Najlepsze Warstwa 1 łańcuchy według całkowitej zablokowanej wartości (TVL)
Przy całkowitej zablokowanej wartości (TVL) wynoszącej 45 Miliard, Ethereum ma obecnie największy udział w rynku we wszystkich łańcuchach Warstwa 1. Łącznie TVL wszystkich łańcuchów Warstwa 1 jest warte 72,3 Miliard, co stanowi 0.1% ruch w ciągu ostatnich 24 godzin.
Atrakcje
$72 267 651 237
Całkowita wartość zablokowana
0.1%
$26 160 770 957
24 godz. wolumen handlu
0.0%
| # | Łańcuch | Największe wzrosty | 24h | 7d | 30d | Wolumen 24h | TVL | Dominacja | Liczba walut | Ostatnie 7 dni |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ethereum
|
0.1% | 2.1% | 19.3% | $1 574 538 913 | $45 040 428 737 | 62,34% | 4673 |
|
|
| 2 |
Solana
|
1.3% | 8.7% | 2.8% | $19 403 699 656 | $6 048 066 054 | 8,36% | 5291 |
|
|
| 3 |
BNB Smart Chain
|
0.0% | 1.4% | 3.5% | $4 819 990 938 | $5 667 118 957 | 7,83% | 3240 |
|
|
| 4 |
Bitcoin
|
0.4% | 2.8% | 3.7% | - | $5 261 841 859 | 7,28% | 33 |
|
|
| 5 |
TRON
|
0.6% | 0.9% | 1.3% | $33 752 950 | $5 145 672 060 | 7,12% | 94 |
|
|
| 6 |
Hyperliquid
|
2.7% | 3.3% | 13.8% | - | $1 487 586 174 | 2,06% | 48 |
|
|
| 7 |
Sui
|
0.0% | 9.8% | 6.8% | $56 237 709 | $634 429 666 | 0,88% | 158 |
|
|
| 8 |
Plasma
|
1.8% | 14.1% | 70.3% | $3 421 952 | $633 285 606 | 0,88% | 39 |
|
|
| 9 |
Monad
|
1.0% | 20.9% | 9.2% | $49 141 076 | $405 619 408 | 0,56% | 70 |
|
|
| 10 |
Cronos
|
0.8% | 0.3% | 2.2% | $1 223 308 | $299 070 858 | 0,41% | 111 |
|
|
| 11 |
Aptos
|
1.7% | 5.2% | 7.2% | $24 952 685 | $264 582 925 | 0,37% | 67 |
|
|
| 12 |
Stellar
|
0.2% | 0.6% | 12.4% | $131 062 | $196 949 549 | 0,27% | 54 |
|
|
| 13 |
Movement
|
5.0% | 4.0% | 11.6% | $72 924,26 | $176 857 953 | 0,24% | 11 |
|
|
| 14 |
Cardano
|
0.7% | 0.5% | 0.1% | $873 025 | $136 125 161 | 0,19% | 88 |
|
|
| 15 |
ENI
|
7.8% | 2.1% | 25.2% | $1 620 515 | $124 950 650 | 0,17% | 8 |
|
|
| 16 |
Near Protocol
|
0.8% | 10.6% | 2.9% | $59 601 115 | $124 507 673 | 0,17% | 75 |
|
|
| 17 |
TON
|
0.8% | 2.4% | 34.2% | $9 790 249 | $80 830 355 | 0,11% | 190 |
|
|
| 18 |
Sei Network
|
12.1% | 16.5% | 19.2% | $8 560 842 | $74 560 353 | 0,10% | 43 |
|
|
| 19 |
Kava
|
1.8% | 5.4% | 1.2% | $9 061,65 | $74 580 961 | 0,10% | 23 |
|
|
| 20 |
Berachain
|
1.8% | 1.4% | 2.2% | $2 567 322 | $73 496 621 | 0,10% | 74 |
|
|
| 21 |
Sonic
|
4.1% | 45.5% | 86.0% | $1 051 375 | $65 553 752 | 0,09% | 97 |
|
|
| 22 |
Pulsechain
|
0.1% | 10.6% | 2.7% | $3 257 197 | $53 082 375 | 0,07% | 116 |
|
|
| 23 |
Tezos
|
0.1% | 0.9% | 6.1% | - | $29 966 071 | 0,04% | 15 |
|
|
| 24 |
Celo
|
9.3% | 6.4% | 3.2% | $2 511 941 | $25 226 991 | 0,03% | 52 |
|
|
| 25 |
Osmosis
|
4.4% | 23.5% | 20.2% | - | $20 180 753 | 0,03% | 119 |
|
|
| 26 |
