Portfolio
Dodaj do nowego portfolio
Śledź
w podróży
Otrzymuj aktualizacje w czasie rzeczywistym za pośrednictwem powiadomień push w aplikacji.
Otwórz aplikację
Najpopularniejsze waluty Bittensor Subnets według kapitalizacji rynkowej
Kapitalizacja rynkowa Bittensor Subnets dzisiaj wynosi 1,2 Miliard USD, co stanowi -3.4% zmianę w ciągu ostatnich 24 godzin.
Atrakcje
$1 197 849 204
Kapitalizacja rynkowa
3.4%
$144 256 373
24 godz. wolumen handlu
🔥 Trendujące
| # | Waluta | Kurs | 1 h | 24 h | 7 dni | 30 dni | Wolumen 24h | Kapitalizacja rynkowa | FDV | Kapitalizacja rynkowa / FDV | Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 287 |
Chutes
SN64
|
$21,07 | 0.3% | 3.9% | 10.4% | 5.6% | $7 594 570 | $105 571 077 | $105 571 077 | 1.0 |
|
||
| 380 |
Targon
SN4
|
$15,99 | 0.8% | 3.5% | 10.0% | 21.4% | $6 771 353 | $75 205 994 | $75 205 994 | 1.0 |
|
||
| 416 |
lium
SN51
|
$17,03 | 0.1% | 3.4% | 3.4% | 35.2% | $7 430 717 | $66 831 026 | $66 831 026 | 1.0 |
|
||
| 448 |
affine
SN120
|
$19,34 | 0.3% | 5.9% | 8.5% | 2.6% | $8 707 778 | $60 406 494 | $60 406 494 | 1.0 |
|
||
| 471 |
Score
SN44
|
$12,24 | 2.3% | 1.7% | 5.6% | 57.2% | $5 754 690 | $56 189 994 | $56 189 994 | 1.0 |
|
||
| 548 |
Proprietary Trading Network
SN8
|
$9,77 | 0.2% | 4.6% | 6.9% | 15.8% | $689 005 | $44 173 603 | $44 173 603 | 1.0 |
|
||
| 598 |
τemplar
SN3
|
$8,72 | 0.4% | 5.3% | 4.3% | 19.2% | $7 616 545 | $39 235 184 | $39 235 184 | 1.0 |
|
||
| 720 |
Hippius
SN75
|
$7,35 | 0.5% | 5.2% | 8.8% | 21.3% | $6 876 182 | $30 251 290 | $30 251 290 | 1.0 |
|
||
| 738 |
Gradients
SN56
|
$6,53 | 0.2% | 2.5% | 1.0% | 1.6% | $3 728 423 | $29 066 916 | $29 066 916 | 1.0 |
|
||
| 749 |
NOVA
SN68
|
$6,61 | 0.2% | 2.4% | 4.2% | 51.0% | $5 967 540 | $28 438 951 | $28 438 951 | 1.0 |
|
||
| 761 |
iota
SN9
|
$6,57 | 0.4% | 2.8% | 5.4% | 8.3% | $1 449 314 | $27 979 473 | $27 979 473 | 1.0 |
|
||
| 817 |
Ridges AI
SN62
|
$5,36 | 0.0% | 6.2% | 7.1% | 25.8% | $3 031 658 | $24 665 147 | $24 665 147 | 1.0 |
|
||
| 851 |
OpenKaito
SN5
|
$6,33 | 0.1% | 3.5% | 15.1% | 39.1% | $298 923 | $23 154 037 | $23 154 037 | 1.0 |
|
||
| 971 |
BitMind
SN34
|
$3,92 | 0.0% | 1.1% | 5.8% | 9.0% | $678 515 | $17 276 649 | $17 276 649 | 1.0 |
|
||
| 982 |
Nineteen.ai
SN19
|
$3,93 | 0.2% | 3.1% | 5.6% | 12.9% | $585 571 | $16 868 766 | $16 868 766 | 1.0 |
|
||
| 985 |
404—GEN
SN17
|
$3,57 | 0.0% | 3.8% | 16.3% | 3.7% | $2 001 617 | $16 776 460 | $16 776 460 | 1.0 |
|
||
| 1012 |
TAOHash
SN14
|
$3,79 | 0.2% | 5.5% | 31.0% | 69.4% | $2 119 448 | $15 906 701 | $15 906 701 | 1.0 |
