefter transaksjonen.
HOODIES til NOK diagram
The Hoodies (HOODIES) er verdt kr0.00009752 idag som er 0.9% avvis fra en time siden og 1.5% økning siden igår. Verdien av HOODIES idag er 23.7% høyere sammenlignet med verdien for 7 dager siden. I løpet av de siste 24 timene var det totale volumet av The Hoodies handlet kr15.87.
Bruk loggskala
Se i fullskjerm
Last ned som PNG
Last ned som SVG
Last ned som JPEG
Last ned som PDF
Se i fullskjerm
Sammenligning er kun tilgjengelig på linjegrafer.
Bytt og sammenlign
Bytt og sammenlign
Trenger flere data?
Utforsk API-en vår
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.9% | 1.5% | 23.7% | 24.2% | 27.4% | 0.0% |
The Hoodies statistikk
|
Markedsverdi
Markedsverdi = Nåværende kurs x mengde i sirkulasjon
Viser til en valutas samlede markedsverdi relativt til pengemengde i sirkulasjon for valutaen. Det ligner på praksis i aksjemarkedet med å gange sammen aksjekurs med aksjer som er tilgjengelige i markedet, såkalt fri flyt (som ikke holdes og eies av innsidere, myndigheter) Les mer |
kr97,518.98 |
|---|---|
|
Markedsverdi/FVM
Andelen av nåværende markedsverdi sammenlignet med markedsverdien når man når fullt tilbud.
Jo nærmere markedsverdi/FVM er 1, desto nærmere er den nåværende markedsverdien den fullt utvannede markedsverdien, og omvendt. Les mer om markedsverdi/FVM |
1 |
|
Verdsettelse fullt ut utvannet
Fullt fortynnet verdivurdering (FDV) = Nåværende pris x total forsyning
Fullt fortynnet verdivurdering (FDV) er den teoretiske markedsverdien til en mynt hvis hele tilbudet er i omløp, basert på gjeldende markedspris. FDV-verdien er teoretisk fordi økt sirkulerende tilbud av en mynt kan påvirke markedsprisen. Også avhengig av tokenomikken, utslippsplan eller låsningsperiode for tilbud av mynten, kan det ta lang tid før hele tilbudet slippes ut i sirkulasjon. Lær mer om FDV her. |
kr97,518.98 |
|
24-timers omsetning
Et mål på omsetning for en kryptovaluta på tvers av alle handelsplattformer som følges, over de siste 24 timer. Dette følges for en rullerende 24-timersperiode uten åpnings- eller stengetider.
Les mer |
kr15.87 |
|
Pengemengde i sirkulasjon
Mengden mynter som sirkulerer i markedet og som kan handles av offentligheten. Det kan sammenlignes med å se på aksjer som er tilgjengelige i markedet, såkalt fri flyt (som ikke holdes og eies av innsidere, myndigheter)
Les mer |
1B |
|
Samlet pengemengde
Mynter som allerede er opprettet, minus eventuelle mynter som har blitt brent (fjernet fra sirkulasjon). Det kan sammenlignes med utstedte aksjer på aksjemarkedet.
Total forsyning = Mengdeforsyning på kjeden – brente tokens |
1B |
|
Maks. pengemengde
Det maksimale antallet mynter som er programmert til å kunne eksistere under kryptovalutaens levetid. Det kan sammenlignes med det maksimale antallet aksjer som kan utstedes i aksjemarkedet.
Maksimal mengde= Det teoretiske maksimale antall som er programmert |
1B |
Ofte stilte spørsmål
-
Hvor mye er 1 The Hoodies verdt i NOK?
- Per nå er prisen på 1 The Hoodies (HOODIES) i Norwegian Krone (NOK) er omtrent kr0.00009752.
-
Hvor mange HOODIES kan jeg kjøpe for kr1?
- Du kan kjøpe omtrent 10254.41 HOODIES for kr1 idag.
-
Hvordan konverterer jeg prisen på HOODIES til NOK?