Ronin
|
3.5% | 5.0% | 1.7% | $150 438 | $13 966 708 | 0,02% | 33 |
|
|
| 27 |
Plume Network
|
0.7% | 3.8% | 21.3% | $109 178 | $13 260 305 | 0,02% | 55 |
|
|
| 28 |
MultiversX
|
3.0% | 1.1% | 4.8% | - | $13 063 087 | 0,02% | 38 |
|
|
| 29 |
Kaia
|
0.3% | 0.4% | 4.3% | $313 473 | $12 844 709 | 0,02% | 60 |
|
|
| 30 |
Tempo
|
0.6% | 121.0% | 146.7% | $255 488 | $7 248 059 | 0,01% | 4 |
|
|
| 31 |
Hemi
|
0.7% | 0.4% | 21.3% | $179 170 | $6 000 159 | 0,01% | 17 |
|
|
| 32 |
Terra
|
0.2% | 0.7% | 0.2% | - | $5 320 464 | 0,01% | 18 |
|
|
| 33 |
Nibiru
|
0.1% | 53.4% | 53.6% | $0 | $4 984 587 | 0,01% | 5 |
|
|
| 34 |
Initia
|
3.3% | 1.4% | 18.7% | $34 902,69 | $4 874 063 | 0,01% | 5 |
|
|
| 35 |
XDC Network
|
6.0% | 9.3% | 5.5% | $587 060 | $4 301 943 | 0,01% | 25 |
|
|
| 36 |
Chiliz
|
1.3% | 37.9% | 14.6% | $124 271 | $4 190 650 | 0,01% | 92 |
|
|
| 37 |
Canto
|
0.0% | 2.9% | 0.0% | $0 | $3 463 480 | 0,00% | 9 |
|
|
| 38 |
Fogo
|
1.9% | 1.6% | 218.5% | $594 548 | $3 448 695 | 0,00% | 6 |
|
|
| 39 |
GRX Chain
|
1.7% | 4.9% | 5.5% | $3 922 058 | $2 270 385 | 0,00% | 2 |
|
|
| 40 |
Telos
|
8.8% | 22.6% | 33.9% | $667,55 | $2 254 275 | 0,00% | 10 |
|
|
| 41 |
IoTeX
|
5.4% | 6.6% | 8.1% | $974,71 | $2 217 113 | 0,00% | 22 |
|
|
| 42 |
Supra
|
20.2% | 42.3% | 12.9% | - | $2 207 434 | 0,00% | 2 |
|
|
| 43 |
Moonriver
|
0.4% | 4.9% | 15.7% | $77 293,02 | $1 984 827 | 0,00% | 25 |
|
|
| 44 |
Astar
|
1.3% | 0.2% | 2.1% | $6 736,23 | $1 951 949 | 0,00% | 16 |
|
|
| 45 |
OKT Chain
|
4.6% | 0.2% | 4.2% | $0 | $1 406 856 | 0,00% | 6 |
|
|
| 46 |
Somnia
|
3.3% | 7.1% | 4.6% | $15 042,07 | $1 347 764 | 0,00% | 5 |
|
|
| 47 |
Gravity
|
1.6% | 0.7% | 52.3% | $9 929,2 | $1 244 736 | 0,00% | 7 |
|
|
| 48 |
Ergo
|
2.7% | 5.0% | 2.8% | - | $1 217 135 | 0,00% | 11 |
|
|
| 49 |
Alephium
|
0.4% | 8.6% | 63.7% | - | $1 145 189 | 0,00% | 6 |
|
|
| 50 |
Shido
|
0.0% | 12.1% | 12.1% | $21 634,79 | $905 660 | 0,00% | 7 |
|
|
| 51 |
Kujira
|
0.2% | 0.0% | 0.4% | - | $808 902 | 0,00% | 4 |
|
|
| 52 |
ZetaChain
|
5.0% | 7.5% | 8.3% | $3 739,78 | $793 098 | 0,00% | 12 |
|
|
| 53 |
Story
|
0.9% | 4.4% | 106.6% | $157 895 | $733 379 | 0,00% | 11 |
|
|
| 54 |
Mantra
|
51.4% | 8.4% | 4.8% | $60,76 | $650 314 | 0,00% | 4 |
|
|
| 55 |
Unit Zero Network
|
0.5% | 1.7% | 5.0% | $98,55 | $483 210 | 0,00% | 4 |
|
|
| 56 |
Vana
|
50.9% | 49.3% | 49.1% | $4 982,2 | $354 581 | 0,00% | 3 |
|
|
| 57 |
Viction
|
2.6% | 18.4% | 50.0% | $18 905,79 | $350 403 | 0,00% | 23 |
|
|
| 58 |
Babylon Genesis
|
8.5% | 11.5% | 18.5% | - | $307 829 | 0,00% | 1 |
|
|
| 59 |
Fuse
|
6.2% | 1.3% | 5.6% | $799,46 | $289 271 | 0,00% | 20 |
|
|
| 60 |
Chia
|
9.9% | 18.9% | 67.2% | - | $229 661 | 0,00% | 4 |
|
|
| 61 |