|
||
| 1030 |
OMEGA Labs
SN24
|
$3,38 | 1.6% | 2.4% | 20.3% | 9.4% | $1 049 631 | $15 320 401 | $15 320 401 | 1.0 |
|
||
| 1080 |
Bitcast
SN93
|
$4,27 | 0.2% | 4.3% | 9.2% | 13.7% | $453 383 | $14 001 811 | $14 001 811 | 1.0 |
|
||
| 1094 |
τaos
SN79
|
$3,43 | 0.9% | 0.4% | 4.8% | 198.3% | $1 356 784 | $13 461 330 | $13 461 330 | 1.0 |
|
||
| 1095 |
FakeNews
SN66
|
$3,23 | 0.5% | 8.8% | 22.9% | 26.3% | $2 618 379 | $13 439 476 | $13 439 476 | 1.0 |
|
||
| 1109 |
Apex
SN1
|
$3,01 | 0.2% | 3.3% | 6.1% | 7.1% | $1 297 394 | $13 117 112 | $13 117 112 | 1.0 |
|
||
| 1145 |
RESI
SN46
|
$2,99 | 4.5% | 2.1% | 12.2% | 70.6% | $2 101 194 | $12 394 115 | $12 394 115 | 1.0 |
|
||
| 1174 |
Vidaio
SN85
|
$2,97 | 0.0% | 0.6% | 22.1% | 7.5% | $1 637 134 | $11 622 301 | $11 622 301 | 1.0 |
|
||
| 1179 |
Dippy
SN11
|
$2,91 | 0.2% | 3.3% | 11.5% | 7.8% | $503 895 | $11 514 718 | $11 514 718 | 1.0 |
|
||
| 1200 |
Quantum Innovate
SN63
|
$2,61 | 0.1% | 1.8% | 4.4% | 31.8% | $477 783 | $11 069 736 | $11 069 736 | 1.0 |
|
||
| 1211 |
Ditto
SN118
|
$5,71 | 1.3% | 29.2% | 156.5% | 614.3% | $4 359 124 | $10 875 500 | $10 875 500 | 1.0 |
|
||
| 1215 |
Data Universe
SN13
|
$2,29 | 0.2% | 3.1% | 5.8% | 9.7% | $834 477 | $10 834 050 | $10 834 050 | 1.0 |
|
||
| 1225 |
Synth
SN50
|
$2,38 | 0.1% | 4.1% | 22.7% | 21.8% | $1 072 854 | $10 628 187 | $10 628 187 | 1.0 |
|
||
| 1268 |
Dojo
SN52
|
$2,33 | 0.1% | 0.6% | 6.0% | 28.9% | $1 129 621 | $9 884 492 | $9 884 492 | 1.0 |
|
||
| 1322 |
grail
SN81
|
$2,44 | 0.1% | 5.2% | 10.0% | 4.5% | $1 891 006 | $8 868 327 | $8 868 327 | 1.0 |
|
||
| 1357 |
ReadyAI
SN33
|
$2,11 | 0.3% | 3.0% | 12.6% | 6.4% | $301 419 | $8 405 652 | $8 405 652 | 1.0 |
|
||
| 1370 |
Zeus
SN18
|
$1,79 | 0.1% | 2.7% | 0.9% | 0.3% | $778 609 | $8 195 422 | $8 195 422 | 1.0 |
|
||
| 1388 |
Compute Horde
SN12
|
$1,94 | 0.3% | 2.7% | 4.8% | 14.7% | $54 788,17 | $7 872 641 | $7 872 641 | 1.0 |
|
||
| 1399 |
basilica
SN39
|
$1,97 | 0.0% | 4.9% | 2.4% | 10.2% | $1 334 996 | $7 719 102 | $7 719 102 | 1.0 |
|
||
| 1400 |
Graphite
SN43
|
$1,73 | 0.1% | 3.1% | 10.2% | 10.8% | $25 418,8 | $7 717 180 | $7 717 180 | 1.0 |
|
||
| 1405 |
EfficientFrontier
SN53
|
$1,62 | 0.1% | 3.5% | 7.9% | 27.6% | $70 346,38 | $7 654 013 | $7 654 013 | 1.0 |
|
||
| 1416 |
Omron
SN2
|
$1,71 | 0.1% | 0.0% | 11.2% | 23.7% | $934 893 | $7 576 723 | $7 576 723 | 1.0 |
|
||
| 1421 |
WebGenieAI
SN54
|
$1,66 | 0.4% | 5.8% | 22.1% | 18.8% | $2 058 770 | $7 512 893 | $7 512 893 | 1.0 |
|
||
| 1424 |
Sturdy