- Beregn The Hoodies prisen ved å Norwegian Krone angi ønsket beløp på CoinGeckos HOODIES til NOK konverteringsverkyøy. Spor historiske prisbevegelser i HOODIES til NOK-diagrammet og utforsk flere kryptopriser i NOK.
-
Hva er den høyeste prisen på HOODIES/NOK i historien?
- Den høyeste kursen noensinne for 1 HOODIES i NOK er kr0.01607. Det gjenstår å se om verdien på 1 HOODIES/NOK vil overstige den nåværende rekorden.
-
Hva er pristrenden for The Hoodies i NOK?
- I løpet av den siste måneden har prisen på The Hoodies (HOODIES) gått opp med 27.40% mot Norwegian Krone (NOK). Faktisk harThe Hoodies overgått mot det bredere kryptomarkedet, som er opp med 20.50%.
HOODIES / NOK Konverteringsdiagrammer
Konverteringsraten for The Hoodies (HOODIES) til NOK er kr0.00009752 for hver 1 HOODIES. Dette betyr at du kan konvertere 5 HOODIES for kr0.00048759 eller kr50.00 for 512721 HOODIES, eksklusive gebyrer. Se konverteringstabellene våre for populære HOODIES handelsbeløp i deres tilsvarende NOK-priser og omvendt.
Konverter The Hoodies (HOODIES) til NOK
| HOODIES | NOK |
|---|---|
| 0.01 HOODIES | 0.000000975190 NOK |
| 0.1 HOODIES | 0.00000975 NOK |
| 1 HOODIES | 0.00009752 NOK |
| 2 HOODIES | 0.00019504 NOK |
| 5 HOODIES | 0.00048759 NOK |
| 10 HOODIES | 0.00097519 NOK |
| 20 HOODIES | 0.00195038 NOK |
| 50 HOODIES | 0.00487595 NOK |
| 100 HOODIES | 0.00975190 NOK |
| 1000 HOODIES | 0.097519 NOK |
Konverter Norwegian Krone (NOK) til HOODIES
| NOK | HOODIES |
|---|---|
| 0.01 NOK | 102.54 HOODIES |
| 0.1 NOK | 1025.44 HOODIES |
| 1 NOK | 10254.41 HOODIES |
| 2 NOK | 20509 HOODIES |
| 5 NOK | 51272 HOODIES |
| 10 NOK | 102544 HOODIES |
| 20 NOK | 205088 HOODIES |
| 50 NOK | 512721 HOODIES |
| 100 NOK | 1025441 HOODIES |
| 1000 NOK | 10254414 HOODIES |
7-dagers prishistorikk for The Hoodies (HOODIES) til NOK
Den daglige valutakursen for The Hoodies (HOODIES) til NOK varierte mellom et maksimum påkr0.00009865 på Friday og et minimum påkr0.00007858 på Tuesday i de siste 7 dagene. I løpet av uken hadde prisen på HOODIES i NOK den største 24-timers prisbevegelsen på Wednesday (5 dager siden) med kr0.00000867 (11.0%).
Sammenlign dagsprisene til The Hoodies (HOODIES) i NOK og deres 24-timers prisbevegelser for uken.
Sammenlign dagsprisene til The Hoodies (HOODIES) i NOK og deres 24-timers prisbevegelser for uken.
| Dato | Ukedag | 1 HOODIES til NOK | 24t endring | Endring % |
|---|---|---|---|---|
| August 24, 2026 | Monday | kr0.00009752 | kr0.00000144 | 1.5% |
| August 23, 2026 | Sunday | kr0.00009574 | kr0.000000800407 | 0.8% |
| August 22, 2026 | Saturday | kr0.00009494 | -kr0.00000372 | 3.8% |
| August 21, 2026 | Friday | kr0.00009865 | kr0.00000630 | 6.8% |
| August 20, 2026 | Thursday | kr0.00009235 | kr0.00000511 | 5.9% |
| August 19, 2026 | Wednesday | kr0.00008725 | kr0.00000867 | 11.0% |
| August 18, 2026 | Tuesday | kr0.00007858 | -kr0.00000114 | 1.4% |