Bittensor EVM
|
0.8% | 3.2% | 14.4% | - | $224 383 | 0,00% | 1 |
|
|
| 62 |
Evmos
|
0.1% | 6.3% | 8.9% | $0 | $183 216 | 0,00% | 12 |
|
|
| 63 |
Electroneum
|
0.5% | 3.8% | 4.4% | $1 397,03 | $137 786 | 0,00% | 3 |
|
|
| 64 |
Ultron
|
2.7% | 29.7% | 34.5% | $2 823,32 | $127 447 | 0,00% | 1 |
|
|
| 65 |
Hela
|
0.0% | 2796.1% | 0.1% | - | $117 191 | 0,00% | 4 |
|
|
| 66 |
Redbelly Network
|
14.1% | 19.1% | 54.2% | $10 845,19 | $68 796,19 | 0,00% | 7 |
|
|
| 67 |
Massa
|
4.5% | 7.6% | 5.7% | - | $31 482,94 | 0,00% | 7 |
|
|
| 68 |
Hydra
|
0.0% | 0.0% | 0.0% | $0 | $19 247,79 | 0,00% | 6 |
|
|
| 69 |
Elysium
|
|
0.8% | 0.6% | 93.3% | $6 231,35 | $19 220,66 | 0,00% | 0 |
|
| 70 |
Parex Network
|
0.0% | 0.0% | 0.0% | $0 | $14 898,06 | 0,00% | 1 |
|
|
| 71 |
Haven1
|
0.0% | 0.0% | 0.0% | $0 | $6 888,45 | 0,00% | 1 |
|
|
| 72 |
Planq Network
|
|
0.0% | 0.0% | 0.0% | $0 | $5 258,68 | 0,00% | - |
|
| 73 |
Taraxa
|
0.0% | 0.0% | 0.0% | $0 | $3 018,97 | 0,00% | 1 |
|
|
| 74 |
Artela
|
|
0.0% | 0.0% | 0.0% | $0 | $0 | 0,00% | 0 |
|
| 75 |
AirDAO
|
0.0% | 0.0% | 0.0% | $0 | $0 | 0,00% | 1 |
|
|
| 76 |
QL1
|
0.0% | 0.0% | 0.0% | $3 005,86 | $0 | 0,00% | 3 |
|
|
| 77 |
Saga
|
0.0% | 0.0% | 0.0% | $2 954,44 | $0 | 0,00% | 3 |
|
|
| 78 |
KardiaChain
|
0.0% | 0.0% | 0.0% | $0 | $0 | 0,00% | 5 |
|
|
| 79 |
Krown Network
|
- | - | - | $622 639 | - | - | 3 |
|
|
| 80 |
0G
|
- | - | - | $14 901,31 | - | - | 5 |
|
|
| 81 |
Xone
|
|
- | - | - | $0 | - | - | 0 |
|
| 82 |
BESC HyperChain
|
- | - | - | $7 346,4 | - | - | 5 |
|
|
| 83 |
Glue
|
- | - | - | $0 | - | - | 5 |
|
|
| 84 |
MemeCore
|
- | - | - | $618,64 | - | - | 6 |
|
|
| 85 |
Peaq
|
- | - | - | $65 677,46 | - | - | 12 |
|
|
| 86 |
Zilliqa EVM
|
- | - | - | $883,59 | - | - | 2 |
|
|
| 87 |
Pundi AIFX Omnilayer
|
- | - | - | $0 | - | - | 1 |
|
|
| 88 |
HyperEVM
|
- | - | - | $96 355 369 | - | - | 143 |
|
|
| 89 |
Vanar Chain
|
- | - | - | $0 | - | - | 1 |
|
|
| 90 |
Zedxion Smart Chain
|
- | - | - | $0 | - | - | 7 |
|
|
| 91 |
Fantom
|
- | - | - | $46 127,51 | - | - | 142 |
|
|
| 92 |
Areum Network
|
- | - | - | $2 064,92 | - | - | - | - | |
| 93 |
MANTRA EVM
|
- | - | - | $32 912,73 | - | - | - | - | |
| 94 |
GalaChain
|
- | - | - | - | - | - | - | - | |
| 95 |
GUNZ
|
- | - | - | - | - | - | - | - | |
| 96 |
Aleph Zero
|
|
- | - | - | - | - | - | - | - |
| 97 |
Zilliqa
|
- | - | - | - | - | - | - | - | |
| 98 |
Titanchain
|
- | - | - | - | - | - | - | - | |
| 99 |
Stable
|
- | - | - | - | - | - | - | - | |
| 100 |
ICB Network
|
|
- | - | - | - | - | - | - | - |
Wyświetlane wyniki: od 1 do 100 z 102
Wiersze
Base Mainnet
Arbitrum
Avalanche
Flare
Gnosis
Linea
Optimism
Polygon
Polygon zkEVM
Scroll
Syscoin
X Layer
Xai