SN10
|
$1,63 | 0.1% | 2.6% | 10.5% | 10.1% | $105 872 | $7 500 252 | $7 500 252 | 1.0 |
|
||
| 1450 |
Sportstensor
SN41
|
$1,79 | 0.2% | 1.9% | 7.3% | 30.1% | $931 396 | $7 276 765 | $7 276 765 | 1.0 |
|
||
| 1457 |
0xMarkets
SN35
|
$1,5 | 0.5% | 2.8% | 6.7% | 19.6% | $450 629 | $7 183 794 | $7 183 794 | 1.0 |
|
||
| 1493 |
Precog
SN55
|
$1,57 | 1.7% | 0.3% | 7.3% | 93.2% | $1 178 312 | $6 800 697 | $6 800 697 | 1.0 |
|
||
| 1502 |
Bettensor
SN30
|
$1,45 | 0.7% | 4.2% | 1.8% | 34.2% | $481 920 | $6 726 327 | $6 726 327 | 1.0 |
|
||
| 1500 |
Swarm
SN124
|
$2,26 | 0.6% | 5.6% | 5.9% | 18.9% | $1 543 608 | $6 719 641 | $6 719 641 | 1.0 |
|
||
| 1504 |
Quantum Compute
SN48
|
$1,6 | 0.1% | 2.5% | 2.4% | 22.1% | $366 251 | $6 713 586 | $6 713 586 | 1.0 |
|
||
| 1507 |
Agent Arena by Masa
SN59
|
$1,42 | 0.7% | 5.9% | 20.9% | 31.8% | $3 955 164 | $6 708 283 | $6 708 283 | 1.0 |
|
||
| 1511 |
Coldint
SN29
|
$1,49 | 0.1% | 2.6% | 17.2% | 57.6% | $35 959,51 | $6 673 033 | $6 673 033 | 1.0 |
|
||
| 1534 |
Leadpoet
SN71
|
$1,56 | 0.1% | 9.1% | 14.4% | 21.5% | $1 455 926 | $6 438 591 | $6 438 591 | 1.0 |
|
||
| 1540 |
Mainframe
SN25
|
$1,44 | 0.3% | 3.3% | 1.8% | 16.0% | $530 730 | $6 398 708 | $6 398 708 | 1.0 |
|
||
| 1545 |
BitQuant
SN15
|
$9,65 | 1.0% | 4.1% | 25.5% | 152.2% | $465 500 | $6 313 886 | $6 313 886 | 1.0 |
|
||
| 1556 |
OMEGA Any-to-Any
SN21
|
$1,4 | 0.9% | 2.4% | 9.6% | 10.3% | $491 199 | $6 229 254 | $6 229 254 | 1.0 |
|
||
| 1602 |
Liquidity
SN77
|
$1,34 | 0.8% | 3.5% | 4.4% | 23.5% | $5 392 732 | $5 923 250 | $5 923 250 | 1.0 |
|
||
| 1615 |
ItsAI
SN32
|
$1,15 | 0.3% | 1.0% | 4.5% | 12.2% | $355 962 | $5 824 785 | $5 824 785 | 1.0 |
|
||
| 1619 |
SubVortex
SN7
|
$1,26 | 0.1% | 1.4% | 9.3% | 21.3% | $144 525 | $5 807 342 | $5 807 342 | 1.0 |
|
||
| 1626 |
Desearch
SN22
|
$1,38 | 1.1% | 5.4% | 7.3% | 1.9% | $926 747 | $5 744 887 | $5 744 887 | 1.0 |
|
||
| 1639 |
Sταking
SN88
|
$1,34 | 0.0% | 8.6% | 11.0% | 31.1% | $940 921 | $5 634 388 | $5 634 388 | 1.0 |
|
||
| 1643 |
NI Compute
SN27
|
$1,33 | 0.0% | 1.8% | 1.4% | 14.3% | $299 875 | $5 618 359 | $5 618 359 | 1.0 |
|
||
| 1645 |
RedTeam
SN61
|
$1,26 | 0.2% | 0.6% | 14.2% | 13.2% | $967 350 | $5 611 734 | $5 611 734 | 1.0 |
|
||
| 1660 |
Numinous
SN6
|
$1,26 | 0.2% | 1.7% | 12.1% | 4.9% | $1 270 367 | $5 507 961 | $5 507 961 | 1.0 |
|
||
| 1671 |
Bitads
SN16
|
$1,32 | 0.0% | 3.0% | 8.4% | 8.7% | $511 888 | $5 422 646 | $5 422 646 | 1.0 |
|
||
| 1675 |
Nuance
SN23
|
$1,31 | 2.2% | 2.6% | 8.2% | 19.0% | $1 725 745 | $5 368 030 | $5 368 030 | 1.0 |
|
||
| 1685 |
Bitsec.ai
SN60
|
$1,23 | 0.4% | 3.5% | 7.1% | 1.4% | $1 746 159 | $5 244 343 | $5 244 343 | 1.0 |
|
||
| 1690 |
FlameWire
SN97
|
$10,31 | 1.6% | 19.1% | 10.5% | 42.7% | $2 431 111 | $5 217 201 | $5 217 201 | 1.0 |
|
||
| 1702 |
Real-Time Data by Masa
SN42
|
$1,11 | 0.2% | 3.4% | 4.0% | 26.1% | $56 526,09 | $5 112 330 | $5 112 330 | 1.0 |
|
||
| 1748 |
Handshake
SN58
|
$1,22 | 0.1% | 1.2% | 17.5% | 7.8% | $176 834 | $4 761 355 | $4 761 355 | 1.0 |
|
||
| 1746 |
Sundae_Bar
SN121
|
$1,9 | 0.8% | 2.4% | 2.3% | 18.0% | $504 732 | $4 754 148 | $4 754 148 | 1.0 |
|
||
| 1753 |
Aurelius
SN37
|
$1,13 | 0.3% | 3.7% | 6.7% | 5.1% | $260 428 | $4 738 954 | $4 738 954 | 1.0 |
|
||
| 1755 |
Talisman AI
SN45
|
$1,15 | 0.1% | 2.1% | 5.6% | 8.8% | $322 341 | $4 709 249 | $4 709 249 | 1.0 |
|
||
| 1761 |
StreetVision by NATIX
SN72
|
$1,05 | 0.4% | 3.5% | 2.6% | 23.0% | $85 560,12 | $4 641 574 | $4 641 574 | 1.0 |
|
||
| 1768 |
BitAgent - Rizzo
SN20
|
$1,18 | 0.1% | 2.6% | 7.2% | 19.0% | $84 358,76 | $4 621 040 | $4 621 040 | 1.0 |
|
||
| 1774 |
TAO Private Network
SN65
|
$1,05 | 1.4% | 3.3% | 11.9% | 8.8% | $474 197 | $4 543 282 | $4 543 282 | 1.0 |
|
||
| 1831 |
Chunking
SN40
|
$1,03 | 0.3% | 2.1% | 3.2% | 20.6% | $130 788 | $4 197 648 | $4 197 648 | 1.0 |
|
||
| 1835 |
Merit
SN73
|
$1,16 | 0.1% | 2.9% | 11.8% | 6.1% | $233 986 | $4 172 412 | $4 172 412 | 1.0 |
|
||
| 1840 |
8 Ball
SN125
|
$1,61 | 0.0% | 3.0% | 4.3% | 18.0% | $51 758,14 | $4 144 985 | $4 144 985 | 1.0 |
|
||
| 1842 |
Mantis
SN123
|
$1,23 | 0.1% | 3.2% | 0.9% | 1.3% | $817 754 | $4 116 610 | $4 116 610 | 1.0 |
|
||
| 1860 |
InfiniteHash
SN89
|
$1,12 | 0.1% | 2.9% | 3.3% | 19.7% | $32 481,61 | $4 001 309 | $4 001 309 | 1.0 |
|
||
| 1865 |
VoidAI
SN106
|
$1,21 | 0.0% | 1.6% | 4.2% | 15.6% | $63 278,32 | $3 966 465 | $3 966 465 | 1.0 |
|
||
| 1886 |
HappyAI
SN103
|
$1,37 | 0.7% | 2.6% | 18.2% | 10.0% | $324 028 | $3 827 283 | $3 827 283 | 1.0 |
|
||
| 1930 |
Oneoneone
SN111
|
$1,09 | 0.0% | 2.4% | 2.7% | 1.1% | $52 658,84 | $3 642 748 | $3 642 748 | 1.0 |
|
||
| 1949 |
ForeverMoney
SN98
|
$1,22 | 0.0% | 2.1% | 1.1% | 19.0% | $72 652,64 | $3 561 309 | $3 561 309 | 1.0 |
|
||
| 1948 |
Cel AI
SN127
|
$1,48 | 0.7% | 5.0% | 10.5% | 8.2% | $604 307 | $3 548 908 | $3 548 908 | 1.0 |
|
||
| 1951 |
Plaτform
SN100
|
$3,07 | 0.4% | 2.9% | 8.1% | 10.9% | $520 000 | $3 537 640 | $3 537 640 | 1.0 |
|
||
| 1987 |
Cognify
SN115
|
$2,14 | 0.0% | 3.4% | 3.1% | 4.7% | $32 309,02 | $3 376 095 | $3 376 095 | 1.0 |
|
||
| 2021 |
Rich Kids of TAO
SN110
|
$1,69 | 5.5% | 2.2% | 10.1% | 53.8% | $446 168 | $3 203 243 | $3 203 243 | 1.0 |
|
||
| 2039 |
Tiger Alpha
SN107
|
$5,44 | 0.7% | 5.4% | 39.8% | 76.4% | $1 489 664 | $3 125 886 | $3 125 886 | 1.0 |
|
||
| 2041 |
minotaur
SN112
|
$1,64 | 0.1% | 2.9% | 2.6% | 9.9% | $71 921,84 | $3 125 020 | $3 125 020 | 1.0 |
|
||
| 2164 |
SolMev
SN116
|
$1,07 | 0.1% | 6.1% | 8.2% | 17.2% | $83 062,88 | $2 705 317 | $2 705 317 | 1.0 |
|
||
| 2163 |
Satori
SN119
|
$1,92 | 1.7% | 1.9% | 11.5% | 17.2% | $123 795 | $2 696 990 | $2 696 990 | 1.0 |
|
||
| 2234 |
BetterTherapy
SN102
|
$7,49 | 0.4% | 13.4% | 20.5% | 116.9% | $1 803 991 | $2 456 797 | $2 456 797 | 1.0 |
|
||
| 2276 |
tensorprox
SN91
|
$5,62 | 0.6% | 2.2% | 5.0% | 84.8% | $252 015 | $2 334 886 | $2 334 886 | 1.0 |
|
||
| 2289 |
Distributed Training
SN38
|
$2,9 | 1.9% | 0.6% | 13.2% | 21.1% | $65 291,33 | $2 303 478 | $2 303 478 | 1.0 |
|
||
| 2291 |
RNA
SN117
|
$1,25 | 0.3% | 0.1% | 9.0% | 43.0% | $1 225 393 | $2 301 363 | $2 301 363 | 1.0 |
|
||
| 2383 |
Storb
SN26
|
$3,83 | 2.5% | 3.1% | 9.0% | 298.0% | $606 857 | $2 057 365 | $2 057 365 | 1.0 |
|
||
| 2454 |
PolarisCloud.ai
SN49
|
$1,62 | 1.8% | 2.3% | 0.4% | 5.5% | $126 719 | $1 898 414 | $1 898 414 | 1.0 |
|
||
| 2484 |
Docs-Insights (Taτsu)
SN84
|
$4,06 | 0.0% | 8.1% | 15.5% | 395.4% | $2 582 641 | $1 835 435 | $1 835 435 | 1.0 |
|
||
| 2527 |
MIAO
SN86
|
$1,43 | 0.0% | 4.6% | 2.0% | 38.7% | $38 182,89 | $1 724 586 | $1 724 586 | 1.0 |
|
||
| 2596 |
Level 114
SN114
|
$2,2 | 1.2% | 6.6% | 26.8% | 0.6% | $323 780 | $1 608 832 | $1 608 832 | 1.0 |
|
||
| 2633 |
ReinforcedAI
SN92
|
$1,48 | 0.1% | 0.4% | 2.4% | 42.1% | $120 882 | $1 558 250 | $1 558 250 | 1.0 |
|
||
| 2648 |
Neza
SN99
|
$1,96 | 0.9% | 10.2% | 3.6% | 57.5% | $578 986 | $1 523 593 | $1 523 593 | 1.0 |
|
||
Wyświetlane wyniki: od 1 do 100 z 118
Wiersze
Wykres Bittensor Subnets kapitalizacji rynkowej najpopularniejszych walut.
Poniższy wykres przedstawia kapitalizację rynkową i dominację w najpopularniejszych Bittensor Subnets, w tym Chutes, Targon, lium i innych, w danym okresie.
Wykres Bittensor Subnets wydajności najpopularniejszych walut.
Poniższy wykres przedstawia względną skuteczność najpopularniejszych walut Bittensor Subnets w czasie, śledząc ich procentowe zyski i straty pod względem ceny w różnych okresach.
Ethereum Mainnet
Base Mainnet
BNB Smart Chain
Arbitrum
Avalanche
Fantom
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Stellar
Story
Syscoin
Telos
X Layer
Xai